شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) (/showthread.php?tid=818)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - haamidreza - 2019-01-07 11:47 AM

حیف دوریم اقا سجاد و گرنه خیلی دوست داشتم با اسلحه تون تیر بندازم ببینم چطور میشه که پایین میزنه Khansariha (8)
چوک یک و دو ببند

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - sajadm - 2019-01-07 12:28 PM

(2019-01-07 11:47 AM)hokmabadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حیف دوریم اقا سجاد و گرنه خیلی دوست داشتم با اسلحه تون تیر بندازم ببینم چطور میشه که پایین میزنه Khansariha (8)
چوک یک و دو ببند

نمیدونم یکی دیگه از دوستانم گفتحالا دقیق یادم نی کدوم بزرگوار بود گفت اسلگ بزن حالا اسلاگ نزدم ولی با چوک یک و دو زدم اصا فایده نداره لول پایینش بتر شد .تو فاصله ده متر تا پونزده متر یذره حطا داشت ولی فاصله دورتر اصا ب هدف تخورد
اسلحه جناب احمدی هم پایین میزنه اما فک کنم مال ایشون خطاش کمتره چون با در اورون مگسک و هدفگیری از سوراخ فسفوری بهتر شده

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - haamidreza - 2019-01-07 01:57 PM

(2019-01-07 12:28 PM)sajadm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019-01-07 11:47 AM)hokmabadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چوک یک و دو ببند

نمیدونم یکی دیگه از دوستانم گفتحالا دقیق یادم نی کدوم بزرگوار بود گفت اسلگ بزن حالا اسلاگ نزدم ولی با چوک یک و دو زدم اصا فایده نداره لول پایینش بتر شد .تو فاصله ده متر تا پونزده متر یذره حطا داشت ولی فاصله دورتر اصا ب هدف تخورد
اسلحه جناب احمدی هم پایین میزنه اما فک کنم مال ایشون خطاش کمتره چون با در اورون مگسک و هدفگیری از سوراخ فسفوری بهتر شده

بنده خودم عرض کردم که با هر دولول با چوک سیلندر اسلاگ بزن تا مطمعن شی

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - arashkian - 2019-01-07 05:35 PM

Khansariha (8)Khansariha (256)درود به همه دوستان.با جناب حکم آبادی ( ما بیشتر ) موافقم.بهترین روش همون زدن اسلاگ استاندارد و شناخته شده ( دستپر اصولی و مطمئن یا کارخانه ای معتبر ) با دوتا لول با چوک سیلندر مطمئن و استاندارد ( ترجیحا چوک سیلندر استفاده و آزمایش شده توسط سلاح دیگه و شخص دیگه ) است.که باید هر دوتا اسلاگ توی فاصله پایین مثلا 10-12متری روی هم بزنه.اگه هر کدام یک طرف زد قطعا باید لول تعویض بشه.اگه هر دو یک طرف ( مثلا چپ ) زد یا هر دو بالا یا هر دو پایین زد با یک هزینه مناسبتر توسط تعمیرکار با اصلاح قنداق و ریپ و اینجور چیزها درست میشه...اما قطعا به صرفه ترین و مطمئن ترین راه حل همون اسلاگ مطمئن و چوک سیلندر مطمئن و گرفتن پترن است ... حق نگهدار اساتید انجمن .Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - mehranht - 2019-01-14 11:47 PM

(2019-01-07 10:29 AM)hokmabadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019-01-06 03:58 PM)mehranht نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت اساتید محترم
دوستان در مورد تفنگهای شاهین سری جدید تولید شده در صنایع شهید کاوه اطلاعاتی دارن؟ از نظر کیفیت چجوریه؟ ظاهرا خیلی خوب نیستن.
اگر اطلاعات در موردشون دارین لطف کنید بفرمایین.
ممنون

سلام دوست عزیز
والا از قدیم تو مملکت ما این سری جدید و قدیم وجود داشته
این حرفا کار فروشنده های اسلحه ست
یادمه اوایل گلوله زن نخجیر سری قدیم هاش بهتر بودن مثلا
الان سری جدید هاش خوب هستن باز هم مثلا حتی با زد کا کا مقایسه میشن Khansariha (8)
یاهمین اکار که شایع شده بود سری قدیمش خوبه بقیه ش به درد نمیخورد الان دست چهارم پنجمش رو به چشمشون میکشن ملت
اقا گول این حرفا رو نخورید
برید یه پترن بگیرید بخرید اسلحه ی مورد علاقه تون رو

ممنون بابت پاسختون
راستش با یکی از فروشندگان اسلحه صحبت میکردم که خودش هیچ کدوم را برای فروش موجود نداشت. برای همین حس میکنم زیاد بی راه نمیگفت. طبق فرمایش ایشون تفنگای جدید و تحویلی اخیر اصلا هیچ ربطی به شاهینهای قبلی و آکار نداره. حتی یه جورایی میگفت حتی مکانیزم داخل کپ هم متفاوته که البته در مورد این قسمت صحبتشون شک دارم.
یکی از اقوام قصد ثبت نام شاهینو داره که شدیدا تو شک افتاده.
اگر دوستان اطلاعات تکمیلی بیشتری داشتند لطفا اطلاع بدن. ممنوووووون

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - mehranht - 2019-02-03 03:55 PM

(2019-01-16 10:10 AM)mirhashemi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شاهین تو تفنگای دولتی بهترین گزینست.

امید به خدا. دوستمون فعلا ثبت نام کرد تا ببینیم چی دستشو میگیره

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - lultima - 2019-02-05 05:56 PM

سلام دوستان
ميخواستم بدونم با توجه به قيمت شاهين اين سلاح مناسب تراپ هست يا خير؟
نهايتا ٢٥ تا ٣٠ شليك در روز.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - mirhashemi - 2019-02-06 08:52 AM

صد در صد مناسبه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - fmad - 2019-02-06 04:09 PM

(2019-02-05 05:56 PM)lultima نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
ميخواستم بدونم با توجه به قيمت شاهين اين سلاح مناسب تراپ هست يا خير؟
نهايتا ٢٥ تا ٣٠ شليك در روز.

سلام \
عالیه
من خودم تا پنجاه شلیک در روز را داشتم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - josniper - 2019-02-07 09:51 AM

سلام.یه سوال.
کسی که تازه تفنگشو تحویل گرفته میتونه درخواست تبدیل به احسن بده؟