شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) (/showthread.php?tid=818)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - aryankhan - 2020-09-04 12:18 PM

سلام دوستان کسی میدونه شاهین که مال صنایع کاوس روچطور از قدیمی ها تشخیص داد چون جدیدا جنسشون خراب شده

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - mortezazadeh - 2020-09-05 10:27 AM

سلام كى گفته خراب شده؟اينها شايعات اسلحه فروش هاست

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - aryankhan - 2020-09-05 11:22 PM

(2020-09-05 10:27 AM)mortezazadeh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام كى گفته خراب شده؟اينها شايعات اسلحه فروش هاست

سلام همه اسلحه فروش هایی که پرسیدم میگن از شهر های مختلف یعنی فرق نکرده؟اگر فرق نکرده چطور قدیم و جدید رو از قیافه تشخیص میدن مگه قیافش فرق کرده؟از کسی پرسیدم که خودش نداشت ولی گفت جدیدا گرون تره

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - mortezazadeh - 2020-09-07 02:07 AM

ظاهرا زه بين دولول رو برداشتن وفقط انتهاش وصل هست اما من چيزى درباره كيفيت پايين توليدات جديد نشنيدم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - Oghabkoohestan - 2020-09-30 03:37 PM

سلام دوست گرامی بخر ما عادت کردیم هرجنس جدید میاد میگیم بده بعدا جنس جدید میاد میگیم این یکی بده کیفیت نداره شما شاهین قدیم جدید هرکدام سالم بود رو بخر فقط زمان خرید دقت کن سالم باشه.یادمه اکار تازه امده بود خیلی میگفتن اشغاله حالا شده جزو خیلی خوبا که همه پیشنهاد میکنن موفق باشی

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - Yasersadeghi - 2020-11-15 07:59 PM

(2020-09-04 07:26 AM)sinaahoora نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2020-09-03 10:38 PM)mortezazadeh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اكارچنده دوستان؟

صفرش یخورده سخت پیدا میشه فروشگاهی هم داشته باشه ۳۱ تا ۳۳ قیمت میدن

سلام ماشنیدیم کرمان حدود 40 میلیون شاخ در اوردم از اسلحه فروش پرسیدم جالبه دلول بغل ایرانی میگفت 24 میلیون
(2020-04-07 09:36 AM)yasersadghi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت اساتید اقا ما دیروز رفتیم یه دولول بغل نو برا دوستمون خریدیم
۹۵۰۰۰۰۰یه جیز تووجه بنده رو جلب کرد توی لوله رو که نگاه کردم تمیز مثل اینه
بود ولی اسلحه شاهین بنده که اونم نو بود اثرات چند شلیک داشت البته فقط داخل
لوله ظاهر اسلحه که نو بود هرچی که نگاه کردم سوال اینجاست اگه کار خونه تست زده
چرا بغلو تست نزده یه چیز جور در نمیاد میشه بنده خدا شاهین رو انداخته به ما؟؟؟
البته اینو بگم اسلحه فروش هر دوتا یک نفر بود ولی شاهین ارم سنبه سپاه داره
دوستان با تجربه ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام دوست من دقیقا برای منم همین اتفاق افتاد شاهین بنده هم ارم سنبه سپاه داشت
ولی دولول بغل ارم سنبه نداشت توی لوله هم اینه بود

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - Khosrokhann - 2021-01-30 06:52 PM

سلام من یه اسلحه آکار دارم ولی روش نوشته نخجیر بعد باز و بسته کردن اسلحه و حدود شلیک ده تا فشنگ متوجه شدم که یه پین روی جایی که لوله ها هستند خورده شده این مشکل می‌تونه از چی باشه؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - ماکان - 2021-01-30 10:16 PM

سلام،کنار تمام آکارها نوشته نخجیر،اما متوجه جای پین که فرمودید نشدم،اگر امکان داره عکس بزارید دوستان راهنمایی کنند.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - alimoradiali - 2021-04-16 07:54 PM

با سلام من امروز یه شاهین صفر خریدم به قیمت 38ملیون بنظر اساتید محترم خوبه یا خیر و اینکه هر چند وقت یکبار باید لوله سلاح رو با روغن تنظیف کنم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - ماکان - 2021-04-16 08:57 PM

سلام،بسیار مبارک باشه،اسلحه خوب و کاربردی خریدید،داخل لوله رو بعد از شلیک اگر مدت طولانی قراره استفاده نکنید با روغن تمیز کنید،البته حتما روغن داخل لول رو کاملا خشک کنید.اگر هم قصد استفاده مکرر دارید برای داخل لول چندان به روغن احتیاج نیست و سمبه کفایت میکنه.
بیرون لول و اتصالات فلزی هم با روغن مرغوب کمی چرب باشه.
من روغن بریچ وود دارم که انصافا خوب و به صرفست.