شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ساخت رگولاتور برای HATSAN bt - 65 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: ساخت ابزارالات مختلف (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: ساخت رگولاتور برای HATSAN bt - 65 (/showthread.php?tid=826)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

RE: ساخت رگولاتور برای HATSAN bt - 65 - major-konig - 2012-05-20 05:11 PM

ey baba man ke goftam manzooram bt65 bood . bi khial

RE: ساخت رگولاتور برای HATSAN bt - 65 - Don Corleone - 2012-05-20 06:27 PM

من نمیدونم چرا هرجا دو نفر مشکل دارن میارن تو سایت ما Khansariha (226)
این تاپیک ساخت ریگولاتور هست نه تاپیک مخاصمه و تصفیه حساب شخصی لطفا رعایت کنید اگر هم میخواید با تنش و خصومت کار رو جلو ببرید لطفا برید تو سایت های دیگری که مبنای ایجادشون همین چیزهاست.
جاوید جان لازم نیست هر اتفاقی تو پیام خصوصی افتاد رو بیاریم علنی کنیم لطفا رعایت کنید.

RE: ساخت رگولاتور برای HATSAN bt - 65 - عبدالرحمن - 2012-05-20 11:41 PM

نقل قول :اگر هم میخواید با تنش و خصومت کار رو جلو ببرید لطفا برید تو سایت های دیگری که مبنای ایجادشون همین چیزهاست.

دوست عزیز شما هم بهتره بجای .....(ویرایش مدیر لطفا رعایت کنید).... بین دوستان رو بگیرید تا کار به اینجا نکشه Khansariha (8)

RE: ساخت رگولاتور برای HATSAN bt - 65 - SOHEIL-GUNSMITH - 2012-05-21 10:01 AM

(2012-05-20 02:24 PM)major-konig نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزيز اقاي cholpe . ممنون از توضيحاتت . يك سوال :ar6 كه ميگيد از خشاب شليك ميكنه از فضاي بين خشاب و ابتداي لوله پرت هوا نداره ؟ يا اين قسمت اببندي شده؟ اگه پرت هوا داره چطور با وجود اين نشتي اينهمه قدرت داره ؟؟
دوست عزيز
اگه پستهاي خودتون رو بخونيد
متوجه ميشيد موردي كه گفته شد در خصوص اين پستتون بوده

جاويد جان
در خصوص تفنگ شما تا اونجاي كه من كارت رو از نزديك ديدم بسيار عالي و قابل قبوله

اگه توهيني به شما شده قطعا حق داريد از خودتون دفاع كنيد
ولي چون حرفهاي گفته شده تو پيام خصوصي بوده بهتر هست اونجا يا توي سايت خود ايشون پاسخشون رو بديد

بشخصه هيچ ضرورتي نميبينم اين بحثها تو محيط عمومي اين سايت مطرح بشه

چنانچه اختلاف نطري ئ مشكلي بين اقاي وايپر اقا جاويد و ساير سازندگان هست ميتونند در محيط هاي ديگري غير از اين سايت مشكل رو حل كنند
خواهشمندم ساير دوستاني هم كه اين بحث به اونها ارتباطي نداره از مداخله و متشنج تر كردن فضا خودداري كنند
تا خداي نكرده علي رغم ميل باطني مجبور به حذف پستي نشيم

RE: ساخت رگولاتور برای HATSAN bt - 65 - major-konig - 2012-05-21 10:32 AM

ناظم محترم . حق با شماست . ولي بهتر بود پست خودتان را بصورت نقل قول عنوان ميكرديد تا من متوجه شوم منظورتان كدام پست من هست .اينطوري استنباط ميشه كه منظورتان اخرين پست من بوده!

