شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) (/showthread.php?tid=818)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - jubin - 2014-11-21 06:26 PM

درود بر دوستان....امروز بالاخره رفتم و با شاهینم تیر انداختم...چوک اکسترنال مدیم و سیلندر اسلاح شده تو فاصله حدود ۴۰ متری تو کاغذ آ۴حدود ۲۲و ۲۴تا سهچمه ۵سر بقچه ای عقاب خورده بود...برای من ک رازی کننده بود چون تفنگ صفر بود و بدون این که تیرش بندازم خریده بودم و استرس داشتم که نکنه خوب نزنه و البته با بد گویی هایی که از شاهین کرده بودن .به کنن سایر دوستان هم پیشنهاد میکنم که از چوک اکسترنال برای اسلحشون استفاده .....راستی با ی آکار اصل مقایسه کردم هیچ فرقی با شاهین من نداشت البته تفنگ من حداقل مال سه سال پیشه....کیفیت جوش و زاج و ایناش دقیقا با آکار یکی بود.....با سپاس از راهنماییهای همه دوستان

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - eman - 2014-11-22 12:18 PM

منم یکی دو ماهی میشه شاهین خریدم. همون آکاره. فقط از زیرش که ننوشته آکار میشه تشخیصش داد که شاهینه. خیلیم ازش راضیم.[i]دوست عزیز یه عکس از تفنگت با چوک اکسترنالش بزار ببینیم چطور شده.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - jubin - 2014-11-24 10:54 AM

(2014-11-22 12:18 PM)eman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم یکی دو ماهی میشه شاهین خریدم. همون آکاره. فقط از زیرش که ننوشته آکار میشه تشخیصش داد که شاهینه. خیلیم ازش راضیم.[i]دوست عزیز یه عکس از تفنگت با چوک اکسترنالش بزار ببینیم چطور شده.
دوست عزیز هنوز یاد نگرفتم چطوری عکس اپلود کنم اگه بلدی بگو تا بفرستم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - javadzahra - 2014-11-24 08:04 PM

سلام. در خصوص عملکرد ماشه شاهین برای شلیک لوله بالا یا پایین کسی هست راهنمایی کنه. ممنون

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - NEMESIS - 2014-11-24 08:27 PM

ضامن اسلحه رو اگه سمت چپ ( U ) بدی جلو لول بالا آماده شلیک میشه و اگه سمت راست( O )بدی جلو لول پایین

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - javadzahra - 2014-11-24 10:01 PM

خیلی ممنون از راهنمایی تون . میخواستم بدونم حالا که اسلحه های فروشی موجود در بازار نه جعبه داره . نه تجهیزات همراه . کاتالوگی کتاب راهنمایی همراه داره یا نه . ممنون.
در خصوص اینکه لوله شاهینو تو ایران میسازن بحث زیاد شده حالا برام سواله با توجه به اینکه وزن لوله شاهین و اکار دقیقا یکیه میشه باور کرد لوله تو ایران ساخته شده و وارداتی نیست . چون صرف ظاهر کدر تر لوله شاهین نمیشه به صراحت نطر قطعی داد که ایرانیه . کسی هست جواب قانع کننده داشته باشه.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - jubin - 2014-11-29 12:31 PM

درود بر دوستان خصوصا ایمان عزیز
اینم از تصاویر تفنگ بنده
[تصویر: 14172513661.jpg]
[تصویر: 14172513662.jpg]
[تصویر: 14172513663.jpg]
البته تفنگ پسر عموم هم که چیفسان هست هم براتون گذاشتم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - eman - 2014-12-01 12:34 AM

آقا مبارک باشه. هاردکیس رو چند گرفتی براش؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2014-12-01 07:08 AM

سلام دوستان مبارکه اسلحه هاتونو چندخریدید؟یاحق

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - amirsalaramirsalar - 2014-12-01 08:04 AM

مبارک باشه دوست عزیز بسیار زیباست
سعی کنید از چوکهای اکسترا برای مسافتهای دور استفاده کنید