شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) (/showthread.php?tid=818)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - haamidreza - 2019-09-21 12:29 PM

(2019-09-21 10:09 AM)arshia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان گرامي
چوك اكسترنال براي آكار بهتره يا اينترنال؟
و كسي از دوستان تجربه لول اضافه كن پنج سانتي آكار را داره؟
ممنونم

سلام دوست عزیز
تفاوت خیلی زیادی ندارن
ولی پترن چوک های اکسترنال کمی بهتره
حدود 15 درصد بهتره

لول اضافه کن هم یه چیز الکیه تاثیرش قابل ملاحظه نیست و همش شل ولق میشه حواست نباشه ممکنه شل باشه و تیر بزنی رزوه ی سر لول خراب بشه

من خودم همشون رو امتحان کردم و کلی پترن گرفتم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - mirhashemi - 2019-09-23 11:37 AM

(2019-09-21 12:29 PM)haamidreza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019-09-21 10:09 AM)arshia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان گرامي
چوك اكسترنال براي آكار بهتره يا اينترنال؟
و كسي از دوستان تجربه لول اضافه كن پنج سانتي آكار را داره؟
ممنونم

سلام دوست عزیز
تفاوت خیلی زیادی ندارن
ولی پترن چوک های اکسترنال کمی بهتره
حدود 15 درصد بهتره

لول اضافه کن هم یه چیز الکیه تاثیرش قابل ملاحظه نیست و همش شل ولق میشه حواست نباشه ممکنه شل باشه و تیر بزنی رزوه ی سر لول خراب بشه

من خودم همشون رو امتحان کردم و کلی پترن گرفتم

اگه چندتا پترن از تفاوتشون بزارید ممنون میشم.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - haamidreza - 2019-09-24 09:38 AM

این هم یک سری از پترنهاشون
همه تو فاصله ی سی و هفت متری گرفته شده

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پست قبلی اکسترا فول بود
این فول اکسترناله

عکس پایین تفاوت فول فابریک تفنگ با اکسترا فول

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - hunternakhjir - 2019-11-07 12:19 PM

سلام دوستان یه سوال
من یه شاهین آک خریدم
یکی از پرون ها بعضی مواقع پوکه رو میپرونه
بعضی مواقع نیندازه بیرون و عین پوکه کش عمل میکنه
یه سوال؟
کسی میدونه چجوری اون قسمت پوکه پرون باز میشه؟
چون فنر پرونی که خوب کار نمیکنه خیلی سخت و سفت جمع میشه ولی اون یکی پرون نرم شده و عالی میپرونه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - ماکان - 2019-11-07 01:16 PM

سلام،پوکه پران رو در حالت جمع قرار بده،انتهای پوکه پران یه فلز به عنوان ضامن به حالت عمود بهش قرار داره،با یه میخ زایدگی بالای ضامن رو فشار بده و ضامن رو بیار پایین،بعد پوکه پران از ریلش در میاد و میتونی ریل و فنر رو سرویس و تمیز کنی.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - bikhyal - 2019-11-11 06:27 PM

(2019-11-07 12:19 PM)hunternakhjir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان یه سوال
من یه شاهین آک خریدم
یکی از پرون ها بعضی مواقع پوکه رو میپرونه
بعضی مواقع نیندازه بیرون و عین پوکه کش عمل میکنه
یه سوال؟
کسی میدونه چجوری اون قسمت پوکه پرون باز میشه؟
چون فنر پرونی که خوب کار نمیکنه خیلی سخت و سفت جمع میشه ولی اون یکی پرون نرم شده و عالی میپرونه

سلام.اگه نتونستی بازش هم کنی مشکل نداره.روعن ترمز بریز توش و چند بار رو به بالا .یعنی جوری که وقتی تفنگ رو میبندی رو به بالا باشه تفنگ رو ببند وباز کن.دوباره از حالت مسلح خارجش کن دوباره تکرار کن و هر بار روغن ترمز بریز.چند بار این کارو انجام بدی درست میشه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - yasersadghi - 2020-01-12 06:59 PM

سلام خدمت تمامی عزیزان و اساتید بنده تازه عضو شدم
یک سوال دارم از دوستانی که تجربه دارن حقیقت
قبلا دولول بغل نخجیر داشتم اما به تازگی تبدیل به دولول
شاهین ایرانی کردم خب تا جوازبرسه حدودا ۳ ماهی طول داره
اما چیزی که شدید فکرم رو مشغول کرده اینه که باتوجه به اینکه
دولول بغل شدید از قسمت کپ میلقید میخواستم ببینم این دولولهای سوار
اصلا لق میخورن یا بعد از چند شلیک با فشنگ ظاهارا استاندارد این اتفاق
براشون می افته .وایا کپ الومینیوم جواب داده روشون یا نه
لطفا راهنمایی بفرمایید قیمت خرید ۱۶۰۰۰۰۰۰ در کرمان

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - sinaahoora - 2020-01-12 09:12 PM

(2020-01-12 06:59 PM)yasersadghi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا مبارک باشه اگه فشنگهای استاندارد استفاده کنی هیچمشکلی پیش نمیاد سعی کن از چارپاره استفاده نکن و اگه خیلی دلت خواست چوک شماره ۵ ببند ضمنا کپ شاهین الومینیم نیست

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - haamidreza - 2020-01-13 08:48 AM

(2020-01-12 06:59 PM)yasersadghi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز
مبارک باشه
میتونستید با این پول یه اکار بخرید
ولی درکل سلاح خوبیه
کپ اسلحه فولاد یه و با اهن ربا میتونید تست کنید و به این راحتی ها لق نمیشه
اسلحه ی خوش دستیه و هوا زنی ش عالیه
نکته ی مهمتر اینکه چوک خور هست و بسته به نوع تیراندازی تون میتونید چوک مناسب رو استفاده کنید
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - yasersadghi - 2020-01-13 05:15 PM

تشکر ازشما که وقت میزارید جواب میدید
نمیدونم چرا اینجا قیمتها نجومییه اگه اشتباه نکنم اکار میگفت
۲۳۰۰۰۰۰۰