شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
مبلغ جریمه شكار و صید غیرمجاز - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: اصول،مفاهیم و فرهنگ شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=89)
+--- انجمن: فرهنگ شکار (/forumdisplay.php?fid=90)
+--- موضوع: مبلغ جریمه شكار و صید غیرمجاز (/showthread.php?tid=84)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

RE: مبلغ جریمه شكار و صید غیرمجاز - baracuda - 2015-01-21 12:35 PM

اگه دفعه اولت باشه احتمالأ تبرئه ميشى يا جريمه به مبلغ 180تا 1ميليون هست البته فكر ميكنم
بستگى به قاضى هم داره نامه آزادى لوازمت رو هم بگير يجورى هم برو جلو كه از چيزى خبر نداشتم و نميدونستم و .....

RE: مبلغ جریمه شكار و صید غیرمجاز - shahin - 2015-01-21 02:55 PM

(2015-01-20 10:45 PM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قرار بود امروز قصه شکار 10 عدد گنجشک داخل محیط زیست تمام بشه ولی نشد و فردا 7صبح باید اونجا باشم تا برم دادگاه و تایین تکلیف بشیم. نمیدونم اگر کسی اونجا پرسید جرمت چیه چی بگم زشته بگم بخاطر گنجشک. خخخخخخخخخخخخخ. تا فدرادچه شود. در ضمن جریمه کبک و تیهو در محیط زیست 60 تومان و گنجشک 40 تومان و کبوتر 50 تومان ولی دادگاه چی بگه خدا داند.
دوست عزیز
برای هر گنجشک 40 تومن ناقابل به حساب محیط زیست پرداخت میکنی،دادگاه هم جداگونه بخاطر شکار غیر مجاز جریمه ات میکنه
من بخاطر 3 کبوتر 120 تومن به محیط زیست و 150 تومن به حساب دادگاه پرداخت کردم
روند کار نزدیک 7ماه طول کشید و تا روز آخر اسلحه پیش محیط زیست موند
شما سعی کن صحبت کنی که محیط زیست تعداد رو کمتر بزنه Khansariha (226)

RE: مبلغ جریمه شكار و صید غیرمجاز - karbakhsh - 2015-01-24 09:24 PM

امروز تفنگها هم گرفتم و انشالله پنجشنبه یا جمعه میریم اشکار. به امید خدا. کلا 400 تومان خرج برداشت و 6 روز دوندگی و علافی تا از این پس چه پیش اید. مواظب باشید که دردسر داره. البته بعضی مردم بی انصافا و امروز یکی اورده بودن که دو تا تیهو و یک عقاب زده بود که خداییش مه پکر بودن و خود من تا الان بهم ریختم که چرا کسایی باعث خرابی اعتبار شکارچی میشن و زدن یه عقاب براش چه خاصیتی داره نمیدونم ولی خیلی احمق باشهسی که این جور شلیکها رو انجام میده. Khansariha (367)Khansariha (367)

RE: مبلغ جریمه شكار و صید غیرمجاز - shekarmi - 2015-01-24 09:41 PM

اشکال نداره تنت سلامت چیزی که با پول حل شده غصه نداره برا شکار من هم میرم ولی با احتیاط باید رفت به عنوان مثال اگر کوه میرین باید یه ماشین صبح زود پای کوه پیاده بکنه و غروب بیاد دنبالتان . اطراف جاده هم سعی کنید تیر نندازین خطرناکه زود گیر میفتین .

RE: مبلغ جریمه شكار و صید غیرمجاز - karbakhsh - 2015-01-26 01:16 AM

غصه نداره و کسی که عشق شکاره با این حرفها جا نمیخوره و همونجور که فرمودین باید حواس جم باشه و احتیاط کرد ولی بازم گاهی هیجان تیراندازی و شکار ادم غافل میکنه و یه باره. .. . . . بله دیگه میشه اونی که نباید بشه. البته باید اینم کنار کار باید دید که اگر دوستان محیط بانم نباشن هستن کسایی کههر چیزی که بجنبه میره جلوی لول. اینم بگم که بعضی از دوستان محیط بان برخوردشون جوریه که ادم کیف میکنه و به همشون خسته نباشید میگم.

