شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) (/showthread.php?tid=818)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - AAAAABBBBB - 2021-07-10 09:12 PM

سلام بله دوست عزیز من قیمت دولتی مقصودم بود
یه تک لول قدیمی تحویل دادم پارسال الان تو نوبت شاهینم گفتن تا آخر سال میدیم الله و اعلم
Khansariha (256)
پارسال برج 5 که تحویل دادم قیمت 11500000 تومن بود امسال شد نزدیک 20 تومن خدا کنه زودتر تحویل بدن وگرنه فکر نکنم زورمون برسه بخریم.
میترسم آخرش بی تفنگ بمونم.
دولول های روهم استوک هم داشتن ولی نمیذاشتن ببینی تفنگ چیه میگفت شانسی ازشون یدونه برمیداریم بهت میدیم خوب بود یا بد برای خودته گارانتی هم نداره
قیمت 13070000 تومن

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - AAAAABBBBB - 2021-07-13 05:17 PM

سلام امروز بختمون وا شد و بعد یکسال رفتیم شاهین رو تحویل گرفتیم به قیمت 19620000 تومان ناقابل.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - sinaahoora - 2021-07-13 09:35 PM

(2021-07-13 05:17 PM)AAAAABBBBB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام امروز بختمون وا شد و بعد یکسال رفتیم شاهین رو تحویل گرفتیم به قیمت 19620000 تومان ناقابل.

سلام مبارکتون باشه از کدوم مدل شاهین تحویل گرفتین سادست یا روی کپ تفنگ کارشده

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - AAAAABBBBB - 2021-07-14 05:59 PM

زنده باشین متشکر
تفنگ ساده هست یه بنده خدایی بهش منبت کاری شده تحویل دادن به قیمت 22000000 تومن فقط روی کپ و قنداقش کنده کاری شده بود
لول ها رو مقایسه کردم هر دو یکسری بود
سرهنگ گفت آکار به سفارش ایران این تفنگ رو تولید میکنه و فقط تو ایران سرهم و مونتاژ میشه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - hnsi - 2021-07-17 12:05 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - mbsec - 2021-07-19 06:21 PM

(2021-07-17 12:05 PM)hnsi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام .
همینو امروز قیمت کردم 37 تومن چنتا تیر هم باهاش زده شده بود ولی کلیت سلاح مشابه آکبند بود . شاید هم ارزونتر میداد ولی من چون خریدار نبودم دیگه وارد بحث نشدم .
بسیار هم با کیفیت و چشم نواز بود . انشالله مبارک باشه .

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - hnsi - 2021-07-20 10:39 AM

خیلی ممنون
البته من اول سال یه سادشو قیمت گرفتم میگفت۴۲اما صفر بود
البته بازار هرکی هرکیه متاسفانه هرکسی یه قیمتی میگه
کسی بخاد بخره از شخص بخره بهتره تا مغازه دار

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - alimoradiali - 2021-07-26 12:34 AM

(2021-07-13 09:35 PM)sinaahoora نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2021-07-13 05:17 PM)AAAAABBBBB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام مبارکتون باشه از کدوم مدل شاهین تحویل گرفتین سادست یا روی کپ تفنگ کارشده

این دو مدل که میفرمایید باهم از نظر کیفیت متفاوت هستند یا نه؟
اخه من شاهین دارم روش هیچی ننوشته نه روی لوله نه روی کپ فقط ارم نخجیر روی کپ هست

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - hnsi - 2021-07-26 07:12 PM

سلام خدمت دوست عزیز
نمونه های جدید به جز کنده کاری روی کپ واتصال سرتاسری تسمه بین لوله ها که مشکل جدا شدن بر اثر شلیک زیاد داشتهو کمی اختلاف قیمت تفاوتی ندارن.اصل کپ و لوله هست که همش یکیه البته من خودم مدل سادشو ترجیح می دادم که مدل به قول خودشون ویژه اومد.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - alimoradiali - 2021-08-29 01:10 PM

اقا وقتی بدنه کپ و قنداق و لوله اسلحه رو روغن محافظ میزنیم باید چرب باقی بمونه یا با پارچه خوب خشک بشه؟