شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) (/showthread.php?tid=818)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - kaveshooka - 2020-09-01 10:04 AM

سلام
قیمت شاهین بسته به انصاف اسلحه فروشیها از 20 تا 24 قیمت میدن . ولی دو هفته قبل یه دونه در حد واسه یکی از دوستان از دست مصرف کننده خریدیم 18 تومن . در ماه گذشته شاهد فروش یه 5 تیر دستکش ترک در حد به قیمت 16 تومن و یه دولول اسکار با لول 76 به قیمت 12.5 بودم . البته همه اینها از دست خریده شد. اسلحه فروشها قیمتها رو نجومی میگن. سعی کنید از مصرف کننده بخرید .

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - zavar - 2020-09-01 11:54 AM

داداش از مصرف کننده بخری خیلی خوبه .اما از کجا میخوای پیدا کنی کسی رو که شاهین داره و میخواد بفروشه .اصلا شاهینم نه هر سلاح دیگیه نمیشه پیدا کرد .میمونه تنها گزینه موجود اسلحه فروشی که وقتی دیروز رفتم خیلی شیک و مجلسی گفتن شاهین صفر دارم ۲۵ میلیون ناقابل تخفیف خواستم که گفت میتونم جا تخفیف قطار فشنگ بدم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - arashkian - 2020-09-01 12:19 PM

(2020-09-01 11:54 AM)zavar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش از مصرف کننده بخری خیلی خوبه .اما از کجا میخوای پیدا کنی کسی رو که شاهین داره و میخواد بفروشه .اصلا شاهینم نه هر سلاح دیگیه نمیشه پیدا کرد .میمونه تنها گزینه موجود اسلحه فروشی که وقتی دیروز رفتم خیلی شیک و مجلسی گفتن شاهین صفر دارم ۲۵ میلیون ناقابل تخفیف خواستم که گفت میتونم جا تخفیف قطار فشنگ بدم

Khansariha (8)Khansariha (256)درود بر همه دوستان . داداش دیگه چه سلاحهایی در حد 20 تومان پولی که داری پیدا کردی ؟. اسکار 309 گوزنی و کرال در حد و کاملا سالم هم بتونی پیدا کنی گزینه های خوبیه . قیمت مناسبتری هم دارن . البته بازم سلیقه خودت است . من تجربه خودم و اون چیزی که این سالیان دیدم و شنیدم و توی همین انجمن ها خوندم و تجربه سلاح داری خودم و همشکارهای خودم رو دارم بهت میگم . در مورد اینکه شاهین و آکار تفاوتی ندارن " همین مونتاژ شدن در ایران و آکار ترکیه خودش تفاوت بزرگی است و اینکه درسته از نظر قطعات فنی مشابه هستن اما قنداق و لول داخل ایران ( یکی از مشکلات نخجیر 2 همین دوتاست ) ساخته و تنظیم و هماهنگسازی میشه و همین خودش کلی فرق است . البته بشرط اینکه تمام قطعات فنی شاهین از ترکیه بیاد و با همون جنس و کیفیت آکار باشه Khansariha (256)... حق نگهدار اساتید انجمن . Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - kaveshooka - 2020-09-01 02:43 PM

با سلام
دولول سوار سردار هم سلاح بدی نیست و قیمتش مناسبتره . اسکار دولول سوار با لول 76 و دوماشه ،من خودم دارم . تفنگ خوبیه . ولی یه مقدار سنگینه ، به خاطر همین هم قیمتش مناسبتره . چون یه مقدار سنگینه کمتر میپسندن . البته مدلهای جدیدتر اسکار هم هست که تک ماشه و سبکتره . ولی شاهین گرونتره از اینها و میگن کیفیت مناسبتری داره . ولی این روزا با این وضعیت شکار و شرایطی که هست ، خیلی برای خرید اسلحه نباید وسواس داشت و هزینه زیاد کرد.
برای خرید اسلحه از مصرف کننده هم میتونید به کسایی که توی شهرتون شکارچی هستند و یا با اسلحه مهمات شهرتون یا تعمیرگاهها و خلاصه جاهایی که با اسلحه مهمات مجاز سر و کار دارند ، پی گیر بشید ، خیلی پیش میاد کسانی که میخوان بفروشن و به اینها میسپارن . بگردید پیدا میکنید . موفق باشید