RE: مبلغ جریمه شكار و صید غیرمجاز - baracuda - 2015-01-26 06:14 PM

جناب كاربخش حواستون باشه كه اين براتون سابقه شده و اگه خدايي نكرده باز گير كنيد عواقبش به مراتب بدتره خدا نصيب كسى نكنه كه....

RE: مبلغ جریمه شكار و صید غیرمجاز - jack - 2015-01-27 01:46 AM

سلام دوستان من از اول تا آخر این تاپیک رو خوندم... اولش میخواستم تفنگ شکاری بگیرم بعد از کلی تحقیق روی اسلحه ها باخودم گفتم اینجا که به راه رفتن آدما گیر میدن تفنگ شکاری که جای خود دارد. بیخیال شدم بعدش با بادی های پی سی پی آشنا شدم که گفتم دیگه به این نمیتونن گیر بدن که با خوندن این تاپیک تمام ذوق وشوقم برای شکار خراب شد شاید باید بیخیال این موضوع بشم...Khansariha (172)

RE: مبلغ جریمه شكار و صید غیرمجاز - FMJ - 2015-01-27 02:37 AM

(2015-01-27 01:46 AM)jack نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من از اول تا آخر این تاپیک رو خوندم... اولش میخواستم تفنگ شکاری بگیرم بعد از کلی تحقیق روی اسلحه ها باخودم گفتم اینجا که به راه رفتن آدما گیر میدن تفنگ شکاری که جای خود دارد. بیخیال شدم بعدش با بادی های پی سی پی آشنا شدم که گفتم دیگه به این نمیتونن گیر بدن که با خوندن این تاپیک تمام ذوق وشوقم برای شکار خراب شد شاید باید بیخیال این موضوع بشم...Khansariha (172)

jack عزیز چرا فک کردی که با خوندن از اول تا آخر این تاپیک و تحقیقات در مورد انواع اسلحه ها دیگه به درجه ای رسیدی که میتونی تصمیم درستی درمورد خرید سلاح بگیری و یا باین راحتی درمورد قوانین و وضع موجود جامعه ی شکار و شکارچی قضاوت کنی؟!
حداقل یه مدت بذار بگذره / تاپیکهای دیگه ی دوستان رو بخون/فرهنگ شکار/مرام نامه شکارچی/محیط زیست/نظرسنجی های مختلف .... و ... و .... اوووووووه میدونی چقدر تاپیک مفید هست که میتونه تواین تصمیم گیری و قضاوت بهتون کمک کنه؟؟؟!!...
صحبت سر قضاوت و تصمیم آگاهانه و منطقیه نه خریدن یا نخریدن اسلحه !!!
امیدوارم منظورمو رسونده باشم.
درضمن تمام اعضای انجمن هم تک تک میتونن شمارو تواین مساله یاری کنن/فقط یه مقدار صبر و اشتیاق و جستجو لازم داره...
انشاءالله موفق باشید و بتونید بهترین تصمیم رو واسه خودتون بگیرید.
باتشکر.

RE: مبلغ جریمه شكار و صید غیرمجاز - shekarmi - 2015-01-27 08:59 AM

(2015-01-27 01:46 AM)jack نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام به شما ما که از بچگی با شکار آشنا شدیم و چند سال اول فقط پرنده های شکار شده رو با شور و اشتیاق جمع میکردیم و آرزومون این بود که فصل شهریور ماه قبل از مدرسه بابا ما رو شکار ببره و یواش یواش تیر کمون و بعد تفنگ بادی و بعد از خدمت سلاحهای گوناگون و ......... چطور میتونیم بی خیال شکار بشیم بزار هر قانونی که دلشون بخواد اجرا کنن ما شکار خودمون رو کم ولی میریم

RE: مبلغ جریمه شكار و صید غیرمجاز - mmahdighomi - 2015-01-27 10:01 AM

سلام هيچوقت و هيچ كس نميتونه جولوي شكارچي و عشق شكارش رو بگيرهKhansariha (367)البته شكارچي نه شكار كش ها كه هميشه از نظر ما محكوم هستند