شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) (/showthread.php?tid=818)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2019-02-07 10:11 AM

(2019-02-05 05:56 PM)lultima نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
ميخواستم بدونم با توجه به قيمت شاهين اين سلاح مناسب تراپ هست يا خير؟
نهايتا ٢٥ تا ٣٠ شليك در روز.

من با شاهینم 50شیلک در دوساعت داشتم
مشکلی نداره داداش

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - lultima - 2019-02-08 05:46 PM

ممنون از دوستاني كه راهنمايي كردن. يه مورد اكبند پيدا كردم ١١٥٠٠ ميگه. قيمت مناسبه به نظرتون؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - Mohammadjavadkhan - 2019-02-15 11:00 PM

سلام دوستان.چند تا سوال داشتم.چند روز پیش یه سلاح شاهین خریدم که سریالش با شماره ۳۰ شروع میشه با توجه به این که بین صحبتهای اعضای محترم انجمن همچین سریالی ندیدم ممکنه مشکلی وجود داشته باشه.مورد بعدی اینکه فروشنده بهم گفت این سلاح صفره ولی روی ۱۰ سانت ابتدای لوله مقدار خیلی کمی خش وجود داشت که فروشنده بهم گفت این خش کم بخاطر تست هایی هستش که تو کارخونه انجام شده.و مورد پایانی اینکه یه قسمتی از سلاح به شعاع نصف سانتیمتر اکسید شده چجوری میتونم از بین ببرمش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - ماکان - 2019-02-16 08:16 AM

سلام،مبارک باشه،این قسمت اکسید شده دقیقا کجای تفنگه؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - haamidreza - 2019-02-16 09:51 AM

(2019-02-15 11:00 PM)Mohammadjavadkhan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.چند تا سوال داشتم.چند روز پیش یه سلاح شاهین خریدم که سریالش با شماره ۳۰ شروع میشه با توجه به این که بین صحبتهای اعضای محترم انجمن همچین سریالی ندیدم ممکنه مشکلی وجود داشته باشه.مورد بعدی اینکه فروشنده بهم گفت این سلاح صفره ولی روی ۱۰ سانت ابتدای لوله مقدار خیلی کمی خش وجود داشت که فروشنده بهم گفت این خش کم بخاطر تست هایی هستش که تو کارخونه انجام شده.و مورد پایانی اینکه یه قسمتی از سلاح به شعاع نصف سانتیمتر اکسید شده چجوری میتونم از بین ببرمش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست عزیز
سلاح شاهین دیگه تقلبی نداره یا من ندیدم
ده سانت ابتدای لوله یهنی از سمت خزانه یا از سمت چوک سلاح ؟؟
داخل لول خش داره یا بیرونش ؟؟
همه ی هنر کارخونه به اینه که سلاح تمیز بده دست مردم
چطور اکسید شده و کجای لول تفنگ هست ؟؟؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - Mohammadjavadkhan - 2019-02-16 12:42 PM

سلام اولا تشکر میکنم بخاطر وقتی که برای جواب دادن به سوالاتم میکنین عزیزان.دوم اینکه توی عکسی الان میزارم اکسید شدگی داخل دایره ای که کشیدم مشخصه اول تو اون قسمت زووم کنین متوجه میشین...مورد بعدی اینکه 10سانت از سمت خزانه و داخل لوله.فروشنده گفت بخاطر تستهای کارخونست.یه مقداری شفافیتش رو از دست داده بود و کدر تر شده بود.اکسید رو چجوری میتونم از بین ببرم؟...ممنون از پیگیری بزرگواران

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - haamidreza - 2019-02-16 01:42 PM

(2019-02-16 12:42 PM)Mohammadjavadkhan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اولا تشکر میکنم بخاطر وقتی که برای جواب دادن به سوالاتم میکنین عزیزان.دوم اینکه توی عکسی الان میزارم اکسید شدگی داخل دایره ای که کشیدم مشخصه اول تو اون قسمت زووم کنین متوجه میشین...مورد بعدی اینکه 10سانت از سمت خزانه و داخل لوله.فروشنده گفت بخاطر تستهای کارخونست.یه مقداری شفافیتش رو از دست داده بود و کدر تر شده بود.اکسید رو چجوری میتونم از بین ببرم؟...ممنون از پیگیری بزرگواران

خواهش میکنم
اینجا واسه همین سوال پرسیدنها ست و هرکس در حدی که بدونه جواب میده
فکر کنم شما منظورتون اون خط دایره ای که خزانه به لول وصل میشه
اون اکسید نیست اون قسمت تو همه ی تفنگ های اکار و شاهین همونطوریه
نیم سانت کمتره به نظرم
یه حلقه ی سیاه دور تا دور انتهای خزانه وجود داره و طبیعیه و پاک نمیشه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - ماکان - 2019-02-16 09:21 PM

سلامKhansariha (8)،شایدم منظورتون زنگ زدگی روی لوله،آخه من حتی با زوم متوجه نشدم،به هر حال اگر کپ(قسمت نقره ای رنگ)سیاه بشه با جلاسنج یا پولیش نرم ماشین،فقط احتیاط کنید به لول نخوره که زاج پاک میشه.Khansariha (290)
اگر هم زنگ زدگی روی لول باشه که با اسپری یا روغن محافظت کننده از زاج بزنید.با پنبه چند بار نرم و ملایم بکشید اکثرا به مرور زمان پاک میشن.
فقط روغن خوب تهیه کنید که مثل من دوباره کاری نشهKhansariha (48)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - Mohammadjavadkhan - 2019-02-17 02:36 AM

درسته فک کنم حق با شما باشه.خیلی ممنون.فکرم مشغول بود.ممنون از راهنماییتون.یک دنیا تشکر

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - fmad - 2019-03-03 10:09 AM

سلام
از نظر قیمت فرق اکار با شاهین چنده؟
اگر هر دو اکبند باشند.