شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) (/showthread.php?tid=818)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - jubin - 2014-11-11 01:24 PM

سلام به همه دوستان
بالاخره پس ازبررسی های فراوان و مقایسه موارد مختلف و البته با بودجه محدود، ی دولول شاهین صفر گرفتم.حالا ی چند تا سوال دارم
1- کدوم شماره چک بهترین الگوی پخش و دورزن تر هست
2- و هیچکس از دوستان این لوله های اضافه پنج یا ده سانتی رو رو اسلحش نصب نکرده؟ رو زیبایی هم تاثیر داره یا نه؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - amirsalaramirsalar - 2014-11-11 01:56 PM

دوست عزیز فول چوک به اصطلاح جمع زن و دورزنتره
سعی کن چوک اکسترا برای تفنگت بگیری فکر کنم حدود 3 الی 4 سانت طول لوله رو افزایش میده و فول هم هست
در مورد سوال دومتون هم بنده روی سلاح پنج تیر برتا A400 و بنلی دیدم که لولهای 10 و 15 سانتی اضافه میشه که ضمناً روی لول چوک هم نصب میشه فکر میکنم دوستان روی سلاح آکار هم طول لول 10 سانتی رو بستنKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - dieselpower - 2014-11-11 02:30 PM

(2014-11-11 01:24 PM)jubin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان
بالاخره پس ازبررسی های فراوان و مقایسه موارد مختلف و البته با بودجه محدود، ی دولول شاهین صفر گرفتم.حالا ی چند تا سوال دارم
1- کدوم شماره چک بهترین الگوی پخش و دورزن تر هست
2- و هیچکس از دوستان این لوله های اضافه پنج یا ده سانتی رو رو اسلحش نصب نکرده؟ رو زیبایی هم تاثیر داره یا نه؟
من اضافه لول ۱۰ سانتی دارم اسلحه دورزنتر میشه و قطعا موثره ولی مقدارش را شما با معیارهای خودتون باید بسنجین.
زیبایی هم نسبی هست یکی از لول بلند خوشش میاد و یکی از لول کوتاه شما سلیقه خودتون را در نظر بگیرید با بستن اینا لول ۱۰ سانت بلند میشه همین،بعد باید سر این اضافه لولها چوک سایز دلخواه اینترنال یا اکسترنال بندید که چوک اکسترنال مقداری به زیبایی تفنگ کمک میکنه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - amirsalaramirsalar - 2014-11-11 02:35 PM

دوست عزیز حالا که شما از لول 10 سانتی استفاده کردی میتونی از روی تجربه شخصیتون بگین چقدر در دورزنی سلاح موثره؟ فرضاً تا چه حد میتونه دورتر رو بزنه ؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - jubin - 2014-11-11 09:33 PM

با سپاس از پاسخ های دوستان...تو نت سرچ کردم تصویری از اکستنشن بارل نب شده روی دولول روی هم نبود..اگه امکانش هست تصویری ازش بذارین ممنون میشم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - eman - 2014-11-13 03:20 PM

با سلام خدمت همه.
چند شب پیش رفتم تو یکی از نیزارهای اطراف بوشهر و مشغول شکا ر شدم. بدلیل تاریک شدن هوا دوتا از پرنده ها تو نیزار گم شدن.
میخوام چراغ رو سر تفنگم نصب کنم. یه چراغ قوه خریدم اما گیره رو نمیدونم از کجا بخرم و . تفنگم شاهینه. یه گیره هم خودم با آلومنیوم ساختم جالب نشد.
دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کنن ممنون میشم.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - karbakhsh - 2014-11-13 03:39 PM

من با تفلون ساختم بدم نشد ولی چون زیاد استفاده نداشتم بخشیدم به دوستان دیگه. شما هم از انجمن شکاربان (اگه اشتباه نکنم) در قسمت اسلحه میتونید شکل و اندازه پایه رو ببینید و کپی کنید. بعضی چراغ قوه ها هم خودشون دارن ولی خودت بسازی هم بهتره هم ارزان فقط کمی حوصله میخاد. خودتون استادین ولی کلمه شکاربان سرچ کن و ادامه ماجرا

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - jubin - 2014-11-14 09:25 AM

درود بر دوستان....دوشنبه باید برم برای کارای تحویل تفنگ..راستش با دیدن نوشته ها در مورد شاهین و آکار مردد شدم که نکنه شاهین از آکار خیلی بی کیفیت تر شده باشه..برای همین میخوام اگه واقعا ایطور هست فردا زنگ بزنم و معامله رو فسخ کنن و ی آکار اصل جاش بر دارم...مضاف بر این که به نظر من شاهین فقط تو ایران زاج خورده چون حتی کیفیت قنداقش درست همون آکارهست منظورن نوع عاج زدنش ...ممنون میشم راهنماییم کنید.....با سپاس م

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2014-11-14 09:51 AM

%۱۰۰ اکار اصل/یاحق
پرسیدن نداره /405فرانسه با405ایران خودرو یکی نیست که نیست ‏‎/‎یاحق

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - 300WSM - 2014-11-14 09:56 AM

یکی از دوستان بنده که با ایشون شکار میریم هم شاهین داره خودم بارها باهاش تیراندازی کردم .البته این سلاح رو هم با هم خریدیم و درحالیکه آکار ترک هم موجود بود در مقایسه بین ایندو تفاوتی اساسی به چشم نمیخورد.