شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
مبلغ جریمه شكار و صید غیرمجاز - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: اصول،مفاهیم و فرهنگ شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=89)
+--- انجمن: فرهنگ شکار (/forumdisplay.php?fid=90)
+--- موضوع: مبلغ جریمه شكار و صید غیرمجاز (/showthread.php?tid=84)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

RE: مبلغ جریمه شكار و صید غیرمجاز - karbakhsh - 2015-01-27 09:19 PM

کسی که عاشق شکار(شکار نه کشتار) باشه با خوندن چند صفحه و دیدن بعضی قوانین جا نمیزنه معمولا کسایی که فقط میخوان تفنگ داشته باشن حالا نشد میرن یه موتور میخرن اگرم دردسر داشت میرن عتیقه میخرن با کوچکترین داستان خلاف میل راه عوض میکنن. توحین به کسی نشه فقط نظرمه.

RE: مبلغ جریمه شكار و صید غیرمجاز - jack - 2015-01-27 09:31 PM

دوستان سلام . من عاشق شکارم نه کشتار ولی نمیتونم بفهمم که برای زدن چند تا گنجشک باید برم جلوی قاضی مثل مجرم وایسم . من میگم چرا بایید اینجوری باشه؟Khansariha (226)Khansariha (226)

RE: مبلغ جریمه شكار و صید غیرمجاز - karbakhsh - 2015-01-29 08:53 PM

دیگه دیگه اینجوریه و باید ساخت. Khansariha (290)

RE: مبلغ جریمه شكار و صید غیرمجاز - yahyarav - 2015-02-05 08:49 PM

سلام دوستانKhansariha (8)
پریروز شکاربانی عمویم رابجرم اقدام به شکار،دستگیرو80تومان جریمه کرده،
دوستان مواظب خودتون باشید
یاحق

RE: مبلغ جریمه شكار و صید غیرمجاز - shekarmi - 2015-02-05 08:56 PM

80 تومن جریمه محیط زیست بوده ؟ یا دادگاه ؟

RE: مبلغ جریمه شكار و صید غیرمجاز - yahyarav - 2015-02-05 09:05 PM

(2015-02-05 08:56 PM)shekarmi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
80 تومن جریمه محیط زیست بوده ؟ یا دادگاه ؟

سلام،راستش دوست عموم بهم گفت،که محیط زیست اینقدر جریمه ش کرده ودادگاهش مونده،ونمیدونم که چیزیم زده یانه،وبه عموم زنگ نزدم ازش بپرسم چون میدونم منومیپیچونه،بخاطراینکه واسش افت داره خخخخخخخخخ

RE: مبلغ جریمه شكار و صید غیرمجاز - belderchin - 2015-02-14 02:45 PM

با سلام خدمت شکار دوستان عزیز . خیلی جالبه همینجوری تفنگها رو دادن به ملت به اسم سهمیه همه رو تفنگ دار کردن بعد سهمیه فشنگ رو کم کردن الانم که شکار ممنوع سال بعدم که سهمیه نمیدن . یادش بخیر وقتی من تفنگ داشتم هر کسی تفنگ نداشت یه مدت بعد دیگه هر جا میرفتی شکار انگار رفتی میدون جنگ طرف تفنگ گرفته بود الهی به امید تو فقط شلیک میکرد زیر پرنده . ولی خب خدا کنه سهمیه قطع شه فشنگ ازادم گیر نیاد اونوقته که این شکارچی نماها میزنن گاراژ ولی امسال من شده باروت خودشون بسازن فشنگها رو پر میکنن و با جواز یا بیجواز میرن شکار چون عاشق شکارن . در ضمن اینم بگم کم شدن پرندگان هیچ ربطی به چند تا دونه شکار ما ربطی نداره بلکه به الودگیهای محیطی و از بین رفتن محیط زیست و تورهای فراوانی که تو مردابها بسته شده مربوط میشه .

RE: مبلغ جریمه شكار و صید غیرمجاز - nacl - 2015-03-05 10:35 AM

جریمه هایی که جدیدا برا شکار غیرمجاز وضع شده واقعا سنگینه. مبلغ شکار یوز 80-100 میلیون تعیین شده که البته برا اون لازمه. ولی من از یکی از مشاوران خانم ابتکار مستقیما شنیدم که شکار پرنده هم جریمه های خیلی سنگینی براش تعیین شده و برا تصویب نهایی ابلاغ شده. مثلا شکار پرنده چند صد هزار تومن تعیین شده.

RE: مبلغ جریمه شكار و صید غیرمجاز - asman - 2015-03-05 03:14 PM

خودم ازشبکه خبرشنیدم: جریمه یوزاز۵تومن ب ۸۰تا۱۰۰تومن رسیده
اگه به یه نفرحمله کرد وطرف مجبوربشه یوزرو آبکش کنه تکلیف چیه؟
این قوانین باید کارشناسانه ترطراحی وتصویب بشه که درحق کسی ظلم نشه

RE: مبلغ جریمه شكار و صید غیرمجاز - nacl - 2015-03-11 12:44 PM

پروانه شکار محیط زیست ایران را تخریب نکرد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمکی تصریح کرد: حفظ محیط زیست در هیچ جای دنیا منهای شکارچی طبیعت دوست نیست و طبیعت ایران نیز منهای مشارکت شکارچی طبیعت دوست نمی تواند حفظ شود.
* افزایش جرایم شکار تا 10 برابر
*زیست گاه های محیط زیست در حال جزیره جزیره شدن است
*ناقوس مرگ تالاب انزلی مدتهاست به صدا درآمده است/تالاب انزلی را از دست دادیم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.