شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) (/showthread.php?tid=818)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - BAHMANRAHIMI - 2014-10-23 12:27 PM

(2014-10-23 12:20 PM)eman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ضمن پوزش از کلیه دوستان ، دهانمون سرویس شد و عکس آپلود نشد. ببخشید از ادبیات ما.
روی کپ نوشته نخجیر. تو کاتالوگش نوشته شاهین-اکار
زیر کپ یه کد ۶رقمی حک شده .
سریالشکه حک شده با 0823 شروع میشه

مجددا تبریک ولی کمی قیمتشو تند حساب کرد قیمت شاهین آک حدود 6500000 است.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - eman - 2014-10-23 12:35 PM

ممنون. دوست خوبم میشه بفرمایید این قیمت تو کدام شهر هست؟
آخه من چند جا دیروز قیمت کردم همش همینقدر بود.
یه اسلحه فروشم که رفیقم بود گفت خودمون 6500 تا 6600 میخریم و 7 به بالا میفروشیم.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - AKKR - 2014-10-24 07:42 PM

سلام eman جان مبارکت باشه اما خیلی بالا خریدی شاهین اکبند ۶۲۰۰ ،اکار اصل ۶۸۰۰ هر چند تا بخای هست از کجا خریدی ؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - eman - 2014-10-25 01:22 AM

من برازجان خریدم. بوشهر. شما کجا قیمت گرفتی. قیمتت بروز هست؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - dieselpower - 2014-10-25 01:53 AM

(2014-10-23 12:35 PM)eman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون. دوست خوبم میشه بفرمایید این قیمت تو کدام شهر هست؟
آخه من چند جا دیروز قیمت کردم همش همینقدر بود.
یه اسلحه فروشم که رفیقم بود گفت خودمون 6500 تا 6600 میخریم و 7 به بالا میفروشیم.
داداش رفیقتون مزاح فرموده اسلحه فروش اکار اصل را ۶ تومن به زور میخره تا شماره چند تا اسلحه فروش بدم تماس بگیرید
ولی دیگه شما خریدی قیمت را فراموش کن و به اسلحه بچسب،مبارک باشه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - Colt - 2014-10-25 10:03 AM

سلام دوستان
البته با توقف توزيع اسلحه كه چند روز پيش اعلان شد بايد منتظر قيمت هاي بسيار بالا تري بود.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - eman - 2014-10-25 11:42 AM

دوستان عزیز. این اسلحه فروشه هنوز برام فاکتور نکرده و پول کاملشو ندادم. تا امروز و فردافرصت دارم میتونم بهش پس بدم. اگه واقعا کسی برام سراغ داره شاهین یا آکار تا نو. تو خصوصی یه تلفن بدید.
ممنون از کمکتون.
شماره جایی که داره رو هم میتونین بدین.
دوست عزیز AKKR تو پستاتون دیدم به تازگی واسه فامیلتون آکار آک 6750000خریدین. محبت کنید تلفنتون رو خصوصی بزاری ازتون راهنمایی بگیرم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - AKKR - 2014-10-26 01:37 AM

اره دوست من قیمتها بروزه من چند تا از دوستام اسلحه فروشی دارند هروز یکسری بهشون میزنم حالا چرا اکار نخریدی شاهین خریدی ؟ ای کاش قبل از خرید از بچهای انجمن قیمت میپرسیدی حالا کاریه شده زیاد فکر نکن پول چرک کف دسته اون خودشو مدیون شما کرده میره تو حساب زخیرت اون دنیا ازش میگیری از من میشنوی برو با اسلحت حال کن امیدوارم شکار های خوبی باهش بزنی و شاد باشی مبارکت باشه شاد باش Khansariha (219)Khansariha (48)
این شماره من نوکرتم هستم 09309922381

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - tavab - 2014-10-26 07:03 AM

سلام

به نظر من حق گرفتنی هست و کسی که بهش ظلم بشه و جلوی ظلم نایسته خودش همکار اون ظالم هست و بدتر !

ایشون الان کلاه سرشون خواستند بزارند( الحمدلله گویا به قول خودشون همه پول رو ندادند)

به نظر من بهتره با شماره هایی که احیانا دوستان بهتون دادند ، شما برید پیش اون فروشنده بگید قیمت چند نقطه رو گرفتید این قیمت این هم شماره هاشون .... اگر خدا و پیغمبر حالی ش بود که کوتاه میاد اگر نه من جای شما باشم خودمو از ظلم نجات میدم

این نامردی هست که سر یک نفر رو کلاه بزاری اونم اینطوری تو روز روشن !

یا حق

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - AKKR - 2014-10-26 08:39 PM

سلام دوست من چی کار کردی پس دادی اسلحه تو به این اسلحه فروش کذاب ؟