شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
مبلغ جریمه شكار و صید غیرمجاز - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: اصول،مفاهیم و فرهنگ شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=89)
+--- انجمن: فرهنگ شکار (/forumdisplay.php?fid=90)
+--- موضوع: مبلغ جریمه شكار و صید غیرمجاز (/showthread.php?tid=84)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

RE: مبلغ جریمه شكار و صید غیرمجاز - Marksman - 2013-01-08 02:44 PM

(2013-01-08 02:26 PM)Don Corleone نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یه نگاهی به این لینک بندازید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی منظورش کاکلی خودمون هست؟؟؟Khansariha (8)
دقیقا امین جانKhansariha (8)

RE: مبلغ جریمه شكار و صید غیرمجاز - royal - 2013-01-08 03:01 PM

به به زدن کاکلی هم شد جرم واقعا دیگه تفنگ ها رو غلاف کنیم خیلی بهتره

RE: مبلغ جریمه شكار و صید غیرمجاز - tiktaks - 2013-01-08 03:09 PM

دوستان کس میدونه شکار گنجشک چقدر جریمه داره...Khansariha (214)

RE: مبلغ جریمه شكار و صید غیرمجاز - mehrdadjan - 2013-01-08 03:12 PM

سلام Khansariha (8)
چه میشه کرد باید ساخت
همیشه وقتی ادم را با چندتا شکار می گیرن انگار قاتل زنجیرای گرفتن
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: مبلغ جریمه شكار و صید غیرمجاز - THUNDER - 2013-01-08 03:22 PM

تیک تاکس جان والا من دیده بودم برای گنجشک سانان 2 تومن و برای قمری و کبوتر8 تومن و برا بل بل هم 30 تومن. جریمه داره ولی این 120 تومن از کجا اومده خدا داند
من همیشه وقتی میرم شکار تا زمان برگشت شکار ها رو یه جا قایم میکنم…

RE: مبلغ جریمه شكار و صید غیرمجاز - unique - 2013-01-10 09:23 AM

از مبلغ جريمه هاي امسال كسي خبر نداره؟

RE: مبلغ جریمه شكار و صید غیرمجاز - flower - 2013-03-05 09:01 PM

(2013-01-08 03:09 PM)tiktaks نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کس میدونه شکار گنجشک چقدر جریمه داره...Khansariha (214)

سلام
من از یکی از دوستان شنیدم مبلغ جریمه شکار گنجشک رو 15 زدن .

RE: مبلغ جریمه شكار و صید غیرمجاز - رضا قلعه قافی - 2013-03-06 12:38 PM

مبلغ جریمه گنجشک 12000تومن واز این مقدار کمتر نیست .البته گنجشک جز پرندگان مضر طبقه بندی شده مثل کلاغ وممکن نظر قاضی رو در کورد جریمه تغییر بده .در مورد جریمه دوستان یادشون باشه علاوه برجریمه محیط زیستی هر نوع شکار غیر مجاز،جریمه حق دولت هم بایست در نظر بگیرید که بسته به نوع شکار ومحل شکار از 150000تومن تا1800000تومن در دفعه اول واحتمال زندان یا مصادره هرنوع سلاح در دفعه دوم به بعد هست

RE: مبلغ جریمه شكار و صید غیرمجاز - foolad - 2013-03-06 04:40 PM

تو مجوز شکار بادی مثلا میگن چهار تا گنجشک سان
طرف 10 تا کاکلی زده که خیلی کار بدی کرده و برای هر کاکلی 12 هزار تومن جریمه شده
آقایی که کاکلی ها رو اونم با کالیبر بالا میزنی بعد هم میگی یکی دیگه برات از رو زمین بیارش و خودت از ماشین پیاده نمیشی و بعد هم میریزیشون تو توبره و شب هم به نیش می کشی! نزن!Khansariha (214)

RE: مبلغ جریمه شكار و صید غیرمجاز - arash1324 - 2013-08-18 12:28 PM

سلام بر دوستان Khansariha (8)
ديشب مغازه يكي از دوستان بودم ، با يه بنده خدايي كه حدوداً 50 سالش بود سر صحبت شكارو و تفنگ باز شد . اومده بود يه تفنگ 5/4 بخره .واقعا از صحبت هاي اين بنده خدا دلم گرفت .
مي گفت روز جمعه حدوداً 400 تا سهره آوردم جمعه بازار فروختم . اون هم دونه اي 8 هزار تومان . ولي يه نفر پيدا شد همه رو يه جا بهش فروختم دونه اي 5 هزار تومان . جالبه خودش هم اقرار مي كرد الان خيلي كم شده قبلا روزي 100 تا مي گرفتم ولي الان به زور روزي 25 تا مي گيرم . مي گفت تو جمعه بازار همه سهره ها داخل صندوق عقب بودند و دوتا دو تا مي آوردم تو قفس قناري ها ميزاشتم و مي فروختم تا اينكه همه رو يه جا فروختم . بهش گفتم الان كه فصل شكار نيست بعدش هم اين پرنده تحت حفاظت هست . كه متاسفانه اين ها روخوب بلد بود . مي گفت قسم خورده بودم كه ديگه سهره نگيرم ولي مشكل مالي برام پيش اومد و مجبور شدم .بهش گفتم چرا قانوني شكار نمي كني و پروانه نمي گيري . خنده اي كرد گفت همين رفتارشون هست كه من و امثال من مجبور به اين روال شديم .
ولي متاسفانه هيچ وقت اقدام جدي براي اين معظل انجام نشده كه امثال اين آقا به راحتي گونه هاي كمياب رو براي مقاصد شخصي خودشون از بين ميبرند .
اگر با اين متخلفين برخورد بشه و يه تجديد نظر درمورد مبلغ جريمه هاي اين نوع حيوانات بشه ،‌اوضاع يكم بهتر خواهد شد هر چند مهمتر از همه فرهنگ شكاري يه شكارچي هست .