شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) (/showthread.php?tid=818)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - ars - 2016-10-01 06:44 PM

سلام به دوستای گلم
من یه دونه شاهین نو آک گیرم اومده قیمت 4.5 تومن.اما توی این تایپیک اینقدر این شاهین رو کوبیدنش که شهامت فکر کردن بهش هم ندارم.میخواستم بدونم که کسی از دوستان اطلاعی در خصوص این سلاح داره با توجه به اینکه میخوام ازش کار بکشم.قیمت کم این سلاح هم بخاطر اینکه به یه سری افراد خاص واگذار میشه با مجوز سپاه.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - ماکان - 2016-10-01 08:33 PM

کار کشیدن که فرمودید رو بیشتر توضیح میدید،تراپ و فشنگ شکاری استاندارد تعداد بالا بزنید یا اسلاگ و چهار پاره و فشنگ شارژ بالا.؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - barbud - 2016-10-01 10:05 PM

سلام توهمین تاپیک اسلحه شاهین یکی ازدوستان تسمه بین دولول جداشده بود به نظر من توصنعت اسلحه شکاری هرجادیدید دست ایرانی دخیله تامیتونید فاصله بگیرید دیدم که میگم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - federal - 2016-10-01 11:17 PM

سلام.به دوستان یکی ازرفقای منم دولول شاهین داره که ضامن اسلحه انقدرشل ولقه که به مصیبت میشه لول رو انتخاب کردیا تفنگو ضامن کردچند وقت پیش میخاستم با تفنگش تیر بندازم هرکاری کردم نشد که لول شو انتخاب کنم خودشم ور رفت نتونست در صورتی که آکار خودم خیلی راحت میشه انتخاب لول یا ضامن کرداونم با صدای چیرک چیرکش.خخخخخخخKhansariha (219)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - ars - 2016-10-02 08:57 AM

سلام دوستان
ممنونم از نظراتتون ، بنده قصد استفاده کردن در تراپ و گه گاهی واسه شکار رو دارم.البته یه تک لول روس هم دارم.
از یکی از دوستان که دستی در اسلحه داره پرسیدم وایشون عنوان داشتند که تماماً قطعاتش از ترکیه وارد میشه وایران اینجا سرهم میکنه وبا نام شاهین میفروشه.ودوم اینکه از نظر قیمتی 4500 قیمت خوبی هست. حالا موندیم چیکار کنیم.نمیخوام اسلحه ورزشی بگیرم وگرنه اسلحه :نابل،ریزینی،سارسیلماز نو گیرم میاد.
باتشکر

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - Huntsman - 2016-10-02 09:03 AM

(2016-10-01 06:44 PM)ars نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستای گلم
من یه دونه شاهین نو آک گیرم اومده قیمت 4.5 تومن.اما توی این تایپیک اینقدر این شاهین رو کوبیدنش که شهامت فکر کردن بهش هم ندارم.میخواستم بدونم که کسی از دوستان اطلاعی در خصوص این سلاح داره با توجه به اینکه میخوام ازش کار بکشم.قیمت کم این سلاح هم بخاطر اینکه به یه سری افراد خاص واگذار میشه با مجوز سپاه.

سلام به همگی

به نظر من که تفاوت قابل ذکر یا حداقل واضحی بین شاهین و آکار وجود نداره و هردو از یک قماشن و هردو نخجیر روشون حک شده و سفارش ایران هستن و همون ایرادهایی که ممکنه به ندرت تو شاهین رخ بده در آکارم رخ داده میتونید اینو از یک تعمیرکار اسلحه سوال کنید
از لحاظ عملکرد و کارایی هم که وقتی کپ ولول و اجزا یکی هستن دیگه چه تفاوتی هست ؟!
از لحاظ ظاهر هم هیچ تفاوتی باهم ندارن ، به غیر از یه کلمه آکار روی لول و کپ .
یه نظراتی هست که گفته میشه جوش لول ها و زاج شاهین تو ایران انجام میشه ! که هیچ منبع موثقی تایید یا تکذیبش نکرده ولی اون ظرافتی که در جوش و اتصال و ظاهر هست من بعید میدونم کار داخل باشه و اگرم باشه خوب انجام شده .
در هر صورت خلاصه بگم اکار بود بهتر بود ولی به نظر من با این قیمت که حداقل سه ملیون زیر قیمت آکار هست و سلاح نو هست بسیار گزینه خوبی هست

