شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) (/showthread.php?tid=818)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - hunter extreme - 2014-10-26 08:54 PM

(2014-10-25 01:22 AM)eman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من برازجان خریدم. بوشهر. شما کجا قیمت گرفتی. قیمتت بروز هست؟

مبارک باشه
دوست عزیز بنده اهل برازجان هستم /شما از کدوم فروشگاه خرید کردید ؟ وینچستر (محرزی) ؟ آمار همشو دارم کاش قبلش مشورت میکردید . نابل تراپ بهتون بدم 6/5 اصل اکار هر تعداد که بخوای

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - eman - 2014-10-26 09:05 PM

ضمن سلام خدمت همه دوستان.
ممنون از همتون بخاطر پیامهایی که تو خصوصی داده بودین. تلفنها و آدرسها.
دو روز رفتم شیراز کار داشتم اونجا تا حد زیادی همه چی اومد دستم. برگشتن یه سر طرف اسلحه فروشه نبودش. به پسرش جریانو گفتم و تلفن اسلحه فروشای شیراز که قیمت داشتنو بهش دادم. گفتم قیمتشو درست کنین بران.
گفت نگران نباش درستش میکنیم برات.
البته قبل از رفتن به شیراز به خودش زنگ زدم گفت نمیخوایش بیارش برام.
اگه قیمتشو درست کنه ازش راضیم. شاهین تفنگ خوبیه و خود آکاره.
(2014-10-26 08:54 PM)hunter extreme نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-10-25 01:22 AM)eman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من برازجان خریدم. بوشهر. شما کجا قیمت گرفتی. قیمتت بروز هست؟

مبارک باشه
دوست عزیز بنده اهل برازجان هستم /شما از کدوم فروشگاه خرید کردید ؟ وینچستر (محرزی) ؟ آمار همشو دارم کاش قبلش مشورت میکردید . نابل تراپ بهتون بدم 6/5 اصل اکار هر تعداد که بخوای
Hunter عزیز . متوجه آخر متنتون نشدم. منظورت این بود که آکار صفر سراغ داری ۶.۵ میلیون؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - AKKR - 2014-10-26 09:43 PM

مبارکت باشه انشالاه فروشنده سر عقل میاد به قول پدرم که از شکارچیای قدیمه میگد (،،، درمورد خرید فروش هر چیزی در زمینه شکار سلاح فقط مشورت شکارچیی موفق هست که مشورت بکنه ،،، ) باید همه از مدیران وتشکیل دهندگان انجمن تشکر کنیم که همچنین فزای خوب وگسترده ای برای مشورت ویادگیری ایجاد کردندKhansariha (214)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - hunter extreme - 2014-10-26 10:25 PM

[/quote]
Hunter عزیز . متوجه آخر متنتون نشدم. منظورت این بود که آکار صفر سراغ داری ۶.۵ میلیون؟

[/quote]

آره دوست عزیز اسلحه نابل تراپ یا همون آکار چرچیل 206 تراپ II را به قیمت 6/5 موجود هست و دوستم داره

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - hunternakhjir - 2014-10-26 10:32 PM

[/quote]

آره دوست عزیز اسلحه نابل تراپ یا همون آکار چرچیل 206 تراپ II را به قیمت 6/5 موجود هست و دوستم داره

[/quote]

ببخشید جوازش ورزشی ؟ یا شکاری؟
بعد آکبند یا کارکرده ؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - hunter extreme - 2014-10-26 10:36 PM

آکبند بدون یک شلیک - جوازش هم بعد از مدتی شکاری میشه میگفت و تضمین میکرد

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - NEMESIS - 2014-10-26 11:56 PM

یکی از دوستان ما هم اسلحه اروپایی با جواز ورزشی خرید به همین امید اما آخرش نشد
البته این قیمت برای جواز ورزشی کمی گران نیست؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - eman - 2014-10-27 05:56 PM

با سلام خدمت همه دوستان.
امروز با طرف حرف زدم و گفت تفنگو بیار پس.
منم با توجه به اینکه تازگی اعلام کردن تحویل ندارن اسلحه فقط گفتم اینقدر پول نمیدمش. در نهایت 6800 دادمش و معامله رو تمام کردم.
اگر چه به اون قیمتی که میخواستیم نرسیدیم ولی برای استان بوشهر این قیمت عالیه. آخه اینجا اسلحه خیلی گرونه.
تشکر از راهنمایی همه تون.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - AKKR - 2014-10-27 09:31 PM

داداش مبارکت باشد انشالاه خاطرات خوبی باهش داشته باشی منذورت از اینکه اعلام کردن اسلحه تحویل نمیدهند چیه ؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - dieselpower - 2014-10-27 09:42 PM

دوستان اسلحه ورزشی به شکاری تبدیل نمیشه پس گول حرف فروشنده را نخورید
اون شرایطی که شنیدید مال افراد و موقعیت های خیلی خاص هست واسه فرد عادی غیر ممکن هست