شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) (/showthread.php?tid=818)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - ماکان - 2021-08-30 10:26 PM

سلام،قنداق اصلا با روغن چرب نکنید،داخل کپ هم زیاد روغن نریزید که به چوب قنداق برسه.
لول و کپ اگر کمی چرب باشه خوبه،اما در حد خیس نباشه.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - alimoradiali - 2021-08-31 11:03 AM

(2021-08-30 10:26 PM)ماکان نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام،قنداق اصلا با روغن چرب نکنید،داخل کپ هم زیاد روغن نریزید که به چوب قنداق برسه.

درود برشما ممنونم❤️

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - Mohammadsardar - 2021-08-31 12:19 PM

(2021-08-30 10:26 PM)ماکان نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشه دلیلشو هم بگید یه وقت خدایی نکرده تفنگتون که کاری نشده

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - alimoradiali - 2021-08-31 09:35 PM

(2021-08-31 12:19 PM)Mohammadsardar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشه دلیلشو هم بگید یه وقت خدایی نکرده تفنگتون که کاری نشده

یه لکه های زرد رنگ روی کپ اسلحه ضاهر شده که هر چی کهنه کشیدم نرفت ولی وقتی چرب کردم اسلحه رو خیلی کمتر و شاید ناپدید شد من اسلحه رو داخل کمد دیواری نگه میدارم به صورت باز شده و در هاردکیس و خیلی کم ازش استفاده میکنم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - Mohammadsardar - 2021-09-01 12:09 AM

یه عکس بگیرید تا اساتید بتونن دقیق نظر بدن ولی اگه سطحی باشه مشکلی نداره ولی حتما ببرید پیش تعمیرکار رفعش کنن حیفه الان تفنگا رویایی شدن بازم ببینیم اساتید محترم چی میگنKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - ماکان - 2021-09-01 09:23 PM

با پولیش نرم ماشین و پنبه بکش برطرف میشه،حواست باشه پولیش به لول و زاج کاری نخوره که سریع نابودش میکنه.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - AAAAABBBBB - 2021-09-18 07:33 PM

سلام دوستان وقت خوش
امروز رفتم آمل برای تفنگ گیره بند بگیرم
سه تا شاهین صفر داشت میگفت 36 تومن آک تو جعبه سال ساخت هم برا سه سال به قبل بود
گفتم اگه دوستان کسی میخواست بخره قیمتش نسبت به جای دیگه پرت و پلا نیست جاهای دیگه بالای 40 تا 44 قیمت داشتم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - alkalk - 2021-11-10 08:10 PM

سلام بر دوستان .من امروز یک تفنگ شاهین دیدم روی نوک لوله اش به خارجی هک شده بود شاهین.دو تا سوال دارم اسلحه شاهین پوکه کش است یا پوکه پران . و این سری نوشته دار شاهین کیفیت شان در مقایسه با مدلهای قبلی چطور ارزیابی میکنید؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - AAAAABBBBB - 2021-11-12 09:17 PM

سلام کیفیت جدیدا افتضاحه من برج ۴ تحویل گرفتم صفر
اول اینکه هر دو لول پوکه بعد شلیک توش گیر می‌کرد و قسمت برنجی پوکه ورم می‌کرد بردم پیش یه تفنگ ساز مجاز گفت کالیبرش گشاده و خلاصه زنگ زدم شرکت کاوه مشهد گفت بفرست برات لول رو عوض کنیم
من این نکته برام سواله چرا اسلحه نو باید کالیبرش گشاد باشه
فرستادم مشهد برا گارانتی
پوکه پرانه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - majidkh - 2021-11-22 07:34 PM

سلام دوستان
من اگه خدا بخواد میخوام یه شاهین بخرم
شهر کرمان
امروز رفتم قیمت گرفتم فروشنده گفت سه نمونه دارم
از تعجب شاخ در آوردم
گفت یه نمونه 39 تومن
ویژه 41 تومن
سری اول (قدیمیا) 44 تومن
گفت همه هم صفر هستن
والا موندم کدومش بهتره
اگه میشه راهنمایی کنید
یعنی فرق دارن؟؟؟؟؟؟