شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) (/showthread.php?tid=844)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - amirsalaramirsalar - 2014-08-03 08:32 AM

قیمت آزاد این تفنگ چنده و میشه پیدا کرد؟ ضمناً مبارکتون باشه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - bastami - 2014-08-07 02:52 PM

سلام به همه دوستان عزیزKhansariha (8)و تشکر از اظهار لطفتون مخصوصا جناب کوهنورد Khansariha (48)
تفنگ قیمت مصوبش فکر کنم حدودا 3960 بود ولی برای من 4500 آب خورد، طرف فقط یک سهمیه ترک داشت که یلدیز بود-که به لطف خدا شامل حال بنده شدKhansariha (303)-ولی شاهین و ... رو به تعداد داشت و تقریبا همه رو فروخته بود-قیمت آزادش رو دقیقا اطلاع ندارم،ولی باید در محدوده ی قیمت آکار باشه
Khansariha (256)
Khansariha (48)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - saeedglx - 2014-09-03 12:02 PM

قیمت مصوب
40162665 ریال با بیمه 5 ساله و مالیات

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - BAHMANRAHIMI - 2014-09-05 06:34 PM

با سلام خدمت دوستان یکی از آشناها میخواد یلدیز بخره ضمنا تفنگ آکار هم قابل خرید هست ولی آلمینیومی بودن کپ یلدیز و آشنا نبودن ما با کیفیت این تفنگ این سوال ایجاد کرده که این تفنگ بادوام هست ومیشه روش به عنوان یک تفنگ محکم و استخواندار حساب کرد؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - BAHMANRAHIMI - 2014-09-05 10:45 PM

(2014-09-05 06:49 PM)sadra9496 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست گرامی کپ یلدیز فولاد هست.حتی کمی از نظر کیفیت ساخت از آکار سرتر هست
با تشکر از پاسخ شما دوست عزیز ولی در کاتولوگ اسلحه نوع کپ آلومینیومیذکرشده و تا آنجا که من میدونم همین یه
مدل توسط ارتش توزیع شده

Receiver 7075 Alloy White از آلیازهای آلومینیوم است
Gauge 12
Chamber 76 mm / 3 ''
Barrel 4140 Drilled Steel
Barrel Length 61 - 66 - 71 - 76 cm
Chokes 5 pcs. Mobilchoke
Wood Finish Oil
Stock Selected Walnut
Stock Drop - Comb / Heel 38 mm / 60 mm
Stock Length 370 mm
Recoil Pad Full Black Rubber
Safety Manual or Automatic
Trigger Single Selective
Fore -End Type Schnabel
Rib 7 mm
Sight Front Bead
Engraving Laser
Unloading Ejektor
Weight 2.9 kg (Weights are approximate, dependent on wood density and barrel length.)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - NEMESIS - 2014-09-05 11:55 PM

یلدیز یکی از بهترین اسلحه سازیهای ترکیه هست و اسلحه های بسیار با کیفیتی هم تولید میکنه که با رقیبان اروپاییش رقابت میکنه
اما مدلهایی که من تا حالا از این برند توی ایران دیدم همه کپ آلمنیومی بودن مثل اسلحه دوستمون که تازه خریداری کردن و هر چند فاصله زیادی با مدلهای لوکس هم نام خودش داره اما در لیست اسلحه های با کیفیت قابل قبول داخل ایران قرار میگیره

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - karbakhsh - 2014-09-06 06:30 PM

سلام
اقا این تفنگ از نظر من مبتدی از اکار سر داره و این قصه الومنیوم هم فکر نکنم ان چنان کیفیتش رو پایین بکشه و باعث عقب افتادنش از بازارباشه. اکار با این اوضاع لول پایینش یه مقدار پس رفته. یلدیز هم ظاهرش جذابتره هم شلیکش کم نمیاره. میماند دل خریدار

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - guilanshekar - 2014-09-06 07:30 PM

خوب یلدیز با کپ الومنیومی
شما از به لغ افتادن اسلحه یلدیز چیزی نشنیدید
یا سیستم ماشه که گیره بچههای تراپیستو در میاره
ولی اکار با شماره 618 باور کنید که تو ایران در مقام مقایسه مثل جیپ میمونه اکار تفنگیست برای همه شرایط
من دوستانی دارم که با اکار در سال بالای 3 هزار تیر خالی میکنن
تفنگشون تکون نخورده
من به شخصه به ظاهر کمتر دقت میکنم بیشتر به الگوی پخش یه تفنگ
من از سیستم داخل لول یلدیز خبری ندارم کسی میونه بک بوره یا تری بور؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - کوهنورد - 2014-09-06 09:58 PM

با سلام:
دوست عزیز ، میشه بفرمایید این دوستان تراپیست چطوری گیره !!!! یا گریه شون درمیاد از ماشه یلدیز ؟ یا چطوری لغ میوفتن ؟؟!!!
توجه داشته باشید اون اسلحه که شما میفرمایید مدل مکس ترپ هست و با این مدل فرق داره ضمنا این دوستانی که برای شکار اسلحه میخرند تعداد شلیکشون خیلی خیلی کمتر از کسانیه که اسلحه ورزشی میخرند . ولی چیزی که من خودم شخصا دیدم اینه که ییلدیز هم پترنش عالیه هم ته نمیکشه که همین باعث میشه با تغییر ندادن مدل نشانه روی تون برای لوله بالا و پایین ، تیراندازی بهتری داشته باشید .

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - 300WSM - 2014-09-07 07:22 AM

بنده از سال 90 این سلاح رو دارم .برخلاف گفته ها کپ فولادی هست و وزن سلاح 3650 گرم که 700 گرم از نمونه های با کپ آلومینیومی سنگینتر هست,نه لق شده نه کوچکترین مشکل فنی داره,در این باره به کامران خان هم توضیح دادم!!!!.نتایج تحقیقات بنده در مورد کپ فولادی یلدیز و حتی تفاوتهای ظاهری در بخش کپ بین این دو در پست 129 در صفحه 13 این تاپیک موجود هست.حتما مطالع بفرمایید.