شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) (/showthread.php?tid=818)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - mhrSB - 2014-07-14 03:12 PM

(2014-07-14 02:06 PM)danialgh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
من دارم یه اسلحه شاهین سهمیه دولتی میخرم که امسال هم قیمتش شده 3802000 که اسلحه فروش قراره تا چند روز دیگه برام بیاره آیا به نظر شما اسلحه خوبی هست؟ و من اصولا بیشتر اوقات شکار میرم میانگین روزی 12 تیر شلیک میکنم آیا جواب گوی نیاز من هست؟
سلام دوست عزیز
اگه براتون امکانش هست با سهمیه دولتی بخرین که دیگه شک نکنید خوبه.چون با اون قیمت نمیشه چیز خوبی تهیه کرد(به غیر از اسلحه های نخجیر و یا اسلحه های معمولی 30 سال کار کرده)Khansariha (226)
اره جواب گوی نیاز شما هست،در اصل همون اکار هست که بخشیش در ایران منتاژ میشه.و قطعات یدکیش هم هست و دوستان زیادی هم دارند و راضی هستن.Khansariha (399)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - danialgh - 2014-07-15 12:37 PM

باتشکر از شما دوست عزیز که راهنمایی کردی ولی اگه شما باشی بین شاهین و اسلحه کار کرده دو لول بغل هم توفسان ساخت ترک کدوم رو قبول میکردی و چرا؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - flower - 2014-07-15 01:41 PM

سلام
خب معلومه دیگه آکار جواب خودشو پس داده و خیلی هم پر طرفداره
در ضمن ایرانی ها دولول سوار رو بیشتر میپسندن تا بغل

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - shekari - 2014-07-15 07:49 PM

(2014-07-15 12:37 PM)danialgh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باتشکر از شما دوست عزیز که راهنمایی کردی ولی اگه شما باشی بین شاهین و اسلحه کار کرده دو لول بغل هم توفسان ساخت ترک کدوم رو قبول میکردی و چرا؟

سلام دوست عزیز.به نظر من این یک نظر شخصی هست که شما از دولول رویهم خوشت میاد یا بغل هم.نکته دیگه اینکه شاهین صفر هست به نظر من تفنگ صفر یه چیز دیگه هست چون تو سلامتش شک نداری.ذر ضمن شاهین تفنگی هست که اکثر قطعاتش ساخت کارخانه مطرح اکار ترکیه هست ولی اسم کارخانه توفسان رو نشنیدم و فکر می کنم یک اسلحه کارگاهی ترکیه باشه.من باشم شاهین رو انتخاب می کنم چون دولتی هم هست و نسبت به قیمت های نجومی تفنگ های امروز می ارزه.باز هم هر کدوم به دلت نشست رو بگیر.این یک نظر شخصی هست.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - yoli - 2014-07-15 10:18 PM

با سلام...یه سوال؟دقیقا تفاوت بین اکارو شاهین چیه؟؟؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - shekari - 2014-07-15 11:39 PM

(2014-07-15 10:18 PM)yoli نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام...یه سوال؟دقیقا تفاوت بین اکارو شاهین چیه؟؟؟

سلام دوست عزیز.حدودا هر دو یکی هستند. فقط لوله شاهین ساخت ایرانه ولی اکار ساخت ترکیه هست.کلا تفاوت زیادی ندارند.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - danialgh - 2014-07-16 02:06 PM

بازم تشکر از همه دوستان که من رو راهنمایی کردن در خرید اسلحهKhansariha (219)Khansariha (48)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - mohammad4917 - 2014-07-16 05:18 PM

(2014-07-14 02:06 PM)danialgh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
من دارم یه اسلحه شاهین سهمیه دولتی میخرم که امسال هم قیمتش شده 3802000 که اسلحه فروش قراره تا چند روز دیگه برام بیاره آیا به نظر شما اسلحه خوبی هست؟ و من اصولا بیشتر اوقات شکار میرم میانگین روزی 12 تیر شلیک میکنم آیا جواب گوی نیاز من هست؟

ویه اسلحه کار کرده دو لول بغل هم توفسان ساخت ترک سراغ دارم در حد کارکرده به نظر شما کدوم رو بگیرم؟

تفنگی که شما میگی تافسان هست ترکه اگه اشتباه نکنم تافسان لول بلند و کوتاه داره لول بلندشو یکی از اقوام چند سال پیش داشت که خیلی خوش دست و دورزن بود اگه کاملا سالمه و میتونی باهاش تیر بزنی ببر تستش کن نمیگم از شاهین بهتره اما اگه لولش سالم باشه تیرش خیلی خوبه یه نفری بود که تفنگ المانی کروپ داشتن تافسان هم داشتن از تافسان راضی تر بود.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - danialgh - 2014-07-17 12:44 PM

تفنگی که شما میگی تافسان هست ترکه اگه اشتباه نکنم تافسان لول بلند و کوتاه داره لول بلندشو یکی از اقوام چند سال پیش داشت که خیلی خوش دست و دورزن بود اگه کاملا سالمه و میتونی باهاش تیر بزنی ببر تستش کن نمیگم از شاهین بهتره اما اگه لولش سالم باشه تیرش خیلی خوبه یه نفری بود که تفنگ المانی کروپ داشتن تافسان هم داشتن از تافسان راضی تر بود.
[/quote]

حرف شما درست دوست عزیز اسمش تافسان هست و طول لوله 71 هست باهاش کار کردم بد نیست ولی خب مال 22 ساله پیشه از اون وقت هم دست یه نفر بوده از نظر فنی سالمه ولی خب قیمتش 4,300,000تومان هست .من واسه قیمتش لنگ نیستم ولی این رو حساب میکنم که شاهین صفره ولی این تفنگ 22 سال کارکرده شمادوست عزیز(animal) چی کار میکنی کدوم رو انتخاب میکنی

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - mohammad4917 - 2014-07-17 03:59 PM

قیمتش مناسبه اما لول کوتاهش بعیده مثل اون لول بلندش بزنه تفنگ اک یه چیز دیگست وقت رو هدر نده همون شاهین رو بردار که انشاا... ماشش برات خوب بچکه