شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) (/showthread.php?tid=818)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2018-02-05 10:52 PM

(2018-02-05 10:05 PM)alimaleki نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8) یکی از دوستانم نخجیر دو لول دارد ساخت ترکیه ؟؟اک است قیمتش الان چقدر است ؟؟ Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8) با تشکر [تصویر: photo-2018-02-05-21-42-28.jpg] [تصویر: photo-2018-02-05-21-42-35-Copy.jpg] [تصویر: photo-2018-02-05-21-42-10.jpg]

مبارکه
اکار اصل هست
قیمت اکبند و ازادش حدوا 7 تومن

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - sajadm - 2018-03-05 03:05 PM

شاهینو تحویل گرفتم شرمنده نمیتونم عکس بزارم با گوشی نمیشه
پنجتا چکم باهاش بود با اچارش

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2018-03-05 03:46 PM

مبارکه
تیغ برا
ماشش سالها بچکه براتون
با کامپیوتر عکس بگذارید چندتایی

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - sajadm - 2018-03-05 03:51 PM

کامپیوترم خرابه متاسفانه
ی شاهین ینفر گرفته ماشه طلایی و روی لول ن زاجشم سیاس وشته چمبر ۱۲با مال منم فرق دارق بعد طرف گفته اینا جدیده لولش قویتره بهش داده نه و نیم
جناب احمدی این شاهین دوستم خیلی با مال خودم فرق داره جالبه حیف نمتونم عکسو کوچیک کنم وگرنه میزاشتم
یادم رفت بگم ممنون ،ی ست تنظیف برام معرفی کنین .و اینکه برای جا بندی چکار کنم
طول لول ۷۱

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - sajadm - 2018-03-05 05:03 PM

خخخ اولین مشکل،مسلحش ک میکنم ضامنو پایین سمت راست باشه ک بالا نمیره ولی ببرمش سمت چپ میره بالا و میشه شلیک کرد اما اگه ببرمش راست بالا نمیره و شلیک نمیگنه ،چکار کنم ؟
درضمن وقتی سلاحو باز میکتم چطوری پوکه پرانارو ازاد کنم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2018-03-05 10:58 PM

(2018-03-05 03:51 PM)sajadm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کامپیوترم خرابه متاسفانه
ی شاهین ینفر گرفته ماشه طلایی و روی لول ن زاجشم سیاس وشته چمبر ۱۲با مال منم فرق دارق بعد طرف گفته اینا جدیده لولش قویتره بهش داده نه و نیم
جناب احمدی این شاهین دوستم خیلی با مال خودم فرق داره جالبه حیف نمتونم عکسو کوچیک کنم وگرنه میزاشتم
یادم رفت بگم ممنون ،ی ست تنظیف برام معرفی کنین .و اینکه برای جا بندی چکار کنم
طول لول ۷۱

اون سلاح اکار نیست یه کپی بی کیفیت از اکاره
یه تاپیک 9 صفحه ای داریم راجب به اون سلاح
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من این نوع رو پیشنهاد میکنم که با سفت کردن یک پیچ لول رو گاز میگیره ودیگر نیازی به سوراخ کردن تسمه بین دوتا لول نیست وهر وقت وبحوای یک دقیقه ای باز میشه
و قسمت دوم چا بندرو به قنداق پیچ نکردم چون دلم نیومد قنداق رو سوراخ کنم بلکه اون طرف بند رو به کفش قنداق وصل کردم

ازاد کردن پوکه پران راحته ( درعکس زیر پرانها ازاد شده اند )
طبق عکس زیر اول پرانها رو طبق جهت فلش فشار بدید ونگه دارید بعدش ضامن کوچک رو طبق جهت فلش پایین بیارید وحالا پرانهارو رها کنید
همین

ضامن بردن از سمت چپ اول بالا شلیک میکنه بعد پایین
ضامن بردن از سمت راست اول پایین شلیک میکنه بعد بالا

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - mabahmadi - 2018-05-10 03:31 PM

