شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ساخت رگولاتور برای HATSAN bt - 65 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: ساخت ابزارالات مختلف (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: ساخت رگولاتور برای HATSAN bt - 65 (/showthread.php?tid=826)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

RE: ساخت رگولاتور برای HATSAN bt - 65 - viper22 - 2012-04-23 08:09 PM

آخرین تست رگولاتور با ساچمه 25 گرین jsb - monster
در این تست اولین شلیک به لحاظ گذشت مدت طولانی تا خنک شدن مخزن و هوای داخل آن سرعت بالایی داشته و در شلیکهای بعدی سرعت ها بسیار یک نواخت بوده ولی با این اوصاف شلیکها از sd بسیار بالا در حد تفنگهای مسابقاتی بهرمند بوده
مقدار تنظیمی با سرعت فعلی فقط یک تست بوده و ایجاد سرعت بالاتر هم امکان پذیر میباشد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق و سربلند باشید

RE: ساخت رگولاتور برای HATSAN bt - 65 - viper22 - 2012-04-28 12:08 PM

این تصاویری از نمونه اولیه سمت راست که بدون اسپیسر 3 cm گرفته شده و طرح جدید سمت چپ که نیاز به اسپیسر ندارد همراه با گروپ 50 متر و دقت تنظیم

[تصویر: 13356013872.jpg]

[تصویر: 13356013883.jpg]

[تصویر: 13356013871.jpg]

RE: ساخت رگولاتور برای HATSAN bt - 65 - رضا قلعه قافی - 2012-04-28 02:07 PM

دوست عزیز این رگلاتور رو میشه تو تفنگهای اوانیکس استفاده کرد؟در صورت قابلیت نصب قدرت ar6با رگلاتور چند زول میشه؟

RE: ساخت رگولاتور برای HATSAN bt - 65 - viper22 - 2012-04-28 03:09 PM

بله برای اکثر pcp ها میشه نصب کرد مگر اینکه دارای ساختار خاصی باشن
در مورد حد قدرت روی ar6 یا بقیه نمیتونم فعلا نظر خاصی بدم چون فعلا روی bt 65 تست کردم و به نتایج بالا رسیدم البته تا چند روز آینده روی سوماترا هم تست میکنم
ولی در کل وقتی شما رگولاتور رو نصب میکنید از قدرت اولیه باید کاسته بشه چون رگولاتور بخشی از حجم و فشار رو برداشت و مصرف میکنه حالا اگر این سهم بیشتر باشه تعداد شات دقیق کمتر و اگر کم باشه تعداد شات بیشتر میشه اما طبیعی هست که قدرت پایین میاد البته راههایی هم وجود داره که در فشار پایین قدرت بیشتر رو حفظ کرد ولی مستلزم مصرف هوای بیشتری هم هست که باز هم به مصرف بیشتر می انجامه پس اول باید مشخص کنید که با چه هدفی نیاز به نصب رگولاتور دارید تا برای همون منظور تنظیم بشه مثلا برای شکار میشه قدرت رو برای 10 شات با قدرت بالا در نظر گرفت و برای هدف زنی 20 شات یکنواخت با قدرت کمتر

RE: ساخت رگولاتور برای HATSAN bt - 65 - homayonfar - 2012-04-28 03:40 PM

وایپر جان ضمن تبریک و خسته نباشید به خاطر این طرح و ایدهKhansariha (256)
میخواستم قیمت این قطعه رو بدونم که اگه واسه بقیه هم بسازید چند در میاد؟

RE: ساخت رگولاتور برای HATSAN bt - 65 - viper22 - 2012-04-28 04:05 PM

اگر بصورت تکی باشه حدود 170 در میاد ولی اگر دوستانی که لازم دارن به تعداد بالای 10 نفر برسن میشه قیمت رو پایین تر آورد و به حدود 120 رسوند تفاوت مدل سلاح روی پوسته بیرونی تاثیر داره ولی تمام عناصر داخلی یکی هست بنابر این میشه با سری تراشی قیمت رو پایین آورد البته این قیمت با در نظر گرفتن فنرهای ایتالیایی هست که هر بسته اون 180 هزار تومن در میاد و متاسفانه خرده فروشی نداره و مجبورم یک بسته 3000 تایی بگیرم ! فنر های فعلی چینی هستند و خیلی خوب جواب دادن ولی عمری نیستند و ممکنه به مرور دقت و حالت خودشون رو از دست بدن و باعث افت فشار بشن

RE: ساخت رگولاتور برای HATSAN bt - 65 - homayonfar - 2012-04-28 04:17 PM

خوب این که کاری نداره 10 یا بیشتر جمع که شدیم یه لیست ارائه میدیم اون 180 هراز تومانم تقسیم بر تعداد میکنیم تا از لحاظ فنر هم خیالمون راحت بشه فکر کنم بیشتر کسایی که ریگلاتور میخوان یا ایوانیکس دارن مثل من یا هاتسان
اگه شد که شد نشد هر کس تکی سفارش میده فقط نصبش چطوره خودمون هم میتونیم نصب کنیم یا نیاز به تخصص داره؟

RE: ساخت رگولاتور برای HATSAN bt - 65 - milad123 - 2012-04-28 05:22 PM

با سلام و خسته نباشید خدمت viper22 عزیز.من هم به سهم خودم موفقیت شما رو تبریک میگم.دوستان عزیز به نظر من بهتره کسانی که این قطعه رو نیاز دارند همینجا اعلام کنن تا ببینیم تعدادشون به چند نفر میرسه تا اگر تعداد زیاد شد سفارشات به صورت یکجا ساخته بشه و هزینه ساخت هم پایین بیاد.Khansariha (48)Khansariha (48)

RE: ساخت رگولاتور برای HATSAN bt - 65 - viper22 - 2012-04-28 05:39 PM

لازم نیست قیمت فنر رو تقسیم کنید قیمت ارائه شده با احتساب قیمت فنر ایتالیایی محاسبه شده و قیمت 170 تموم شده محصول هست
در مورد نصب لازم هست مخزن یا سلاح ارسال بشه تا با استفاده از ابزار مناسب این عمل انجام بشه چون در بعضی از موارد ممکنه اصلاحاتی مورد نیاز باشه مثل عدم همخونی با لوله که در اینصورت باید رگولاتور سایز بشه البته ممکنه بعد از چند نصب این مورد برطرف بشه ولی در حال حاظر وجود اقلام ذکر شده لازمه
موردی رو که فراموش کردم ذکر کنم اینه که در صورتی که بعد از نصب رگولاتور نیاز به قدرت اولیه باشه درصورتی که برای شما امکان دسترسی به رگولاتور راحت باشه ( بعد از تخلیه کامل هوا )با تعویض در پوش انتهای رگولاتور میتونید از 200 بار یا بالاتر که در حد سلاح معرفی شده استفاده کنید بدون اینکه رگولاتور خارج بشه
با نظر میلاد عزیز هم کاملا موافقم و دوستان میتونن همینجا سفارش رو درج کنن

RE: ساخت رگولاتور برای HATSAN bt - 65 - masih.hunter - 2012-04-28 08:06 PM

تبریک میگم سعید جان خیلی عالی بود دوستان اقا مسعود غدیری و حجازی جمعه اصفهان در خدمتشون بودیم

در مورد این رگولاتور اطلاعاتی دادن بسیار عالیه و تشکر از زحمات شما من اولین نفر هستم که این سفارش رو میدم. Khansariha (8)