شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) (/showthread.php?tid=818)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - کوهنورد - 2013-12-07 02:38 AM

(2013-12-06 07:31 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی من امروز باتفنگم زیاد ور رفتم فاصله مگسک با لول بالا حدود 5 میله امافاصله مگسک با لول پایین 3 سانته یعنی 6برابر اختلاف یه ازمایش ساده لول سلاح رو از تفنگ جدا کنید ویه جا ثابت بذارید بعد با مگسک یه چیزی رو نشانه بگیرید حالا از لول بالا نگاه کنید میبینید که همون جایی رو که مگسک نشانه گرفته رو میبینید اما برای زدن همون هدف با لول پایین بایدمگسک رو روی هدف قرار دادجوری که تقریبا هدف دیده نشه //این عامل ته کشیدن لول پایین اکاره //اما در سلاحهای بغل اینطور نیست جون مگسک با فاصله یکسان از دو تا لول قرار داره وبعد از نشانه گیری با مگسک ونگاه کردن از داخل لول همون جسم از هردو لول دیده میشه حتی با گذاشتن لول اکار از بغل یعنی طوری که لول اکار رو دولول بغل فرض کتید ویه مگسک فرضی روی تسمه بین دوتا لول بزارید در نوک لول همین حالت پیش میاد وحالا یه سوال از اساتید گرامی دارم شما چوک سیلندر وچوک فول رو برای کدام لول پیشنهاد میدید سیلندر بالا+فول پایین یا عکسش درسته ممنونم /یا حق//Khansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (8)
با سلام :
اسمان جان بین دو تا لول یه تسمه وجود داره که اتفاقا هرچه به سمت دهانه لول میره باریکتر میشه ، این باعث میشه دو تا لول زاویه همگرایی داشته باشن .اگر دو تا لول با هم موازی بودن حق کاملا با شما بود .در مورد استایل نشانه روی با دو لول سوار میتوانید به تاپیک اشنایی با تراپ مراجعه کنید تو یه خط ، دو خط نمیشه گفت . در مورد چوک ها بنده پیشنهاد میکنم نیم چوک را روی لوله ای که اول شلیک میکند (معمولا پایینی است ) وفول رو روی لوله بعدی یا بالایی نصب کنید .با توجه به کوهستانی بودن منطقه شما و شکار غالب که کبک هست این ست توصیه میشه .سیلندر بیشتر بدرد بلدرچین یا کاکلی تو مسافت کم میخوره

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2013-12-07 08:07 AM

(2013-12-06 11:02 PM)delebarooni نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
قیمت 7900000 برای این اسلحه درسته دوستان؟

سلام دوست عزیزقیمت اکار بین 7-8 تومن من 9 تومن هم دیدم //شاهین 6-7 تومن/مشخصه های اکار وشاهینو که حتما بلدید هردوانجمن اکار وشاهین اکارو مطالعه بفرمایید که قبل خرید دستتونو بگیره موفق باشید /یاحقKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2013-12-11 07:36 PM

سلام امروز رفتم شکار جاتون خالی نباشه برای شلیک با لول بالا مگسک رو روی یک سوم هدف از پایین میزاشتم وشلیک با لول پایین کل مگسک رو رو کل هدف میزاشتم ودر هردو مورد خوب میزد بعد از اومدن به خونه فسفری مگسک روبرداشتم تا از داخلش هدفگیری کنم جمعه این مدلی هم امتحان کنم ببینم چی پیش میادموفق باشید /یاحق/Khansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2013-12-16 07:16 PM

سلام برداشتن فسفری مگسک خوب بود
ازسوراخ مگسک هدفو میدیدم ومیزدم
پس از چند شلیک تکه سرب سر لول لق شد وافتاد
منم باچسپ دوقلوی هل فضای بین دولولو پرکردم عالی شد
باموبایل نوشتم اینجور شد ببخشید/یاحق/

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - peymanL - 2013-12-18 01:55 PM

سلام دوستان
در مورد قیمت آکار اصل :اگر از سهمیه پرسنل ارگانهای دارای سهمیه استفاده کنید می تونید زیر 7 هم پیدا کنید.
یکی از دوستان از همین راه 6800 خرید
با تشکر

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - EPHSA - 2013-12-18 06:32 PM

سلام
آكار اصل ٦٩٠٠ هر كسي خواست بگه آدرس بدم....

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - mirlohi - 2013-12-21 02:44 PM

(2013-12-18 06:32 PM)EPHSA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

لطف کن
Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - EPSILON - 2013-12-21 11:55 PM

دوستان آیا امروز سلاح شاهین دولتی پیدا میشه یعنی قیمت 3800 که اعلام کردن یا نه قیمت ها بالاتر رفته
من یه تفنگ متوسط رو به بالا میخئام جهت اهداف پروازی مثل غاز ئ مرغابی و شایدم کبک
فاصله بیش از 150 نمیشه و همیشه زیر 100 تاست
سالانه شاید حداقل 20 تیر زده بشه بیشترش با خداست
اما مصرف زیاد نمیشه میخواستم شاهین بگیرم گفتم سوال کنم پیدا میشه یا نه
یه تفنگ کالیبر 16 هم دارم با جواز که تو نباری بوده یه 10 سالیه اعتبار جوازی باطل شده خواستم ببینم اینو بگیرن برای شاهین تخفیف میدن یا دولتی بهم میدن؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - EPHSA - 2013-12-22 03:50 PM

(2013-12-21 02:44 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-12-18 06:32 PM)EPHSA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

لطف کن
Khansariha (8)

آدرس برای خريد آكار : افسریه بزرگراه بسیج ابتدای خیابان شهید رحیمی داخل مجتمع تجاری سازمان بسیج

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - EPSILON - 2013-12-22 07:02 PM

دوستان خریدار یک تفنگ شاهین آکار ایرانی هستم لطفا درصورت اطلاع داشتن از فروشنده بنده را خبر نمایید
محل سکونت بنده استان مازندران