شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) (/showthread.php?tid=818)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2014-11-14 10:00 AM

شاهین دارم نحوه اتصال لولش بااکار فرق داره /یاحق
سال ۹۱صفر خریدم شاید تولیدات جدید کیفیتشو بالابرده باشن/یاحق

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - AKKR - 2014-11-15 12:13 AM

سلام دوستان لوله شاهین داخل ایران ساخته میشد و کاملن با اکار فرق دارد من خودم سال ۸۸ از اولین سری اکار گرفتم واقعان عالیه و بارها لوله را با شاهین مقایسه کردم فرق دارد

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - NEMESIS - 2014-11-15 12:26 AM

(2014-11-15 12:13 AM)AKKR نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان لوله شاهین داخل ایران ساخته میشد و کاملن با اکار فرق دارد من خودم سال ۸۸ از اولین سری اکار گرفتم واقعان عالیه و بارها لوله را با شاهین مقایسه کردم فرق دارد

میشه بفرمایید از چه نظر فرق دارند؟

لول های شاهین تا جایی که من اطلاع دارم همان آکار هست و داخل ایران فقط منتاژ میشه
حتی دوستان این دو را از نظر وزنی هم مقایسه کردند که وزنی برابر داشتند و این یعنی هر دو از یک نو آلیاژ و یک جا ساخته شدن
کیفیت جوش بین لول ها با هم متفاوت هست

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - dieselpower - 2014-11-15 12:31 AM

لول شاهین و اکار دقیقا یکی هست در مدلهای اولیه شاهین جون بین دو لول ظرافت نداشت و تو ذوق میزد ولی سری جدید را که دیدم کیفیت جوش مثل اکار شده یا حداقل ظاهرش که هیچ تفاوتی با اکار نداره

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - AKKR - 2014-11-15 09:48 AM

سلام محل اتصال دوتا لوله و نوع زاج لوله ونوشتهای روی لوله باهم فرق داره

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - jubin - 2014-11-15 02:22 PM

درود دوباره به دوستان....................می خواستم بدونم از روی شماره سریال میشه به سال ساخت تفنگ پی برد؟شماره سریال 08220131

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - AKKR - 2014-11-15 02:40 PM

سلام در برخی سلاح ها میشه ولی در مورد سلاح هایی مانند اکار . شاهین و .... نه نمیشه در برخی مدلها به کار خانه ایمیل بزنی شماره سریال بدی سال ساختو میگن در مورد بایکال خانمم ایمیل زدیم حتا تاریخ دقیق که اسلحه از کارخانه ترخیص شده گفتند Khansariha (256)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2014-11-15 09:54 PM

(2014-11-15 02:22 PM)jubin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود دوباره به دوستان....................می خواستم بدونم از روی شماره سریال میشه به سال ساخت تفنگ پی برد؟شماره سریال 08220131

سلام شاهین من هم با 082شروع میشه وچندتا شاهین دیگر دوستانو دیدم که با 082 شروع شدن ولی هرچی اکار اصل دیدم با عدد6 شروع میشن /پیرو فرمایش جناب دیزل پاور بنده هم این چند مورد شاهینو که دیدم تولیدشون بعد ازسلاح بنده بودن وکیفیتشون /نحوه اتصال دو تا لول به تسمه/ خوب شده من سلاحمو سال 91 صفر گرفتم/یاحق Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - ebrahimidavood - 2014-11-15 10:14 PM

باسلام به دوستان
بنده آکار خودم را سال 92 صفر خریدم وبا عدد 618 شروع می شود.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - eman - 2014-11-19 03:43 PM

سلام دوستان. کسی با شاهین و آکار تا حالا چارپاره یا اسلاگ شلیک کرده؟
چطور میشه گراز رو از پا انداخت؟ دوستان با تجربه از تجربشون بگن ممنون میشم.