شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی CZ SLAVIA 631 LUX - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات گازی و CO2 (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- موضوع: معرفی CZ SLAVIA 631 LUX (/showthread.php?tid=825)

صفحه ها: 1 2 3

RE: معرفی CZ SLAVIA 631 LUX - royal - 2012-05-24 02:47 PM

فقط 7 ژول پس فکر نکنم به درد شکار بخوره Khansariha (214)

RE: معرفی CZ SLAVIA 631 LUX - mbt - 2012-05-24 09:43 PM

(2012-05-24 01:53 PM)mehrankhafan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش من یکیشا دارم مدل 634 و 5.5 اگه خواستی 260 بد میدم تازه از سمس خریدم300 آخریش بود که داشت دیگه نداره .
چند تا عکس ازش بزار شاید علاقمند شدیم گرفتیم
فقط کاش 4.5 بود

(2012-05-24 02:47 PM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فقط 7 ژول پس فکر نکنم به درد شکار بخوره Khansariha (214)

بدرد شکار نمیخوره ولی بشدت برای گروپ مناسبه

RE: معرفی CZ SLAVIA 631 LUX - THUNDER - 2012-05-26 11:20 AM

این هم لینک سه محصول فنری سی زد:
دوستان اگر ممکنه هم مشخصاتشون را بگید و هم قیمتشون. خودم خیلی چیزی نفهمیدم!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آیا قدرت مدل 630 و 631 تفاوتی داره؟ دقتشون چطور؟ قدرت واقعی 634 را کسی می دونه؟ صدای شلیک در این سه محصول از شادو هزار کمتره؟

RE: معرفی CZ SLAVIA 631 LUX - mbt - 2012-05-26 11:50 AM

تفاوت دو مدل 631 و 630 تو ظاهر اونهاست و تفاوتی از نظر قدرت با هم ندارند و اون مکانیزم کشیدن ضامن و شکستن اهرم تو 630 وجود ندارد و قدرتشون رو هم من از روی دفترچه راهنمای دانلود شده از دفترچه سایت دو مدل دیدم که یکیش frankonia بود و قدرتش زیر 8 ژول بود و مدل دیگش بین 8 تا 12 ژول حالا نمیدونم مال من از کدوم مدله و البته برای من هر چقدر ژولش کمتر باشه بهتره
cz 634 هم دارای قدرتی حداکثر 16 ژول هستش که بسته به نوع ساچمه میتونه تا 11 ژول هم پایین بیاد
در مورد صدای این محصول 631 از شادو هزار کمتره و فقط صدای فنر داخلش میاد و صدای برخورد ساچمه به هدف
قیمتشون رو نمیدونم الان چنده و با شرکت الماس هم امروز صبح صحبت کردم و گفتند فعلا تو بار فعلیشون نیست

RE: معرفی CZ SLAVIA 631 LUX - winterzxz - 2014-10-31 11:55 AM

سلام دوستان کسی این تفنگو میدونه کجا داره راستش منم یه همچین تفنگی واسه هدف زنی میخوام راهنماییم کنید ممنون میشمKhansariha (8)

RE: معرفی CZ SLAVIA 631 LUX - صادق قرنجیکی - 2014-10-31 12:34 PM

(2014-10-31 11:55 AM)winterzxz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان کسی این تفنگو میدونه کجا داره راستش منم یه همچین تفنگی واسه هدف زنی میخوام راهنماییم کنید ممنون میشمKhansariha (8)
دوست عزیز مدل های 631 و 634 ان چند سال پیش به صورت محدودی توسط شرکت بازرگانی الماس وارد شده ولی بعد از آن نه! پیدا کردن آکبندش سخته شاید دوستانی که داشته اند بخوان بفروشند (البته من بودم این کار رو نمی کردم خخخخ چون سلاح بی آزار و با دقت خوبی برای مصرف تفریحی هستش !)

Re: معرفی CZ SLAVIA 631 LUX - mbt - 2014-11-02 02:17 PM

دیروزفروشگاه الماس بودم احتمال داره تو این سری بارشون محصولات فنری سی زذ باشه این ۶۳۱لوکس خیلی عالیه و بقول دوستمون دست دومش رو سخت میشه گیر آورد چون بعید میدونم کسی از دستش بده

RE: معرفی CZ SLAVIA 631 LUX - winterzxz - 2014-11-19 05:16 PM

(2014-11-02 02:17 PM)mbt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیروزفروشگاه الماس بودم احتمال داره تو این سری بارشون محصولات فنری سی زذ باشه این ۶۳۱لوکس خیلی عالیه و بقول دوستمون دست دومش رو سخت میشه گیر آورد چون بعید میدونم کسی از دستش بده

دوست عزیز لطف کنید اگه اومد یه ندایی هم به من بدید ممنون میشمKhansariha (48)