شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) (/showthread.php?tid=818)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - shekarmi - 2015-02-22 11:08 AM

سلام شاهین و آکار 11 میلیون ؟؟؟؟ جدالخالق !!! برم خونمونون رو بفروشم یه دو لول شاهین بخرم >>> خخخخخخخخخخخخخخخ Khansariha (219)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - mmahdighomi - 2015-02-22 11:55 AM

سلام، آكار آكبند 8 تومن، موجود هم هستش

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - mirlohi - 2015-02-28 10:19 PM

(2015-02-22 08:54 AM)آرسس نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام خدمت دوستان.
اسلحه شاهین نرخ دولتی در سال 93 به قیمت52800000 ریال عرضه می شود. با کمال احترام برای تمامی دوستان تمامی قیمتهای ابلاغی نادرست می باشد.
بله. ضمناً صفرش در بازار آزاد حدود 11 میلیون تومان معامله میشود.

داداشم من تاحالا به عینه دیدم اکار ترک سری دوم و سوم را حدودای 11 تومن و بیشتر بفروشن و سری اول رو 8 تومن بیشتر به گوشم نخورده.آخه اگه شاهین رو بدن 11 تومن پس دیگه آکار ترک رو باید بدن ...........البته هستند کسانیکه یه همچین پولایی بدن و جای تعجب نداره.تو مغازه یه اسلحه فروش بودم بش گفتم این تکلول فرانسه رو چقدر میدی؟؟ گفت که این لولش غزل خداحافظی رو خونده ولی ما آبش میکنیم به 10 تومن اگه تونستیم.!!!!!!!!!!!! از این موارد فراوانه.در ایران هیچ چیزی قیمت واقعی خودشو نداره اینم روش.آکار سری اول همون چرچیل 205 هستش که وزن اون 2.75 کیلو گرمه و یه سری چیزایی کمتر از مدل چرچیل 206 داره.سری دوم و سوم (206) دارای وزن 3.25 کیلوگرمه.206 دارای پرانauto ejector و 205 دارای پران ejector معمولیه.این تفنگ مثل نخجیر 2 نیست که با عوض شدن مدلش تغییر کیفیت پیدا نکنه.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - RAK - 2015-02-28 10:31 PM

(2015-02-22 08:54 AM)آرسس نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام خدمت دوستان.
اسلحه شاهین نرخ دولتی در سال 93 به قیمت52800000 ریال عرضه می شود. با کمال احترام برای تمامی دوستان تمامی قیمتهای ابلاغی نادرست می باشد.
با سلام اخوی بیا با هم بریم برای شما با ده تومن یک دو لول روس روهم اکبند بخریم از شاهین هم بهتره

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - mirlohi - 2015-02-28 10:37 PM

(2015-02-28 10:31 PM)RAK نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام خدمت دوستان.
با سلام اخوی بیا با هم بریم برای شما با ده تومن یک دو لول روس روهم اکبند بخریم از شاهین هم بهتره

به عقل خودمونم میرسید داداش خوبم.در ضمن بنده گفتم این قیمت هارو میدن.ماکه کاره ایی نیستیم.کسی که میخواد 11 تومن پول بده قطعا و هزار درصد میره روس میخره.ما درباره کسانی صحبت میکنیم که میخوان بفروشن.مگه نه یه بچه 5 ساله هم میدونه که 11تومن بدی روس بخری بهتر از ترکه.Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - younes - 2015-03-01 02:31 PM

سلام به همه دوستان عزیز منم حدودا سه سال پیش ی اکار شاهین گرفتم خیلیم با هاش تیر زدم حتی یبارم اون قلع سر لولش باز شد که تو پستای قبلیم بهش اشاره کردم خیلیم نگران شدم ولی بعد از اون ملاحضه رو کنار گذاشتموهمه جور فشنگی باهش شلیک کردم انواع تک گلوله های دست پر فشنگهای دست پر با شارژ باروت بالا ولی خداوکیلی خوب جواب داد از تمام این ازمایشات سربلند درامد تازه دوتا دیگه از دوستام که دیگه اصلا ملاحضه تفنگو نمیکنن از این بدتر به سرش اوردن ولی تفنگای اونام جواب داد با توجه به اینکه من ی موسبر گ 500 امریکایم دارم ودر طول این مدت این دوتارو با هم مقایسه کردم واقعا شاید دستکمی از ی تفنگ امریکای نداره اینم مطمنم که از دو لوله های روسی با کیفیت تر هر کدوم از دوستانم خواستن تشریف بیارن کرمانشاه تا جلو چشماشون امتحان کنیم به یقین برسن یا حق

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - karbakhsh - 2015-03-01 03:03 PM

هر کسی تفنگش براش بهترینه و بهترین شلیک هم با هاش میکنه. باید به دهن بزی شیرین بیاد. ما مردم عادت داریم یه چیزی رو تا اسمون بالا میبریم و امان از وقتی عکس بشه یه چیزی رو با تمام قدرت زمین میزنیم. کی گفته شاهین اکار بده خداییش تفنگ خوبیه و در حد خودش خیلی هم عالی تیر میزنه. باید بلد باشیه چطوری از اسبت سواری بگیری وگر نه هر اسب گرون و اصیلی یابو بحساب میاد.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - eman - 2015-03-04 11:42 AM

از وقتی فهمیدم گرون شده بیشتر عزیز شده. پاکش کردم . شب هم پیش خودم میزارمش از دستش ندمKhansariha (219)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - jubin - 2015-05-23 12:13 AM

درود بر دوستان....ی سوال....سر فشنگ ساچمه بقچه ای رو باز کردم و تو ودش ۹تا چارپاره ۱۶تایی گذاشتم و سرش و بستم....با چک مدیم اکسترنال که البته قطرش با فول اینترنال یکی هست(۱۷/۵)شلیک کردم خداییش خییلی جمعتر از نخجیر زد...میخوام بدونم با این روش چارپاره پرکردن آسیب به سر لوله وارد نمیشه؟؟با توجه به این که چارپاره ها کاملا تو ود جا شدن؟؟؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - amirsalaramirsalar - 2015-05-23 08:32 AM

دوست عزیز همیشه با چوک سیلندر چارپاره شلیک کنید چون باعث آسیب به تفنگ و یا خودتون میشه