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - ars - 2016-10-02 09:32 AM

(2016-10-02 09:03 AM)Huntsman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-10-01 06:44 PM)ars نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستای گلم

سلام به همگی

به نظر من که تفاوت قابل ذکر یا حداقل واضحی بین شاهین و آکار وجود نداره و هردو از یک قماشن و هردو نخجیر روشون حک شده و سفارش ایران هستن و همون ایرادهایی که ممکنه به ندرت تو شاهین رخ بده در آکارم رخ داده میتونید اینو از یک تعمیرکار اسلحه سوال کنید
از لحاظ عملکرد و کارایی هم که وقتی کپ ولول و اجزا یکی هستن دیگه چه تفاوتی هست ؟!
از لحاظ ظاهر هم هیچ تفاوتی باهم ندارن ، به غیر از یه کلمه آکار روی لول و کپ .
یه نظراتی هست که گفته میشه جوش لول ها و زاج شاهین تو ایران انجام میشه ! که هیچ منبع موثقی تایید یا تکذیبش نکرده ولی اون ظرافتی که در جوش و اتصال و ظاهر هست من بعید میدونم کار داخل باشه و اگرم باشه خوب انجام شده .
در هر صورت خلاصه بگم اکار بود بهتر بود ولی به نظر من با این قیمت که حداقل سه ملیون زیر قیمت آکار هست و سلاح نو هست بسیار گزینه خوبی هست

سلام به دوست عزیز
دقیقاً طی مشورتی که بایکی از تعمیرکارها و فروشندگان قدیمی اسلحه داشتم عین مطالب شما رو با جزئیات بیشتر ذکر کردند.باورتون بشه که فکر کردم دوباره ایشون مطالب رو برام نوشتند .
بنده درخواست خریدش رو دادم.البته گفتند که اگر بهتر از این تو لیستشون بیاد اون رو اعلام میکنند.
بازم ممنونم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - kotlas - 2016-10-02 08:29 PM

(2016-10-02 08:57 AM)ars نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
ممنونم از نظراتتون ، بنده قصد استفاده کردن در تراپ و گه گاهی واسه شکار رو دارم.البته یه تک لول روس هم دارم.
از یکی از دوستان که دستی در اسلحه داره پرسیدم وایشون عنوان داشتند که تماماً قطعاتش از ترکیه وارد میشه وایران اینجا سرهم میکنه وبا نام شاهین میفروشه.ودوم اینکه از نظر قیمتی 4500 قیمت خوبی هست. حالا موندیم چیکار کنیم.نمیخوام اسلحه ورزشی بگیرم وگرنه اسلحه :نابل،ریزینی،سارسیلماز نو گیرم میاد.
باتشکر

سلام داداش شک نکن بخر قیمتش عالیه ........ خیالت راحت
برا شکار معمولی کاملا جوابگو هستش

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - ars - 2016-10-03 08:05 AM

(2016-10-02 08:29 PM)kotlas نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-10-02 08:57 AM)ars نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
باتشکر

سلام داداش شک نکن بخر قیمتش عالیه ........ خیالت راحت
برا شکار معمولی کاملا جوابگو هستش

سلام
فعلا که درخواست اولیه رو دادم باید منتظر بمونم ببینم چی میشه.
دوستان کسی از این سلاح داره عکس از قسمتهای مختلفش بذاره.
ممنون میشم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - barbud - 2016-10-03 09:32 PM

سلام arsعزیزبه نظرمن اگه بیشتر در نمایندگیهای مجاز سرک میکشیدی وتفنگای بیشتری رو دردست میگرفتید ولمس میکردید وکنارهم قرارمیدادید با دلی قرص تر اسلحه میخردید خودمن چندروز قبل تووضعیت شمابودم