RE: ساخت رگولاتور برای HATSAN bt - 65 - viper22 - 2012-06-05 09:45 AM

رگولاسیون at - 44 در 110 بار
در کلیپ زیر سعی شده شلیکها با سرعت زیاد انجام بشه در حدی که پس از هر مسلح کردن به اندازه یک نشانه گیری سریع شلیک انجام بگیره تا عملکرد سریع رگولاتور مورد آزمایش قرار بگیره

[تصویر: a309589b15a3409065bcf398677b77fe.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: ساخت رگولاتور برای HATSAN bt - 65 - رضا قلعه قافی - 2012-07-09 02:35 PM

امروز ar6که برای تغییرات والو ونصب فشار شکن ارسال کرده بودم دستم رسید .اسلحه من مدل شرودبارل وهمونطور که اکثر دوستان میدونن مدل شرود بارل ای ار 6 از قدرت پائین تر نسبت به مدل معمولی برخورداره .وقتی من با دوست خوبم جناب باقری درباره چگونگی تغییرات والو صحبت کردم 2پیشنهاد داشتن .یکی اینکه قدرت رو تو رنج 60تا65 زول تنظیم کنن وشاتهای یکنواخت بالاتر ودوم اینکه در ماکزیمم قدرت تا اونجا که امکان داره شاتها یکنواخت بشه.من تصمیم گرفتم قدرت ماکزیمم سلاح رو داشته باشم .
اسلحه در حالت دیفالت کارخونه در بالاترین قدرت 75ژول قدرت داشت وتغییرات سرعت تو شاتها تقریبا زیاد بود .
امروز در اولین فرصت سلاح رو کرنو کردم که نتیجه رو برای دوستان قرار میدم.
فشار 200 بار
ساچمه 28گرین سامیانگ
هوا نیمه ابری
1-298 m/s
2-294 m/s
3-297 m/s
4-296 m/s
5-293 m/s
6-290 m/s
7-286 m/s
8-286 m/s
9-284 m/s
10-283 m/s
وفشار 160بار
همینطور که از نتیجه تست مشخصه قدرت سلاح تا 81 زول افزایش داشته وتغییرات سرعت در 10 شلیک اول خیلی ثابت تر از قبل شده .البته دوست خوبم اقای باقری سوزن فابریک سلاح رو هم برام فرستادن که با قرار دادن اون تو قدرت نردیک 70زول از شاتهای یکنواخت بیشتری میشه استفاده کرد.(این توضیح رو بدم که والو بهینه شده عوض نمیشه فقط سوزن عوض میشه).
اینجا لازم میدونم از دوست خوبم جناب باقری کمال تشکر رو کنم که با وجود مشغله زیاد در این مدت ,وقت گذاشتن وعلارغم عجله من برای تغییرات والو چنین نتیجه مثبتی حاصل شد.
البته من قصد دارم در صورت تمایل دوست خوبم جناب vipper 22 رگلاتوری که برای ای ار 6 ساخته بودندرو برای تنظیم مجدد وافزایش سرعت دبی براشون ارسال کنم .مدتی بود سلاحم پیشم نبود ودلم براش تنگ شده بود یک مدت که با هاش تیر اندازی کردم در مرحله بعدی قصد دارم والو بهینه شده و رگلاتور رو باهم رو سلاح نصب کنم .با تشکر از 2دوست عزیز وخلاق.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: ساخت رگولاتور برای HATSAN bt - 65 - viper22 - 2012-07-09 05:49 PM

جناب cholpe میتونید با نمونه های توی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مقایسه ای داشته باشید ؟ البته تست لینک مورد نظر در حالت فابریک ar6 هست با همون ساچمه و حداکثر قدرت 84/67 ژول
در ضمن سلاح شما به سفارش خودتون در 50 ژول تنظیم شده بود تنظیم مجدد رو برای چه قدرتی در نظر دارید ؟

