شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) (/showthread.php?tid=818)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - NEMESIS - 2012-04-04 07:50 PM

خب پس چرا آلیاژ این دو با هم فرق داره؟
چرا هیچی روش هک نشده؟
چرا جوش بین لوله ها اینطوریه؟
چرا زاجش فرق داره؟
Khansariha (290)چرا ارزونتره؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - رضا قلعه قافی - 2012-04-04 08:24 PM

دوست عزیز اکار ترک قطعا از اکار-شاهین کیفیت بالاتری داره

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - choliche - 2012-04-04 09:19 PM

دوستان من آكاري كه دست دوستمون snipshooterهست گفتم البته اون كه اسلحه كه آكار نيست وشاهينه و رو لولش نوشته اما بعضيها از اين تركهرو هم ميزنن ساخت ايران

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - NEMESIS - 2012-04-14 10:01 PM

از دوستان کسی گیره مخصوص بند روی لول شاهین سوار کرده؟Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - Hunter - 2012-04-14 11:13 PM

(2012-04-14 10:01 PM)nemesis نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از دوستان کسی گیره مخصوص بند روی لول شاهین سوار کرده؟Khansariha (8)

با سلامKhansariha (8)

دوست عزیز اصولا اسلحه های تراپ جای مخصوص بند ندارند چون یکی از قوانین این نوع ورزش ورود اسلحه بدون بند استKhansariha (214)

پس باید چکار کرد!؟

روزهای اولی که اکار وارد بازار ایران شده بود یکی از مشکل شکارچیان همین بند بود(چون بر خلاف تراپیست ها یک شکارچی باید مسیری را طی کرده و نمیتونه اسلحه همیشه دستش باشه ....)

یه سری رفتن میان لوله ها را سوراخ کردن و با یه میله جای بندی درست کردنKhansariha (226)یه سری کارهای دیگه تا اینکه این جا بندی ساخت کشور چین مشکل همه را رفع کرد(خلاصه این چینیا خیلی زرنگن الان مهر کربلا هم دارنKhansariha (219))

من دو سال پیش کیش دیدم و 10 تا ازش (13 تومن) خریدم و به دوستان و رفقایی که اکار داشتن دادم(یلدیز و بایکال چون اسلحه های شکاری هستند فابریک کارخونه دارن)

قیمت الان گرون تر شده حدود 30 تومن و دو تاگیره هست و خیلی هم محکمه و پیشنهاد میکنم واسه شاهینت بگیریKhansariha (8)

[تصویر: 13344325061.jpg]

مشکلی تو نصبش داشتی در خدمتم

موید باشیدKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - NEMESIS - 2012-04-14 11:58 PM

ممنون از راهنماییتKhansariha (8)
این مدل رو دیدم وبه نظرم بد نبود...ولی بعضی از دوستان که استفاده کرده بودن میگفتن که هنگامی که اسلحه به پشتت هست شل میشه و اگه حواست نباشه ممکنه اسلحه بوخوره زمین و یه قنداق هم بندازه رو دستتKhansariha (290)
اما یک نمونه دیگه که دیدم و خریدم اینه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اما حالا هر چی فکر میکنم میبینم سوراخ کردن بین لوله ها کار جالبی نیست(البته واسه این اسلحه) چون یکی از دوستام که سوار ترک قدیمی داره از همین نوع استفاده کرده که خیلی هم محکم و اساسی شده ولی با این تفاوت که تخت بین لول اون اسلحه خیلی پهن تره و براش هیچ مشکلی نداره
اما شاهین اینطوریه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممکنه که به لوله ها اسیب برسه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - 300WSM - 2012-04-15 12:36 AM

از عکساتون که چیزی معلوم نیست .جون هر کی دوست دارین, حجم این عکس رو بیارین پایینKhansariha (367)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - royal - 2012-04-15 02:43 AM

دوستان عکساتون اینقدر حجمشون بالاست که اصلا باز نمیشن

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - Hunter - 2012-04-15 03:07 PM

نمسیس جان داداش گلم اصلا و ابدا حتی فکرشم نکن اون جای بندی را نصب کنی و اسلحتو سوراخ کنیKhansariha (215)Khansariha (215)Khansariha (215)

اون جا بندی همانطوری که هم خودت گفتی برای اسلحه هایی هست که جوش زر یا همون جوش سنتی بین لوله ها هست نه اسلحه های جدید که جوش کربن دارن.....

پس به هیچ وجه به فکر سوراخ کردن و نصب پیچ و.....نباشید(البته به عنوان مخصوص آکار به فروش میرسه ولی هم اسلحتو زشت میکنه و هم جوش بین لولتو خرابKhansariha (214)

این مدلی که توی عکس گذاشتم خیلی نصبش راحته و اصلا هم احتیاجی به سوراخ کردن نداره و همچنین واسه دوستام که گرفتم الان 2-3 سالی هست بدون هیچ لقی داره کاره خودشو میکنه و امتحان خودشو پس دادهKhansariha (8)

از قدیم گفتن صلاح ملک خویش ،خسروان دانند ولی به نظر بنده این کار رو نکنKhansariha (8)

[تصویر: 13344897941.jpg]

موید باشید

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - NEMESIS - 2012-04-15 03:40 PM

ممنون آقای صالحیKhansariha (8)
خودم هم همین عقیده رو دارم......
حتما همین کار رو میکنم چون اصلا فضای کافی برای سوراخ کردن نداره...