شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) (/showthread.php?tid=818)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - haamidreza - 2019-03-03 02:09 PM

(2019-03-03 10:09 AM)fmad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
از نظر قیمت فرق اکار با شاهین چنده؟
اگر هر دو اکبند باشند.

سلام دوست عزیز
قبلا اکار هشت تومن بود شاهین شیش و نیم هفت
الان اکار رو بین 14 تا 18 قیمت میدن متاسفانه شاهین رو 12 تا 14

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - fmad - 2019-03-04 08:32 AM

(2019-03-03 02:09 PM)hokmabadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019-03-03 10:09 AM)fmad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
از نظر قیمت فرق اکار با شاهین چنده؟
اگر هر دو اکبند باشند.

سلام دوست عزیز
قبلا اکار هشت تومن بود شاهین شیش و نیم هفت
الان اکار رو بین 14 تا 18 قیمت میدن متاسفانه شاهین رو 12 تا 14

ممنون

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - fmad - 2019-03-12 03:10 PM

سلام
بهترین فشنگی برای شکار کبوتر با اکار چیست؟
هم از نظر شماره هم مارک

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - barbud - 2019-03-13 01:45 AM

سلام شماره۵و۶خوبه البته من خودم تراپ هم استفاده میکنم،مارک فشنگ فعلا که انتخابی غیرازعقاب نیست ولی اگرغیرازعقاب فشنگی گیراوردین مطمنابهترازعقابه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - haamidreza - 2019-03-17 08:04 AM

(2019-03-12 03:10 PM)fmad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
هم از نظر شماره هم مارک

سلام
من خودم چهار و پنج رو بیشتر میپسندم
مخصوصا چهار با چوک یک و دو

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - fmad - 2019-03-24 10:16 AM

(2019-03-17 08:04 AM)hokmabadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019-03-12 03:10 PM)fmad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
هم از نظر شماره هم مارک

سلام
من خودم چهار و پنج رو بیشتر میپسندم
مخصوصا چهار با چوک یک و دو

ممنون

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - سید علی - 2019-08-31 12:05 PM

با سلام جالبه بدانید که قیمت همین سلاح آکار در بازار جهانی کمتر از یک تفنگ بادی مانند دیانا 54 هست اما متاسفانه در کشور ما بعلت عدم وجود سلاح و انحصار این محصول قیمتش چند برابر قیمت جهانیش هست.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - haamidreza - 2019-08-31 01:49 PM

جای تعجب نداره
یه بسته فشنگ 20 دلاری اینجا بالای سه و نیم ملیون تومن در میاد

حقوق کارگر و کارمند هم یک دهم اون سمته

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - hosseinebadian - 2019-09-01 01:32 AM

(2019-08-31 12:05 PM)سید علی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام جالبه بدانید که قیمت همین سلاح آکار در بازار جهانی کمتر از یک تفنگ بادی مانند دیانا 54 هست اما متاسفانه در کشور ما بعلت عدم وجود سلاح و انحصار این محصول قیمتش چند برابر قیمت جهانیش هست.

اینجوری نیست یک سلاح اکار تو بازار اروپا قیمتش 800 یورو یک سلاح دیانا 54 قیمت 300 یورو اتفاقا سلاح اکار تنها سلاحی که قیمتش تو بازار ایران مناسبه شما بایکال بی کیفت پاکستانی تکلول 11 تومن میدن ملت با اشتیاق فراروان میخرن در صورتی که این تکلول تو بازار اروپا هست 100 یورو ینی 1 هشتم اکار ولی تو ایران هست 1/2 اکار

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - Oghabshekarchi - 2019-09-08 11:08 PM

سلام جناب حسین عبادیان درست گفتید حتی دولول روس دربازارجهانی حود۶۰۰ دلار قیمت داره واکار ۸۰۰ یورو وبدلیل کیفیت خوب وقیمت مناسب فروش خوبی در اروپا وکانادا داره دوستانی که دارن قدرش رو بدونند تفنگهای روسی اینجا براش تبلیغ زیاد شده که بیشتر مباِلغه است اکار هم کیفت خوبی داره وهم زیباتره