شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) (/showthread.php?tid=818)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - ariafakhr - 2020-06-12 09:52 PM

(2020-06-12 08:07 PM)Yasersadeghi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام اساتید کسی میدونه معنی این ارم وسمبه چییه
چون روی بعضی اسلحه ها نیست

سلام
فک کنم سمبه تفنگ مربوط به اسلحه جواز حمل سپاه هستش
سمبه حرف س با دو شمشیر مربوط به جواز ارتش
ولی اسلحه های که جواز سپاه هستند و بعد به ارتش منتقل میشند رو نمیدونم چجوری میشه.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - mirhashemi - 2020-06-13 10:05 AM

آرم اسلحه مهمات سپاه هست

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - amirvishtasp - 2020-06-20 12:07 PM

.
سلام
عزیزان یکی کمک کنه چجوری فرق آکار وشاهین رو بفهمم
تا سرم شیره نمالن وجای آکار ترک شاهین تحویلم بدن

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - haamidreza - 2020-06-20 12:31 PM

(2020-06-20 12:07 PM)amirvishtasp نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.
سلام
عزیزان یکی کمک کنه چجوری فرق آکار وشاهین رو بفهمم
تا سرم شیره نمالن وجای آکار ترک شاهین تحویلم بدن

سلام تو تاپیک اکار خیلی توضیح دادن ولی مهمترینش اینه که شماره سریال اکار با شیش شروع میشه شاهین با دو

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - hnsi - 2020-07-28 11:28 AM

سلام
از دوستان کسی شماره دفتر فروش کارخانه نخجیر رو داره?

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - ariafakhr - 2020-07-30 12:34 AM

(2020-07-28 11:28 AM)hnsi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
از دوستان کسی شماره دفتر فروش کارخانه نخجیر رو داره?

سلام دوست عزیز
شماره ای ازش پیدا نکردم
ولی طاهرا کارحانه بیشتر تولیدات در صنایع شهید کاوه مشهد هستش
ولی دفتر فروش من رفتم تهران بزرگراه فتح خیابان سپاه اسلام.نوشته صنایع پدافند هوایی.اگر تشریف بردید اونجا محل فروش و واگذاری اسلحه هستش
امیدوارم کمک کرده باشم
یا علی

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - hnsi - 2020-08-09 05:45 PM

سلام دوستان .یه خبر رسیده که در تولیدات جدید شاهین تسمه بین دوتا لوله رو برداشتن .کسی خبر داره?واگه برداشته باشن. تاثیرش خوبه یا بد?

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - zavar - 2020-08-29 07:42 AM

دوستان اینجوری که بنده مطالعه کردم بین شاهین و آکار هیچ فرقی تو هیچ یک از قطعات وجود نداره و تمام قطعات آکار به شاهین میخوره تنها تفاوت منتاژ لول سلاح در داخل ایران هست و تمام .مثل تفاوت ۴۰۵ با پرشیا خخخخخخخ

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - سید علی - 2020-09-01 01:45 AM

سلام دوستان قیمت جدید دولول سوار شاهین رو لطفا با ذکر نام شهر اعلام کنید. تشکر از همکاری شما Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - zavar - 2020-09-01 07:16 AM

داداش من دیروز از اردبیل قیمت گرفتم صفرش رو ۲۵ گفتن