شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) (/showthread.php?tid=844)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - نظري - 2011-12-25 09:15 AM

من اين تفنگها رو ندارم ولي باهاشون تيراندازي كردم. بنظرم ييلديز هم سبك تره و هم خوش دست تره و قراول بهتري ميده تو تيراندازي

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - Hunter - 2011-12-25 12:10 PM

(2011-12-25 09:05 AM)peisaz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همقطاران
عزیزانی که این سلاح را از آکار بهتر میدانند لطفا دلایل خود را هم بگویند. چون عکس این نظر را من زیاد شنیده ام ولی هیچ کس دلیل نمیاورد.

سلام دوست عزیزKhansariha (8)

بنده با این دو مدل سلاح کار کرده ام،در مورد ظاهر و ویژگی های ظاهری از قبیل پوکه پران و همچنین ماشه ی انتخابی و .....این دو سلاح دقیقا شبیه به هم هستندKhansariha (214)اما»»»»::
1.یلدیز نسبت به اکار سبک تر بوده و راحت تر به قراول میرود و قنداق محکم تری دارد.
2.یلدیز در قیمت ازاد و دولتی از قیمت بالاتری نسبت به اکار برخوردار است.
3.یلدیز گیره ی مخصوص لوله و جا برای بند دارد در حالیکه اکار گیره ی مخصوص به بند ندارد و شما باید گیره ی ان را جداگانه تهیه کنید.
4.شرکت یلدیز سابقه ی بیشتری نسبت به شرکت اسلحه سازی اکار دارد و شرکت یلدیز یکی از معروفترین شرکت های اسلحه سازی ترک است.
5.بین لوله های یلدیز فضایی برای خنک شدن لوله ها تعبیه شده است.
6.و در حال حاضر هم اکارهای سهمیه ای همه ساخت داخل است و مونتاژ میشود.
به نظر من یلدیز بهتره ولی هم کم گیر میاد و هم وسیله هاش کمه درحالیکه اکار در همه جا موجوده و تجهیزات جانبیش مثله چوکهاش و ....راحت تر گیر میاد.
موفق باشیدKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - peisaz - 2011-12-27 10:17 AM

یک سوال از آقا ستار داشتم
این تفنگ ییلدیز که شما عکسش را گذاشتید از همین سهمیه های دولتی است یا قبلا خریداری کردید؟

d

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - Hunter - 2011-12-27 03:40 PM

(2011-12-27 10:17 AM)peisaz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک سوال از آقا ستار داشتم
این تفنگ ییلدیز که شما عکسش را گذاشتید از همین سهمیه های دولتی است یا قبلا خریداری کردید؟

d

دوست عزیز پی ساز شرمنده مثله اینکه فروم ها را کامل نمیخونیداKhansariha (226)
توی پست های قبلی ستار جان گفته بودند این سلاح سهمیه ای استKhansariha (214)

موفق باشید

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - peisaz - 2011-12-28 08:01 AM

تسلیم
بعد از نوشتن متوجه شدم!

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - sattar - 2011-12-28 07:09 PM

ممنون از آقای صالحی عزیز (hunter) به خاطر جواب دادن چون بنده 2 روز بود که به اینتر نت دسترسی نداشتم کاملا درست فرمودن این اسلحه همین اسلحه های سهمیه ای بوده که فکر کنم برای اولین بار توزیع شده باشه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - foad-bonellis - 2011-12-28 11:42 PM

یلدیز زیبا تر از آکاره ولی من شنیدم آکار جوندار تره .

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - mohamadshabadi - 2012-01-10 12:11 AM

[/size][size=xx-large] سلام دویستان.تروخدا یه راهنمایی کنین.بین ییلدیز و آکار گیر افتادم .کدوم بهتره تروخدا کمک.کمک.کمک.کمک.کمک.کمک.کمک.کمک.کمک.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - Hunter - 2012-01-10 01:30 AM

(2012-01-10 12:11 AM)mohamadshabadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/size][size=xx-large] سلام دویستان.تروخدا یه راهنمایی کنین.بین ییلدیز و آکار گیر افتادم .کدوم بهتره تروخدا کمک.کمک.کمک.کمک.کمک.کمک.کمک.کمک.کمک.

دوست عزیز هر دوتاش عالیه!

شما واسه چه کاری میخوای؟؟!!؟؟

اگه یه اسلحه میخوای که تک باشه و به قول بچه ها جواد نشده باشه یلدیز بخر!!
اگه مساله ی تامین قطعات و لوازمش واست مهمه اکار بخر!!

والا دوتاش در یه حده!Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - ahp2009 - 2012-01-10 09:08 AM

آقا hunter و آقا sattar از این تاپیک و اطلاعات موفیدتون بسیار سپاس گذارم.
آقا ستاراسلحه بسیار خوشکلیه انشااله مبارک صاحبش باشه و همیشه ماشش واست بچکه