RE: ساخت رگولاتور برای HATSAN bt - 65 - رضا قلعه قافی - 2012-07-09 08:11 PM

دوست عزیز لینکی که گذاشتید رو دیدم واون لینک باعث شد به ارزش کار دوست خوبمان اقای باقری بیشتر واقف بشم .احتمال غریب به یقین اون تست مربوط به ar6لول بلند هست ودر حالی که سلاح من مدل shbاست وهمه دوستان میدونن مدلهای shbقدرت کمتری داشته وبهمین دلیل ازش استقبال نشد .واگر یادتون باشه در اولین مکالمه تلفنی به شما گفتم سلاح من کمتر از 75 ژول قدرت داره وشما گفتید خیلی متواضعید چون همه میگن ای ار6 ما دقیقا 80 ژول قدرت داره.
پس مشخصا والو جدید قدرت سلاح رو افزایش داده وباز طبق همون لینک SE=96 هست که در سلاح من با وجود افزایش قدرت وکوتاه بودن لوله ,اگر سرعتها تبدیل به FPSبشن SEمناسبتری داره.
نکته بعدی که از لینک متوجه شدم کاهش فشار بعد از ده شلیک به 2450 PSIهست که در سلاح من کاهش فشار بعد ده شلیک کمتر بوده.
واما اگر احیانا هدف از ارائه لینک بیان ضمنی عدم صحت تست کرنو گرافی که گذاشتم من به همه دوستان قول میدم وقت دارم تا هروقت وهرجا خواستند تست انجام بشه وقطعات فابریک سلاح هم موجوده وامکان تست در حالت فابریک واشکارشدن تفاوت این دو حالت هست.
من اولین کسی بودم که سلاح رو برای رگلاتور وفشار شکن فرستادم واصولا به کسی نون قرض نمیدم .هدف اصلی من اگاهی دوستان از مشکلات بعضی سلاحها که فقط اسم دارن وبیان توان دوستان خلاق در کم کردن این معایب بوده تا بی جهت کسی هزینه نکنه.

درمورد رگلاتور گفته شما صحیح بوده ومن قدرت 50ژول رو خواستم وطی روزهای اینده رگلاتور رو برای همون رنج قدرت در صورت تمایل میفرستم تا با دبی بالا تنظیم بشه ونتایج تست رو بدون کوچکترین تعدی یا افراط قرار میدم .با تشکر

RE: ساخت رگولاتور برای HATSAN bt - 65 - viper22 - 2012-07-10 02:35 PM

لینکی که من دادم در رابطه با shb هست و میتونید مشخصات فنی رو با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مقایسه کنید
در مورد اینکه سلاح شما قبلا چقدر قدرت داشته با توجه به خرابی ایندکس و برخورد ساچمه با ابتدای لول بفرمایید که آخرین کرونوگرافی شما که 75 ژول رو گرفتید مربوط به قبل از این بوده که متوجه خرابی ایندکس شده باشید یا بعد از اون چون به یاد ندارم که بعد از اینکه تفنگ از طرف من برای شما ارسال شد کرونوگرافی کرده یاشید
نقل قول :واما اگر احیانا هدف از ارائه لینک بیان ضمنی عدم صحت تست کرنو گرافی که گذاشتم من به همه دوستان قول میدم وقت دارم تا هروقت وهرجا خواستند تست انجام بشه وقطعات فابریک سلاح هم موجوده وامکان تست در حالت فابریک واشکارشدن تفاوت این دو حالت هست.
من اولین کسی بودم که سلاح رو برای رگلاتور وفشار شکن فرستادم واصولا به کسی نون قرض نمیدم .هدف اصلی من اگاهی دوستان از مشکلات بعضی سلاحها که فقط اسم دارن وبیان توان دوستان خلاق در کم کردن این معایب بوده تا بی جهت کسی هزینه نکنه.
در این مورد هم واقعا متاسفم چون قصد من فقط همان بود که گفتم مقایسه سلاح فابریک با سلاح شما یعنی سلاح شما الان در حالت نرمال قرار داره و اتفاق خاصی نیافتاده نه اینکه تست شما دارای عدم صحت هست
لطفا از حاشیه سازی پرهیز کنید و اجازه بدید افراد در بحث ها شرکت کنن و نظر سالم و بدون جانبداری بدن چون این نوع برخورد ها از من و شما بعیده و اطمینان دارم که شما هم منظور خاصی ندارید ولی نگارش شما کمی با این روش مغایرت داره
البته ناگفته نماند که بحث فشار شکن و اعداد و ارقام و کلیپ ارائه شده از ar6 و کرونوگرافی 5 شلیک اول اون هم توسط خیلی از دوستان دیده شده و قابل مقایسه هست