شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) (/showthread.php?tid=818)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - Mohamadaaaa - 2022-01-15 12:16 PM

با سلام خدمت دوستان و اساتید بنده برج ۱۱ پارسال اسلحه شاهین تحویل گرفتم از همون روز اول توی پترن گیری چپ و بالا میزد حداقل ۳۰...ولی بعد از شلیک بسته فشنگ چه معجزه ای اتفاق افتاد که درست شد و پترن های خیلی خوبی داد نه قنداق پرو کردم نه مگسک عوض شد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پترن لوله پایین اسلحه شاهین فاصله ۳۷متر قطر سیبل ۷۰در۷۰
فشنگ ۵شاهین چوک شماره ۲ اگر دوستان نظری دارن خوشحال میشم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - koh - 2022-01-15 02:46 PM

(2022-01-15 12:16 PM)Mohamadaaaa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان و اساتید بنده برج ۱۱ پارسال اسلحه شاهین تحویل گرفتم از همون روز اول توی پترن گیری چپ و بالا میزد حداقل ۳۰...ولی بعد از شلیک بسته فشنگ چه معجزه ای اتفاق افتاد که درست شد و پترن های خیلی خوبی داد نه قنداق پرو کردم نه مگسک عوض شد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پترن لوله پایین اسلحه شاهین فاصله ۳۷متر قطر سیبل ۷۰در۷۰
فشنگ ۵شاهین چوک شماره ۲ اگر دوستان نظری دارن خوشحال میشم

سلام بر همگی
دوست عزیز صد در صدر قلق سلاح دستت اومده و رو بدنت فیکس شده به قولی دیگه بعد از بیست سیتا شلیک جزیی از بدنت شده که سریع و‌دقیق میاد روشونه و هدف دقیق میزنی والا سلاح که خودش میزون نمیشه .پس دوتا نکته. اول سلاحت که از اولش هم دقیق بوده و دوم اینکه خودت هم استاد شدی موفق باشی

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - Mohamadaaaa - 2022-01-15 03:05 PM

سپاس از شما

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - amn - 2022-01-15 05:24 PM

سلام دوست عزیز.
اسلحه تون مبارکتون باشه.
همینجور که اقا رضا میگن اسلحه تون اب بندی شده یا ب اصطلاح قلقش اومده دستتون.Khansariha (8)
ای کاش یه عکس هم از خودش اپلود میکردید.
راستی دوستان چند دقیقه پیش کرمان زلزله شد.
موفق باشید فعلا خداحافظ.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - Mohamadaaaa - 2022-01-15 06:13 PM

سلام دوست عزیز.
اسلحه تون مبارکتون باشه.
همینجور که اقا رضا میگن اسلحه تون اب بندی شده یا ب اصطلاح قلقش اومده دستتون.Khansariha (8)
ای کاش یه عکس هم از خودش اپلود میکردید.
راستی دوستان چند دقیقه پیش کرمان زلزله شد.
موفق باشید فعلا خداحافظ.
سلام بزرگوار ممنونم حتما انجام وظیفه میشه روزای اول خیلی نا امید کننده نواخت تیر داشت و توسط فروشگاه مجاز اسلحه و یه تعمیرکار حرفه ای هم تست شد باز نتیجه پترن هر دولول بالا و چپ بود ولی به قول شما فکر کنم آببندی شد

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - mrred - 2022-02-23 08:01 PM

سلام خدمت اساتید و دوستان محترم من یه کرال کیپ فولادی سفید و یه شاهین دارم که فقط نخجیر نوشته بغلش و جایی شاهین ننوشته .کدوم اصلحه را نگه دارم کرال یاشاهین نمیتونم تصمیم بگیرم از هردو خوشم میاد ولی شلیک های شاهین خیلی روان هستش نسبت به کرال .لطفا راهنمای بفرماید حقیر کوچک را ممنون

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - amn - 2022-02-23 08:21 PM

سلام دوست عزیز.
روی تمام شاهین ها نوشته نخجیر!
هر کدوم رو که دلت بیشتر باهاشه رو نگه دار ولی به نظر من کرال بهتره علل خصوص که گپ فولاد هم هست.
دولول کرال جز بهترین تولیدات ترکیه در خصوص سلاح های شکاری هست.

اما اگه من باشم میگم هر دو را نگه دارو از هر دو لذت ببر.
یه عکس هم اگه تونستید از دولول کرال تون توی تاپیک « مربوطه » لطفاً اپلود کنید.Khansariha (8)
موفق باشید
فعلا خداحافظ

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - mrred - 2022-02-27 05:52 PM

[/size]
(2022-02-23 08:21 PM)amn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز.
روی تمام شاهین ها نوشته نخجیر!
هر کدوم رو که دلت بیشتر باهاشه رو نگه دار ولی به نظر من کرال بهتره علل خصوص که گپ فولاد هم هست.
دولول کرال جز بهترین تولیدات ترکیه در خصوص سلاح های شکاری هست.

اما اگه من باشم میگم هر دو را نگه دارو از هر دو لذت ببر.
یه عکس هم اگه تونستید از دولول کرال تون توی تاپیک « مربوطه » لطفاً اپلود کنید.Khansariha (8)
موفق باشید
فعلا خداحافظ

سلام دوست عزیز ممنون از راهنمایی و لطفتان فعلا دوتاش را نگهداشتم ولی کرال را بعد عید میفروشم .دوتا اصلحه به دردم نمیخوره و ضمنا ظاهر و تیپ شاهین از کرال خیلی سر تره بخاطر همون ازش خوشم میاد .کرال چندین بار تو شلیک پوکه را بیرون نداخته بخاطر همان روش نمیتونم حساب باز کنم .به تعمیر کار نشون دادم هیچ ایرادی نداره ولی دلم قرص نیست ازش

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - amn - 2022-02-27 06:18 PM

Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - Barmak - 2022-03-07 02:45 AM

دوستان‌من‌حدود‌چهار‌ماه‌پیش‌یک‌تفنگ‌شاهین‌به‌صورت‌سهمیه‌خریداری‌کرده‌‌ام‌‌‌‌ دوستان‌کسی‌خبر‌داره‌کی‌تفنگ‌را‌تحویل‌می‌دهند‌واین‌که‌آیاصنایع‌کا‌وه‌جایی‌برای‌
پیگیری‌داره؟