شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) (/showthread.php?tid=818)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2013-12-01 10:29 AM

(2013-11-30 11:43 PM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام :
اسمان جان خوشحالم که مشکلت حل شد با توجه به اینکه اسلحت نو هست حیفه دستکاری بشه .البته شما خودت توجه لازم رو داری ولی حواست بود که زیادی سفت نشه ؟ من اگه جای شما بودم به اندازه لازم ، طوری که سوزن نه شل باشه نه کیپ ، رگلاژمیکردم بعد روی پیچش لاک میزدم دیگه تکون نخوره . انشالله واست بخوبی کار کنه . امسال چیزی باهاش دشت کردی ؟
سلام به همگی دوست خوبم جناب کوهنورد باتوجه به پیچ پایینی متوجه شدم که رگلازی در کار نیست باید تا اخر سفت ومحکم بشه که پایه ی سوزن یا همون پیچی که دور سوزنو احاطه کرده با بدنه کپ درگیر باشه/ امسال بله بعد از گرفتن پروانه شکارچندتایی کبوتر وگنجشک کاکلی وسار رو زدم اما مثل اینکه کبک منطقه مادر حال انقراضه چون هرچی میگردم چیزی واسه زدن ندیدم درضمن لول بالا خوب میزنه اما لول پایین پایین تر از هدفو میزنه باتوجه به پراکندگی ساچمه ها 20الی30سانت پایین تر ازهدف /لول بالا متغیر بهبود یافته چوک دوخط داره ولول پایین 3خط متغیر روشه نمیدونم مشکل از منه یا مشکل از سلاحه که واسه تراپ ساخته شده نه شکار ولی تعجب من از اینه که مرکز لول بالا با لول پایین حدود 2 سانته ودر امتداد هم هستن وبا توجه به پراکندگی الگوی پخش سلاحهای ساچمه زن پس چرا لول پایین اینقدر زیاد پایین میزنه نمیدونم به نظر شما عزیزان اگه واسه لول پایین چوک سیلندر5خط ببندم کار ساز خواهد بود که پراکندگی بیشتری ایجاد بشه یه فکر دیگه واسه به لول پایین فول چوک ببندم تا شاید باروت فشار بیشتری به ساچمه ها بیاره وهدفو بزنه یا اینکه مگسک رو بالاتر از هدف بگیری که دراین صورت شکارو گم میکنم مگه واسه زدن یه خرس ایستاده3متری خخخخخخخخخخ یه کاردیگه ساچمه بزرکپگتر انرزی بیشتری رو باخودش حمل مینه اگه با لول پایین فشنگ
1 بندازم چی پیش میاد البته چوکش هنوز برام مجهوله که کدوم ساچمه با کدوم چوک بالول پایین شلیک بشه که رضایت بخش باشه میدونم زیاد حرف زدم بزرگی وبخشش از بزرگونه برای شنیدن اوامرتون درخدمتم /یاحق/Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - baracuda - 2013-12-01 10:52 AM

سلام
ببخشيد ولى به نظر من با اين كار سلاح شمااز اينى كه هست پايين تر ميزنه شما از چوك فول واسه لول پايين استفاده كن يا از چوك اكسترنال M استفاده كن يقينأ مشكل حل ميشه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2013-12-02 12:15 PM

سلام به همگی امروز 4تا چوک خریدم 130000تومن که ببندم به لول پایین بدونم باکدوم بهتر وباکدوم بدتر میشه قطر داخلی چوکها+چوک روسلاح ازاین قرارند باکولیس زابنی دقت پنج صدمmm چوک 1خط5/17 چوک دوخط 75/17 چوک 3خط 18mm چوک4خط25/18 چوک5خط 45/18 چوک 6خط5/18 گزارش کار اعلام خواهد شد موفق باشید /یاحق/Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2013-12-02 01:41 PM

شل کردن چوک ازروتفنگ نیازی به اچارنداره بایه سکه ۲۵۰ریالی حله

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - کوهنورد - 2013-12-02 11:58 PM

با سلام :
اسمان جان ممنون از اعداد اندازه گیری شده . کار خوبی هم کردی چوک کامل خریدی خیالت راحت شد ولی شما که اینهمه پول دادی کاش اچارش رو هم میگرفتی ، الانش رو نگاه نکن که راحت باز و بسته میشه بعداز 100 تا تیر سفت میشه دیگه با پول باز نمیشه .دوستانی که اکار دارن این مشکل پایین زدن رو با تغییر در استایل نشانه گیری براحتی جبران کردن اتفاقا نتیجه خوبی هم گرفتن .در واقع مشکل خاصی نیست بیشتر به تمرین برمیگرده . موفق باشید

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2013-12-03 07:27 AM

سلام جناب کوهنورد لطفا درمورد استایل نشانه گیری بیشتر توضیح بدید ممنون میشم یاحق

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2013-12-06 07:31 PM

سلام به همگی من امروز باتفنگم زیاد ور رفتم فاصله مگسک با لول بالا حدود 5 میله امافاصله مگسک با لول پایین 3 سانته یعنی 6برابر اختلاف یه ازمایش ساده لول سلاح رو از تفنگ جدا کنید ویه جا ثابت بذارید بعد با مگسک یه چیزی رو نشانه بگیرید حالا از لول بالا نگاه کنید میبینید که همون جایی رو که مگسک نشانه گرفته رو میبینید اما برای زدن همون هدف با لول پایین بایدمگسک رو روی هدف قرار دادجوری که تقریبا هدف دیده نشه //این عامل ته کشیدن لول پایین اکاره //اما در سلاحهای بغل اینطور نیست جون مگسک با فاصله یکسان از دو تا لول قرار داره وبعد از نشانه گیری با مگسک ونگاه کردن از داخل لول همون جسم از هردو لول دیده میشه حتی با گذاشتن لول اکار از بغل یعنی طوری که لول اکار رو دولول بغل فرض کتید ویه مگسک فرضی روی تسمه بین دوتا لول بزارید در نوک لول همین حالت پیش میاد وحالا یه سوال از اساتید گرامی دارم شما چوک سیلندر وچوک فول رو برای کدام لول پیشنهاد میدید سیلندر بالا+فول پایین یا عکسش درسته ممنونم /یا حق//Khansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - dieselpower - 2013-12-06 07:41 PM

اول که داداش هر کی چوک رو فروخته باید اچارش رو هم میداده چوک بدون اچار من تا حالا ندیدم دیگه اینکه روی خود تفنگت هم باید باشه اینکه چه چوکی رو چه لولی ببندین بستگی داره با کدوم لول چه اندازه ساچمه ای و در چه فاصله ای میخواهید شلیک کنید به بالا یا پایین بودن لول کاری نداره کلا هیچ نوع تفاوتی بین دو لول اکار وجود نداره

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - BROWNING X BOLT - 2013-12-06 11:02 PM

سلام
قیمت 7900000 برای این اسلحه درسته دوستان؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - royal - 2013-12-06 11:12 PM

نه گرونه میتونید اکار اصل بگیرید Khansariha (8)