سلام شاهین گرفتم دوتا لول یجا میزنه وسط مگسک-خیلی استرس داشتم ولی خوب دراومد قیمت 6700 از شیراز -تفنگ صفره پیشنهاد میدم تفنگه خوبیه با اکار دوستام فرقی نداره تازه لول وکروم صفره -
تفنگ خوبیه شاهینه صقره-بعضیها میگن تفنگ چوکدار میترکه زمانی میترکه لول که چوک شل باشه -به ندرت پیش میاد یا کثیف باشه لول -دوتیر هم زمان نمیندازه شاهین برخلاف بعضی اکار -60 تا تیر کردم -فقط رنگ قنداقش خوب نیس-باید کیلر بشه -برای خرید شاهین اگه بتونید اول باش پترن گیری کنید عالیه -من که خیلی خوشحالم شاهین صفر گرفتم نسبت به اکار دست دوم که معلوم نیس چنتا تیر زدن -بایکالم دیدم گفت 14 برام ارزش نداشت ((((سنگین )))))))بود و 14 ملیون بدی تفنگ براش مشکل پیش بیاد بگیرنش زور داره -میگن روس یه عمر کار میکنه درست اقا ////این شاهین برا 30 سالم کار کنه راضیم-چون بعدش 60سالمه Khansariha (219)برای خرید صفرش شک نکنییییید بخرید شاهین رو -15 ساله تجربه شکار دارم نه زیاده روی میکنم سعی میکنم فقط نر بزنم چون هر ماده که شکار بشه نسل بشدت کاهش میده -قبلش تکلول بایکال داشتم خیلی مرد بود ولی حیف که یه تیر یود

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - mehranht - 2019-01-06 03:58 PM

با سلام خدمت اساتید محترم
دوستان در مورد تفنگهای شاهین سری جدید تولید شده در صنایع شهید کاوه اطلاعاتی دارن؟ از نظر کیفیت چجوریه؟ ظاهرا خیلی خوب نیستن.
اگر اطلاعات در موردشون دارین لطف کنید بفرمایین.
ممنون

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - haamidreza - 2019-01-07 10:29 AM

(2019-01-06 03:58 PM)mehranht نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت اساتید محترم
دوستان در مورد تفنگهای شاهین سری جدید تولید شده در صنایع شهید کاوه اطلاعاتی دارن؟ از نظر کیفیت چجوریه؟ ظاهرا خیلی خوب نیستن.
اگر اطلاعات در موردشون دارین لطف کنید بفرمایین.
ممنون

سلام دوست عزیز
والا از قدیم تو مملکت ما این سری جدید و قدیم وجود داشته
این حرفا کار فروشنده های اسلحه ست
یادمه اوایل گلوله زن نخجیر سری قدیم هاش بهتر بودن مثلا
الان سری جدید هاش خوب هستن باز هم مثلا حتی با زد کا کا مقایسه میشن Khansariha (8)
یاهمین اکار که شایع شده بود سری قدیمش خوبه بقیه ش به درد نمیخورد الان دست چهارم پنجمش رو به چشمشون میکشن ملت
اقا گول این حرفا رو نخورید
برید یه پترن بگیرید بخرید اسلحه ی مورد علاقه تون رو

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - sajadm - 2019-01-07 11:43 AM

(2018-05-10 03:31 PM)mabahmadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام شاهین گرفتم دوتا لول یجا میزنه وسط مگسک-خیلی استرس داشتم ولی خوب دراومد قیمت 6700 از شیراز -تفنگ صفره پیشنهاد میدم تفنگه خوبیه با اکار دوستام فرقی نداره تازه لول وکروم صفره -
تفنگ خوبیه شاهینه صقره-بعضیها میگن تفنگ چوکدار میترکه زمانی میترکه لول که چوک شل باشه -به ندرت پیش میاد یا کثیف باشه لول -دوتیر هم زمان نمیندازه شاهین برخلاف بعضی اکار -60 تا تیر کردم -فقط رنگ قنداقش خوب نیس-باید کیلر بشه -برای خرید شاهین اگه بتونید اول باش پترن گیری کنید عالیه -من که خیلی خوشحالم شاهین صفر گرفتم نسبت به اکار دست دوم که معلوم نیس چنتا تیر زدن -بایکالم دیدم گفت 14 برام ارزش نداشت ((((سنگین )))))))بود و 14 ملیون بدی تفنگ براش مشکل پیش بیاد بگیرنش زور داره -میگن روس یه عمر کار میکنه درست اقا ////این شاهین برا 30 سالم کار کنه راضیم-چون بعدش 60سالمه Khansariha (219)برای خرید صفرش شک نکنییییید بخرید شاهین رو -15 ساله تجربه شکار دارم نه زیاده روی میکنم سعی میکنم فقط نر بزنم چون هر ماده که شکار بشه نسل بشدت کاهش میده -قبلش تکلول بایکال داشتم خیلی مرد بود ولی حیف که یه تیر یود

مبارکه داداش متاسفانه مال من یجا نمیزنه اختلافشم زیاده اما خدارو شکر مال شما خوب میزنه ان شاالله بخوشی استفاده کنی