شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) (/showthread.php?tid=818)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - AKKR - 2014-12-01 01:03 PM

سلام دوست عزیز مبارکت باشه انشالاه بهترین خاطرات رو باهش داشته باشی و ماشه اش به خیر خوشی بچکد

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - AKKR - 2014-12-01 02:48 PM

سلام جناب eman بله میشد هم چار پاره و هم اسلاگ شلیک کرد که به خاطر سلامتی خودت واسلحت باید یه سری قوانین رو رعایت کنی ، اول از چوک باز یعنی شماره ۵ یا ۶ استفاده بکن ، دوم از چارپاره و اسلاگ استاندارد استفاده بکن و اگه خودت اقدام به پر کردن میکنی حتما وزن باروت استاندارد بریز و گلوله اسلاگ رو قبل از پر کردن با سمبه از توی لوله رد بکن و مطمعن شو که گیر ندارد وبه راحتی رد میشود ، سوم از فشنگ دست پر دیگران استفاده نکن ، درمورد شکار گراز تاپیک جداگانه دارد میتونید اونجا اطلاع کسب کنید موفق باشی

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - eman - 2014-12-01 07:16 PM

با تشکر از جناب AKKR .
بله اون تاپیک رو دیده بودم ولی اکثرا با تک لول زده بودن. حالا یه مشکلی که پیدا کردم اینه که وقتی که از فشنگ سرمقوایی شاهین استفاده میکنم بعد از چکاندن، لول بالا پوکه رو نمیپرونه. وقتی همون پوکه رو با نوک چاقو یکم بیرون میکشم یدفعه میپرونه. این در حالی هست که لول پایینم هیچ مشکلی نداره با همون نوع فشنگ. البته فشنگی که با بالایی چکانده بشه و بزور خارج بشه اگه بزارم تو لول پایین اونوقت لوله بسته نمیشه. کسی مشکل مشابه داشته؟ اگرچه تفنگم گارانتیه وحالم گرفته.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - BAHMANRAHIMI - 2014-12-01 09:33 PM

سلام دوست عزیز فشنگ دست پره؟ اگر دست پره مساله به باد کردن برنجی فشنگ بر میگرده و بهتره از این فشنگ ها برای اسلحه هایی که پرون هستند استفاده نشه.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - eman - 2014-12-02 12:20 AM

نه دوست عزیز. گفتم شاهین سر مقوایی هست.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - jubin - 2014-12-02 08:09 AM

(2014-12-01 12:34 AM)eman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا مبارک باشه. هاردکیس رو چند گرفتی براش؟
درود بر شما.......قابل شما رو نداره......هارد دیسک 150 تومن........سه تا چوک اکسترنال مدیم و سیلند اصلاح شده و سیلند 150 تومن...........جابندی آمریکایی 130 تومن....البته اینا رو یزد گرفتم نمیدونم تهران شاید ارزون تر باشه.......خود اسلحه هم صفر بود و خودم گریساشو پاک کردم7تومن.........

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - BAHMANRAHIMI - 2014-12-02 09:25 AM

(2014-12-02 12:20 AM)eman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه دوست عزیز. گفتم شاهین سر مقوایی هست.

به شخصه تا الان شاهین سر مقوایی ندیده بودم! اگر میتونید یه تصویری از اون بزارید. به هر حال اگر با فشنگهای دیگر هم این مشکل رو دارید اسلحه رو برای وارسی و رفع ایراد پیش یه تعمیر کار مجاز ببرید البته اگر براتون سخت نیست اولویت استفاده از گارانتی اسلحه هست.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - eman - 2014-12-02 12:05 PM

بله ببخشید. عقاب سر مقوایی هست. با عقاب سر بقچه ای هیچ مشکلی نداره تفنگم. تو دلم چرک شده.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - BAHMANRAHIMI - 2014-12-02 12:30 PM

(2014-12-02 12:05 PM)eman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله ببخشید. عقاب سر مقوایی هست. با عقاب سر بقچه ای هیچ مشکلی نداره تفنگم. تو دلم چرک شده.
ممکنه مشکل فشنگ باشه چون به فشنگهای عقاب زیاد نمیشه تکیه کرد احتمالا فشنگهای شما سر مقوایی تولید 2013 است چون یه تعداد از این فشنگها دارای باد کردگی بود بخاطر فشنگ غیر استاندارد زیاد دل چرکین نباشید اما برای تفنگهای شاهین آکار یه تنظیم سوزن و به اصطلاح آچار کشی! لازمه پیش یه تعمیر کار خوب ببرید تا اینکار رو برای شما انجام بده مطمئنا این مشکل هم بر طرف میشه.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - jubin - 2014-12-02 02:16 PM

(2014-12-02 12:05 PM)eman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر ایمان عزیز.....دو مورد و تست کن...اولا که قطر برنجی فشنگ هایی که مشکل داری را با اونایی که مشکل نداری مقایسه کن.....دوما فشنگ سرمقوایی و باز کن و باروتش و خالی کن و ی بار از تو تنگ کن رد کن و دوباره پر کن ببین چی میشه.....قطر جان لوله هم بالا و پایین مقایسه که........من با یلدیز مکس تراپ هم سرمقوایی عقاب انداختم ی دفعش گیر کرد احتمال میدم که چون فشار بیشتری در شلیک به فشنگ سر مقوایی وارد میشه احتمال باد کردنش بیشتره....ی فرقی که بین فشنگای عقاب و شاهین هست جنس برنجیش هست که فک کنم جنس شاهین مرغوب تره....اصلا هم به دلت بد راه نده داداش..تفنگت هیچ طوریش نیس..........انقد وسواس نداشته باش.......