شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) (/showthread.php?tid=818)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - rezajf - 2014-03-14 01:38 AM

(2014-03-03 07:11 PM)younes نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان نمیدونم چه مارکی فقط روش نوشتهapmدیگه نمیدونم این مارکش یا جای دیگس که من پیداش نکردم روز جمعه 90تای تیر باهاش زدم عالی بود خیلی راحت بشقاب میزد.خیلیم دور زن.فقط باچهارپاره امتحانش نکردم .چهارپارشو تو بازار گیر نیاورد اگه کسی از دوستان اطلاع داره کجا میتونم پیدا کنم حتما اطلاع رسانی کنه بازم ممنونKhansariha (256)

APM مخفف عبارت aka Amadeo Pintado كه به معني " با نام مستعار Amadeo Pintado" است و در اصل شركت Armas Parkemyبوده است
لينك مربوط به توضيحات فوق:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: 13_14139474925270442.jpg]

[تصویر: 13_14139474925277443.jpg]

[تصویر: 13_1413947493422571.jpg]

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - RamRam - 2014-03-16 06:52 PM

سلام بهم يك كاغذ دادن كه عكسم هم روش هست نوشته ساعت ٧/٥ صبح براى كلاس وتيراندازى بايد به سازمان مهمات برم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - samani - 2014-05-04 10:21 AM

با سلام خدمت عزیزان
راستش تو یه تاپیک دیگه مطلبی در این مورد نوشتم اما گفتم شاید جای مناسبی نبوده بهرحال اینجا مطرح میکنم
قصد خرید یه تفنگ دو لول ساچمه زنی دارم البته میخوام کم هزینه کنم به همین خاطر میخواستم از سهمیه دولتی استفاده کنم و ارزونتر بخرم
با چند تا اسلحه فروشی صحبت کردم متاسفانه سهمیه دولتی نمیاوردن یا میگفتن نیست اگه عزیزان اطلاعات کاملی دارند یا فروشنده ای میشناسن که سلاح دولتی سهمیه ای میفروشه ممنون میشم بنده رو بی خبر نزارن
فکر کنم الان اکار شاهین و این دولول های بغل ایران سهمیه میده اگه قیمتها رو هم میدونید کلا هر اطلاعاتی در این مورد هست ممنون میشم کمک کنید
موفق باشید

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - arefhunt - 2014-05-27 10:34 AM

سلام دوستان بلاخره من تونستم یه اسلحه شاهین دولتی بخرم .اونم پس از 2 سال کندو کاواینم عکسشه
!!![تصویر: 14011740321.jpg]

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - حمیدرضا - 2014-05-28 06:46 PM

دوست عزیز مبارک باشه
چطوری اقدام کردی وگرفتی مگه سهمیه دولتی در حال حازر میدن

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - mohamadh - 2014-05-28 11:52 PM

سلام - الان اکار اصلی ترک آکبند توی بازار هست؟ این که میگن 7.5 میلیون اکار شاهینه یا ترک؟ چطوری بفهمیم شاهینه یا ترک؟ مرسی.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - arefhunt - 2014-06-04 09:22 AM

(2014-05-28 06:46 PM)حمیدرضا نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز مبارک باشه

(2014-05-28 06:46 PM)حمیدرضا نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز مبارک باشه

سلام دوست عزیز ممنون
این مال سهمیه سری دوم پارساله

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - mohammad_0544 - 2014-06-29 07:58 PM

امروز رفتم اسلحه فروشی یه اسلحه بگیرم اسلحه فروش بهم پیشنهاد آکار رو داد .دوستانی که از این اسلحه اطلاعات کافی دارن لطفا نظرشونو بگن ؟این اسلحه عمریه یا چند سال مصرفه؟از مزایا و معایبش بگن. با تشکر

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - masoudsalamat - 2014-06-29 09:56 PM

به این تایپیک مراجعه کنید پاسخ تمام سئوالاتتون رو خواهید یافت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - danialgh - 2014-07-14 02:06 PM

سلام دوستان
من دارم یه اسلحه شاهین سهمیه دولتی میخرم که امسال هم قیمتش شده 3802000 که اسلحه فروش قراره تا چند روز دیگه برام بیاره آیا به نظر شما اسلحه خوبی هست؟ و من اصولا بیشتر اوقات شکار میرم میانگین روزی 12 تیر شلیک میکنم آیا جواب گوی نیاز من هست؟

ویه اسلحه کار کرده دو لول بغل هم توفسان ساخت ترک سراغ دارم در حد کارکرده به نظر شما کدوم رو بگیرم؟