شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) (/showthread.php?tid=818)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - kohestani - 2015-05-31 09:35 AM

با سلام . جناب hunts man یک دنیا تشکر از توضیحات کامل و عکسهای ارسالی . استفاده کردم . ممنون . همیشه موفق و منصور باشید .

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - ahmadloo - 2015-06-12 12:26 AM

الان قیمت این اسلحه چنده؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2015-06-12 06:23 AM

بستگی داره به انصاف فروشنده قیمت نو حدود6-7تومن که همیشه این سلاح از اکار ترک 1تومن ارزانتر معامله میشه /

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - ATGroup - 2015-06-14 04:14 PM

وقتی سهمیه ای قیمت 5.282.000 هست اگه نو تو بازار این قیمت باشه عالی هستKhansariha (219)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - karbakhsh - 2015-06-14 11:18 PM

یه سوال:
لول بالای اکار حرف نداره.جم زن و دور زن. (لول پایین یه بحثهایی روش هست) ایا لول بالای شاهین اکارم همینطوره ؟؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2015-06-14 11:55 PM

من شاهین اکار دارم وبا دوستانی که اکار اصل دارن از نظر بردوپترن مقایسه کردیم تفاوتی ندیدم ( لول بالا عالیه امالول پایین ته میکشه که باید موقع تیراندازی یه ذره بالاتر از هدفو گرفت ازنظر کپ که یکین زیر گپ شاهین کلمه اکار حک شده وطرفین کپ هم نوشته نخجیر ماشه ومحافظش هردو نقره ای روی لول هیچ نوشته ای وجود نداره وزیر لول هم فقط 4 رقم اخر شماره سلاح حک شده اما از نظر ظاهر وزیبایی لول اکار اصل بهتر از شاهین زاج شده وتسمه بین دوتالول بهتر جوش شده /ضمنا روی لول اکار اصل نوشته اکار سلاح صنایع وزیر لول مینویسه ساخت ترکیه یه راه دیگه هم هست که اکار اصل رو از شاهین بدون دیدن هیچ کدوم تشخیص داد فقط با خوندن شماره سلاح /اکار اصل باعدد6 شروع میشه وشاهین باعدد 08 وهرچیزی به غیر از عدد6 /فروشنده هرکی بود بهش بگید فقط شماره سلاحو برام بخون تشخیص میدم اکاراصله یا نه تا حالش جا بیاد بدونه که طرفش توباغه / دوستان که همگی اکار اصل دارن در جواز بعضیانوشته ساخت ترکیه ودرجواز بعضی دیگه نوشته ساخت ایران پس موقع خرید نوشته جوازو ملاک قرار ندید/دم اهالی انجمن همیشه گرم /

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - karbakhsh - 2015-06-15 10:23 AM

قربان استاد ممنونم. Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - mirlohi - 2015-06-16 08:06 PM

سلا.داداش آسمان زیر کپ آکار من نوشته akkar و زیر خزانه هم حکاکی شده made in turkey پس مطمئنا از من اصله.شما یه نگاهی به زیر خزانه بنداز اگه همینو نوشته بود از شما هم اصله.من که گیج شدمKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2015-06-16 08:55 PM

میر لوحی جان خدا نکنه گیج بشی دشمنت گیج بشه (بگو انشاالله) زیر لول سلاح من فقط 4 رقم اخر شماره سلاح حک شده روی لول هم چیزی ننوشتن اما از نظر کپ کپ هردو سلاح یکیه / خیالت راحت سلاح شما ترکیه ای هست وحتما شماره سلاحتون با عدد6 شروع شده درسته ؟؟/این سلاحو اگه به اسم شاهین به شما فروختن اشتباه کردن سلاح شما اکار اصله/ شیرینی یادت نره خخخخخخخخخ

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - mirlohi - 2015-06-17 06:07 PM

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ.نه دادا به اسم اکار ترکیه بهم فروختن.اول شماره سریال تفنگم با 6 شروع میشه.داداش اینجا که نمیشه شیرینی داد تشریف بیارید اصفهان در خدمت باشیم.خخخخخخخخخخخخخ.راستی این FN که قبل شماره سریال رو تفنگم نوشته معنیش چیه؟؟؟؟Khansariha (8)