شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
مبلغ جریمه شكار و صید غیرمجاز - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: اصول،مفاهیم و فرهنگ شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=89)
+--- انجمن: فرهنگ شکار (/forumdisplay.php?fid=90)
+--- موضوع: مبلغ جریمه شكار و صید غیرمجاز (/showthread.php?tid=84)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

RE: مبلغ جریمه شكار و صید غیرمجاز - kavehatm - 2013-11-12 04:03 PM

(2013-11-12 01:21 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
طبق لیستی که جناب hitlerتوی تاپیک آپلود کرده بودن.

همينطور كه دوستمون فرمودند اين قيمت ها به ريال است . و هيچ جاي ليست نگفته كه جريمه شكار غاز 3 ميليون تومان است .
ولي فكر كنم جنابعالي فرموديد كه 3 ميليون تومان جريمه شديد . درسته ؟
البته مطمئن نيستم و يادم نمي ياد كه در كدام تاپيك در خصوص نحوه برخورد حقوقي با اين مشكل بحث مي كرديم تا به آن رجوع كنم . به هر حال اميدوارم كه مشكل شما زودتر حل شود .

RE: مبلغ جریمه شكار و صید غیرمجاز - HiTLER - 2013-11-13 09:07 AM

با سلام خدمت دوستام

پيرو صحبت اخير دوستمون bycal كه كاملا درسته من خودم چندين تا پروانه ديدم كه مثلا واسه شكار فلان پرنده يا گراز در زماني كه اصلا شكار ممنوع هست صادر شده تا به نحوي دفع آفت بشه.مثلا در طرح و توسعه نيشكر واسه زدن هر گراز (اگر در خود محدوده طرح باشه) بابت شكار گراز حتي بدون پروانه شكار نه اينكه جريمه نميشيد بلكه با ازاي تحويل هر گراز(كه دم گراز رو جدا ميكنند و تحويل ميگيرند) 12000 تا 15000تومان پول هم به شما ميدن و خوبه اينو مد نظر داشته باشيم كه اين ما هستيم كه قلمرو حيوانات رو داريم كوچك و كوچتر ميكنيم و غذا و خوراك اونها رو كم و كمتر ميكنيم و خودمونيم كه باعث ميشيم بهمون حمله كنند يا گونه اي ديگه زياد بشه و به آفت بدل بشه و در حقيقت اكو سيستم طبيعت رو با كارهامون به هم ميزنيم.

RE: مبلغ جریمه شكار و صید غیرمجاز - behnamhunter - 2014-01-07 03:39 PM

شاید بی ربط نباشه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: مبلغ جریمه شكار و صید غیرمجاز - pointer.27 - 2014-02-08 08:27 PM

دوستای گلم, جسارت من رو میبخشید, اما این همه سخت گیری و بعضأ سو استفاده مامورین از نا آگاهی مردم و از لباس سازمانی, دل من رو خالی کرد برای خرید اسلحه..
چرا که گویا برای اذیت کردن شکارچی, داشتن جواز حمل هم مانع از گیر دادن نمیشه. !!

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk

جناب باراکودا, استان شما کجاست؟

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk

RE: مبلغ جریمه شكار و صید غیرمجاز - baracuda - 2014-02-09 09:03 AM

من استان مركزى هستم ساكن اراك چطور مگه
ولى دلسرد نشو اگه تمامى مداركت كامل باشه مطمئن باش هيچكس نميتونه حرفى بزنه
راستى دوستان شنيدم كه ميخوان مبلغ و جريمه صيد و شكار دوباره افزايش بدن
همين هفته پيش درحال شكار بودم كه محيط زيست سر رسيد ولى چون باهم آشنا بوديم فقط تعداد شكارمو نگاه كرد و رفت چون ميدونست پروانه دارم همه مثل هم نيستن و خوب هم هست

Re: مبلغ جریمه شكار و صید غیرمجاز - pointer.27 - 2014-02-09 10:41 PM

ممنونم جناب باراکودا

RE: مبلغ جریمه شكار و صید غیرمجاز - karbakhsh - 2015-01-19 03:10 PM

دیروز چون هوا خوب بود و نم بارونی میزد رفتیم تیرانازی و موقع بر گشت یه دسته گنجشک بزرگ دیدیم و تیر 8 زدیم و جم کردیم و رفتیم و تا امدیم سوار شیم ماشین محیط زیست وایساد کنارمون و گیر داد و و و و.گنجشکهای توی پلاستیک قایم کردیم توی کاپشن ولی ده تاش موند کف ماشین و بعد مراحل کار رفتیم و امروز صبح رفتیم محیط زیست و با اجازه بخاطر ده عدد گنجشک 400 هزار تومان جریمه دادیم و با کلی تخفیف گفتن فردا بیا تفنگ دولول و بادی را بگیر. گنجشک دونه ای 40 هزار تومان بهبه بیا و ببر. تازه مامورهای خوبش نصیب ما شد

Re: RE: مبلغ جریمه شكار و صید غیرمجاز - diana56th - 2015-01-19 05:02 PM

(2014-02-09 09:03 AM)baracuda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من استان مركزى هستم ساكن اراك چطور مگه
ولى دلسرد نشو اگه تمامى مداركت كامل باشه مطمئن باش هيچكس نميتونه حرفى بزنه
راستى دوستان شنيدم كه ميخوان مبلغ و جريمه صيد و شكار دوباره افزايش بدن
همين هفته پيش درحال شكار بودم كه محيط زيست سر رسيد ولى چون باهم آشنا بوديم فقط تعداد شكارمو نگاه كرد و رفت چون ميدونست پروانه دارم همه مثل هم نيستن و خوب هم هست
سلام منظورتون از پروانه چیه.مگه امسال پروانه شکار ممنوع نبود؟

RE: مبلغ جریمه شكار و صید غیرمجاز - mmohammadi - 2015-01-19 05:07 PM

اقای diyana59th
با سلام به تاریخ پیام های دوستان توجه کنید
اون پیامی که شما خوندی مال سال 92 هستش عزیز

Re: RE: مبلغ جریمه شكار و صید غیرمجاز - diana56th - 2015-01-19 05:14 PM

(2015-01-19 05:07 PM)mmohammadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقای diyana59th
با سلام به تاریخ پیام های دوستان توجه کنید
اون پیامی که شما خوندی مال سال 92 هستش عزیز
آهان ببخشید .