شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) (/showthread.php?tid=818)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - ahp2009 - 2014-02-09 03:12 PM

(2014-01-24 09:02 PM)saeedsarshar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان ديروز يه شاهين سوار تحويل گرفتم خداييش هيچ تفاوتي با آکار نداره در اصل همونه فقط به سفارش نخجير توليد ميشه مياد ايران !!!! اينو مسئولا ساصد گفتن
تنها تفاوتش اينه که ديگه آکار زيرش حک نکردن

قیمت و مدل رو عنوان نکردید چند تا عکس هم بگذارید ممنون میشیم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - amirmasoud - 2014-02-10 08:17 PM

(2014-01-19 04:51 PM)Mostafazahedan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت همه ی استاتید .
اسلحه شاهین من گاهی اوقات لوله پایین شلیک نمیکنه ، دو نفر از دوستانم هم همین مشکل رو دارن ، جناب asman در این مورد توضیح دادن که پیچ های (لوله مانند) نگهدارنده سوزن شل بسته شده و باید محکم بشه ، این مطلب رو به یکی از همون دوستان گفتم که ایشون قبلا اسلحه رو باز کرده بود و گفت مال من هم شل بود و سفت کردم ولی باز هم همین مشکل رو داشتم .
از بین دوستان کس دیگه ای هم این مشکل رو داشته و اقدام به اینکار کرده ؟ جواب داده ؟
جناب asman شما دیگه به مشکل برنخوردید ؟
لطفا راهنمایی کنید تا این مشکل من برطرف بشه چون واقعا وقت شکار خیلی بد ضد حال میزنه !!
در ضمن اسلحه من و اون دوستان خشک خریداری شده و بعید میدونم فنر ضعیف شده باشه ! مگر اینکه کارخونه فنر ضعیف کار گذاشته باشه .

دوست عزیز سلام،تفنگ من یک دفعه اول فصل شکار این اتفاق براش افتاد پرسیدم گفتن با کمی روغن کاری درست میشه،امتحان کردم تا آخر فصل دیگه گیر نکرد،البته یک نکتهء دیگه هم مد نظر داشته باش اونم سرمای هواست،وقتی هوا سرد میشه سوزن آکار خوب عمل نمیکنه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - amirjuly - 2014-02-23 01:12 AM

سلام رفقا . من تازه واردم
بعنوان اولین سلاح شکاری نسبت به بودجم آکار رو انتخاب کردم ... ار 6900 تا 7800 هم فروشگاههائی که تو تهران میشناختم بهم قیمت دادن ... آیا این اختلاف قیمت دلیلی داره ؟
در ثانی واسه یه آدم بی تجربه چطور انتخابی هستش .؟
ممنون از راهنمائی شما .
در ضمن با توجه به حرفم ام میخوام بعضی از قسمتهای تفنگ رو آب طلا بدم یا کلا طلا کاری کنم آیا این تغییرات مجازه و مشکلی تو مدارک و ... به وجود نمیاره؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - royall - 2014-02-23 01:46 AM

اکار خیلی عالیه و برای هوا زنی هم خیلی مناسبه و خصوصا لوله ی بالای اون پترن های بسیار عالی میده Khansariha (8)
شما که اولین تجربتون هست براتون خیلی مناسبه و اگه ازش به درستی نگهداری کنید میشه یه عمر تفنگ (منم ندارم و نداشتم ولی باهاش زیاد کار کردم)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - younes - 2014-02-27 07:44 PM

سلام به همه دوستان عزیز:ی سوال داشتم شاید جاشم توی این تاپیک نباشه .ببخشید:امروز ی دو لول گیج 16 ساخت اسپانیا باطول لول76بغل هم بسیار تمیز جوری که حدود بیست ساله هیچ شلیکی باهاش انجام ندادندخریدم به مبلغ 5.5میلیون فردا جمعه هم میخوام ببرمش باشگاه تراپ برای امتحان :دوستای عزیزیزکه تجروبشو دارن نظر بدن گران خریدم ارزان خریدم "ارزششو داره نداره. رودربایسم نکنین انتقاد دوستانم روی سر ما جا داره

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - mehdirkh - 2014-02-27 07:59 PM

باسلام
مبارکت باشه،اگه واقعا سالم باشه مفت خریدی .مارکشو ببین چیه؟اگه آیا باشه حرف نداره.....هرچند ربطی به تاپیک نداشت .
میتونی بری قسمت مشاوره تفنک ساچمه زنی

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - mirlohi - 2014-02-28 01:20 PM

5.5!!!!!!!!خیلی خیلی شیرین خریدی دادا.اگه مارک(aya) باشه حرف نداره.توی بازار این تفنگ 30تا25میلیون قیمت داره.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - younes - 2014-03-03 07:11 PM

سلام به همه دوستان نمیدونم چه مارکی فقط روش نوشتهapmدیگه نمیدونم این مارکش یا جای دیگس که من پیداش نکردم روز جمعه 90تای تیر باهاش زدم عالی بود خیلی راحت بشقاب میزد.خیلیم دور زن.فقط باچهارپاره امتحانش نکردم .چهارپارشو تو بازار گیر نیاورد اگه کسی از دوستان اطلاع داره کجا میتونم پیدا کنم حتما اطلاع رسانی کنه بازم ممنونKhansariha (256)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - RamRam - 2014-03-13 07:29 PM

سلام چند روز پيش يك تفنگ اكار ترك خريدم اولين تفنگم هستش مداركم هم براى گرفتن جواز به سازمان اسلحه مهمات دادم
براى خرداد بهم نوبت دادند ممنون از راهنمايي و اطلاعاتى كه همه دوستان در اين سايت در اختيار من گذاشتند مرسى

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2014-03-13 07:52 PM

سلام ورودتون رو خوشامد میگم وتفنگتون مبارکه/نوبتی که فرمودید واسه چیه!؟