شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) (/showthread.php?tid=818)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - mik - 2015-01-20 05:52 PM

باسلام
دوست عزیز فکر کنم زیاد میگه چون تهران الان آکار اصا اکبند 6800 هست و هر کار کنی دیگه اکاره و 800 تومن بیشتر بدی ارزش داره.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2015-01-20 08:32 PM

[تصویر: 14217726041.jpg]
[تصویر: 14217728381.jpg]
[تصویر: 14217729681.jpg]
[تصویر: 14217730511.jpg]
[تصویر: 14217731491.jpg]
[تصویر: 14217732221.jpg]
سلام این تفنگ چیه /ترکیبیه/ پیوندیه/ ترکه/ شاهین که نیست خیلی مشکوک میزد خاستیم واسه یه دوست بخریم /جل الخالق نمیدونم چی بود ماهم منصرف شدیم کپش الومینیوم بود یه کم شبیه کراله ////یاحقKhansariha (8)/

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - rezakh - 2015-01-20 10:10 PM

استیله الومینیوم چیه اگه میخای بخری بخر تا چند وقت دیگه تفنگ تو ایران خاطره میشه
راستی اکار با این شاهین فرق دارها اشتباه نکنی شاهین 5800 تا 6 اکار سری جعبه دار اول 7 به بالا تا 10 میفروشن

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2015-01-20 11:31 PM

من شاهین دارم ودوستام اکار اما این سلاح فکرکنم کپی اکاره باکپ الومینیوم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - eman - 2015-01-21 08:00 AM

سلام. دوست عزیز اگه شاهین ۶تومن گیرت اومده صفر، بگیر. من خودم چند ماه پیش نزدیک هفت گرفتم. بعضی دوستان تو سایت گفتن گرون گرفتی و کلی تلفن اسلحه فروشی دادن که ارزونتر باشه، هر کدوم زنگ زدیم زیر ۷.۵ تا ۸ قیمت ندادن.
اگر چه یجا تو شیراز آخرش ۶.۵ قیمت گفتن، که اونهم معلوم نبود داره یا لاف میزنه.
اینرو هم بگم من بجز اسم فرقی بین شاهین و آکار ندیدم.
مثل این میمونه که یکی تو شناسنامه اش اسمش علی باشه و تو خونه رضا صداش میزنن. جفتش یه نفره.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - mirlohi - 2015-01-21 01:48 PM

(2015-01-21 08:00 AM)eman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. دوست عزیز اگه شاهین ۶تومن گیرت اومده صفر، بگیر. من خودم چند ماه پیش نزدیک هفت گرفتم. بعضی دوستان تو سایت گفتن گرون گرفتی و کلی تلفن اسلحه فروشی دادن که ارزونتر باشه، هر کدوم زنگ زدیم زیر ۷.۵ تا ۸ قیمت ندادن.
اگر چه یجا تو شیراز آخرش ۶.۵ قیمت گفتن، که اونهم معلوم نبود داره یا لاف میزنه.
اینرو هم بگم من بجز اسم فرقی بین شاهین و آکار ندیدم.
مثل این میمونه که یکی تو شناسنامه اش اسمش علی باشه و تو خونه رضا صداش میزنن. جفتش یه نفره.

همچین چیزی نیست داداش.آخه مگه شما کارشناس سلاح و مهماتی که همچین حرفی میزنی.اونوقت که آکار گرونتر از شاهینه یعنی چه؟؟؟؟؟ خوب معلومه دیگه آکار اصل ترکه و شاهین کاملا ایرانیه.اگه همه بخوان این جور که شماحرف میزنی حرف بزنن دیگه سنگ روی سنگ بند نمیشد و طرف میرفت 2 لول ترک رو به اسم فرانسه میفروخت و هزارتا بحث دیگه.اصلا چرا راه دور میریم بخدا قسم دولت میتونه مثل آب خوردن شاهین رو به اسم آکار ترک بفروشه و پول بیشتری گیرش بیاد.پس شاهین ایرانیهKhansariha (256)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - sajadm - 2015-01-21 02:11 PM

فکر کنم منظور آقا ایمان این بوده که ظاهر و کیفیتشون هیچ فرقی با هم ندارن که البته فکر کنم که یه مقداری کیفیت لول متفاوت باشه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - 300WSM - 2015-01-21 02:18 PM

عملا تفاوتی از لحاظ فنی و ساختاری بین شاهین وآکار نیست.شاید طول زه بین لوله کمی بلندتر یا کوتاهتر باشه یا زاج یکی تیره و دیگری براقتر باشه ولی این دلیلا بر تفاوت کیفی و قیمت نیست.موردی هم که جناب میر لوحی فرمودند د رسایت همسایه تصویری از سلاح دویول بغل هم موجود بود که طبق سند گفته میشه ساخت انگلیس ولی بر اساس پروف مارکهای موجود روی سلاح که گواه اصلی و نشاندهنده کشور سازنده هستند سلاح مذکور فرانسوی است.!!!!

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - NEMESIS - 2015-01-21 05:46 PM

چطور میشه که ایران همچین اسلحه ای با این کیفیت میسازه، آرم نخجیر با دقت بالا روی اسلحه حک میشه اما شماره سریالش رو به اون شکل روی اسلحه میزنه؟
حتی وزن لول اسلحه با نمونه آکارش برابر هست ... کیفیت قطعات یکسانه!!!!!!! مثلا چرا نخجیر 2 پرون نمیشه اگه توانایی ساخت این جور چیزها رو دارن؟
زاج درست حسابی هنوز بلد نیستن بزنن..... چطور این جور اسلحه ای رو بسازن؟
به نظر من قطعات چوبی و حتی اون پد ضربه گیر ته قنداق این سلاح هم داخل تولید نمیشه چه برسه به لول و کپ....... (لول داخل منتاژ میشه)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - sajadm - 2015-01-21 08:46 PM

(2015-01-21 05:46 PM)NEMESIS نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چطور میشه که ایران همچین اسلحه ای با این کیفیت میسازه، آرم نخجیر با دقت بالا روی اسلحه حک میشه اما شماره سریالش رو به اون شکل روی اسلحه میزنه؟
حتی وزن لول اسلحه با نمونه آکارش برابر هست ... کیفیت قطعات یکسانه!!!!!!! مثلا چرا نخجیر 2 پرون نمیشه اگه توانایی ساخت این جور چیزها رو دارن؟
زاج درست حسابی هنوز بلد نیستن بزنن..... چطور این جور اسلحه ای رو بسازن؟
به نظر من قطعات چوبی و حتی اون پد ضربه گیر ته قنداق این سلاح هم داخل تولید نمیشه چه برسه به لول و کپ....... (لول داخل منتاژ میشه)

با سلام
در ساخت اسلحه تواناییه بالایی داریم مثلا از سلاحهای تک تیر اندازی بگیر تا توپ جنگی که اتوماتیک مسلح میشه و اتوماتیک هدف میگیره و شلیک میکنه و انواع موشک و چیرهای دگه که حوصله ندارم بشمارم به کنار اما چیزی که هست اینه که نمیدونم چرا در ساخت سلاح شکاری دقتی رو که در سلاح نظامی دارن بکار نمیگیرن نه اینکه نمیتونن یه مثال:ضامن نخجیر3 با بستن دوربین دیگه بسته نمیشه یعنی تو این چند سال که از ساخت این اسلحه میگذره نتونستن ایرادشو برطرف کننم یا نمیخوانKhansariha (256)
اگه بخوان میتونن مشکل اینجاست که نمیخوان و الا سخت تر از اینهاشم انجام دادن