شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) (/showthread.php?tid=818)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2015-06-17 07:49 PM

این حروف درهمه یکسان نیست شاید سری ساخت هست چون هرسری این حروف تغییر کرده و یا حروف نشانه تولید در زمان خاص یا توسط کاربر خاصی بوده باشه /
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - farzadsarhadi - 2015-06-21 12:50 AM

سلام من میخوام یک اسلحه تا رنج 7میلیون بگیرم .دوستان چه گزینه ای رو پیشنهاد میدن ?
ممنون میشم راهنماییم کنید.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2015-06-21 06:58 AM

(2015-06-21 12:50 AM)farzadsarhadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من میخوام یک اسلحه تا رنج 7میلیون بگیرم .دوستان چه گزینه ای رو پیشنهاد میدن ?
ممنون میشم راهنماییم کنید.

قبل از هرچیزی ورودتونو خوشامد میگم این ادرسو کلیک کنید واونجا ادامه بحثو بدید ممنونم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از بزرگان انجمن معذرت خواهی میکنم که بازم وبازم پامو از گلیمم درازتر کردم وزبان درازی نمودم ببخشید( آسمان تکیه برجای بزرگان نتوان زد به گزاف **مگر ایشان لطف کرده وبهت مجال داده باشند ) دم اهالی انجمن همیشه گرم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - jubin - 2015-10-13 11:56 PM

درود بر دوستان.....یک سوال....پایین کشیدن تیر با خمی قنداق و طول ساعد و زاویه دید از روی گونه تا مگسک رابطه ای داره؟؟ میشه با ساخت قنداق و اصلا اون هیب پایین کشیدن رو کم کرد؟؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - karbakhsh - 2015-10-14 01:02 AM

معمول هدف گیری ساچمه زنی با قنداق هسته و با دستکاری قنداق میشه مرکز پترن جابجا کرد و پرو کردن قنداق برای همینه. ولی؛بعضی از پایین یا بالا زدنها با درست گرفتن حل میشه یا عادت تفنگ قبلی رو باید ترک کرد. شما با تک لول که بالا میزده خودتو میزون کردی حالا شده عادت و برای تفنگ جدید دردسره پس نباید سریع و بدون مشورت با اهلش تصمیم گرفت. ریب یا مگسک هم تقریبا همین داستان داره.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - mosh - 2015-11-18 01:24 PM

آقا کسی از قیمت آگار (شاهین) خبر داره؟ یکی به من می گفت 5700تومن آیا قیمت مناسبیه؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - ars - 2015-11-18 03:48 PM

سلام
شاهید آکار رو من قیمت 6500 گرفتم البته نو آک بود.
این موردی که شما قیمت گرفتید در چه وضعیتی هست؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - bahruz - 2015-11-19 06:16 PM

یه شاهین آکار دیدم تمیز و خیلی کم کار بود. ۵.۵ میگفت. مردد هستم بگیرم یا نه. دیماه هم ۳سالش تمامه و قابل فروشه. فقط بغل کپش نخجیر نوشته و عکس کله گوزنه و هیچ نوشته ای نداره. شماره دستکوبش هم جلوی ضامن بی کیفیت زدن

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2015-11-19 07:41 PM

(2015-11-19 06:16 PM)bahruz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شماره دستکوبش هم جلوی ضامن بی کیفیت زدن

این مطلب که فرمدید ادمو به شک میندازه // چون خودم شاهین دارم و شماره سلاح همچون اکار اصل با کیفیت و بی نقص حک شده اگه عکس بذاریدمطمن تر میشه نظر داد اکار اصل با عدد6 شروع میشه وشاهین باهرعددی بغیر از 6 بخصوص باعدد 0 شروع میشه ضمنا زیر کپ شاهین بایدکلمه اکار حک شده باشه
دم اهالی انجمن همیشه گرم باد

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - bahruz - 2015-11-19 08:08 PM

ممنون از توضیحتان جناب احمدی عزیز.
کلمه آکار هیچ جاش ننوشته. عکس گذاشتن اینجا مکافاته و من زیاد وارد نیستم خخخ. اگه ممکنه با تلگرام براتان میفرستم