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - arashkian - 2020-09-01 03:41 PM

[تصویر: 15989622641.jpg]
Khansariha (8)Khansariha (256) درود بر همه دوستان . این وزن دولول دوماشه اسکار 309 گوزن نشان لول 81سانت با کفشک قنداق و بند چرمی است . جناب کاوه " بشخصه مخالف خرید اسکار تک ماشه هستم . خوبه اما زیاد کیفیتی نداره به نسبت جفت ماشه اش . اما من اسکار دوماشه ( مدلهای اسکار اصل ) ندیدم که مشکل و ایراد فنی ( غیر معمول و غیر دوره ای ) داشته باشه . همچنین سلاح کرال اصلی که مشکلات فنی اساسی و غیر معمول داشته باشه . در مورد سردار : خوبه اما خب در حد خودش و نه همرده های خودش . کرال و اسکار خیلی بهتر از سردار هستن . در کل طبق فرمایش شما باید با روزگار ساخت دیگه ( با روزگار نسازیم " چه کنیم ؟Khansariha (256) ) و بهترین سلاح رو با کمترین قیمت خرید .. حق نگهدار اساتید انجمن . Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - zavar - 2020-09-01 05:27 PM

اشتباه کردم باید ۲ماه قبل که رفتم چیفسان گفت ۱۵ شاهین رو ۱۶ میخریدم طمع کردم گفتم صبر کنم آبان و آذر پروانه شکار نمیدن ارزونترم میشه میخرم چخبر ۱۶ بدم به اون یا ۲۳ بدم آکار .دقیقا دو یا ۳ ماه نشده شده شاهین ۲۵ بدجوری کلافه و سر درگم شدم .جوری که میگم پاشم برم یه نخجیر دو لولی بخرم که دو ماه بعد همینم میگن ۲۰ ملیون موندم رسما چیکار کنم فکرم هیچ جای قد نمیده
اما خدایی اخه دارم میبینم این از وضعیت مجوز ها که معلوم نیست بدن یا نه
این از وضعیت شکار که سال به سال داره بدتر میشه و هیچی نیست
اینم از وضعیت گرونی همه چی
اخه خدای انصاف ۲۵ ملیون بدی به سلاحی که بعد خریدن تازه میخواد معلوم بشه ایرادش چیه لولش چپ میزنه بالای راست
همون دو لول بایکال که ۳ تومن سهمیه میدادن هیشکیم نمیرفت دنبالش مگفتن پاکستان هست به درد نمیخوره شده ناقابل ۵۰ میلیون
همین نخجیر دو لول خودمون که شده ۱۲ میلیون
دوستان قبول کنین الان اسلحه خوب شده رویا آرزو

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - سید علی - 2020-09-02 01:51 AM

با سلام دوستان همه که در ایران زندگی میکنیم این تجربه رو کسب کردیم که همیشه تورم وجود داره و همیشه قیمت ها رو به افزایش هست. هیچ وقت به شخصی نشده بخوام کالایی رو بخرم بگم صبر کنم ارزون تر میشه میخرم همونجا آگه پولشو داشتم خریدم و بعد قیمت چند برابر شده الانم متاسفانه وضعیت سلاح های شکاری و قیمت آنها نجومی داره میشه فکر کنم سال آینده همین موقع مثلا شاهین بشه 50 میلیون یا تخجیر 2 بشه 30 میلیون واقعاً به کجا داریم میریم؟خدا بخیر کنه انشاءالله Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - aryankhan - 2020-09-03 07:23 PM

دوستان کیفیت اکار چمبر نسبت به شاهین و اکار چطوره

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - mortezazadeh - 2020-09-03 10:38 PM

اكارچنده دوستان؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - sinaahoora - 2020-09-04 07:26 AM

(2020-09-03 10:38 PM)mortezazadeh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اكارچنده دوستان؟

صفرش یخورده سخت پیدا میشه فروشگاهی هم داشته باشه ۳۱ تا ۳۳ قیمت میدن