شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) (/showthread.php?tid=818)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2013-11-18 05:03 PM

سلام به همگی دیروز قیمت گرفتم اکار خشک که از سه سالش گذشته بود 5/9 وسوارروس تک ماشه بدون چوک اونم خشک 5/11راستی دوست خوبم زاهاک جان بنده هم بر این عقیده ام که مطالب 37 صفحه ای رو که دوستان واساتید گرامی نوشتن به دقت مطالعه نکرده اید بگذریم همی گویمو گفته ام بارها که بنده شاهین دارم وچندی از دوستانم اکار همه قطعات این دوسلاح یکه دراصل این دواسلحه هردو پسر یه پدرن اما فقط مونتاز دوتا لول این سلاح به هم توایران انجام شده با دقت وظرافتی کمتر رو لول شاهین هیچ نوشته یا عددی پیدا نمیکنی اما رولول اکار نوشته اکار سلاح صنایع ts870bdn12/76وطرف دیگر لول نوشته نخجیر واما بچه قنداق وقنداق .وکپ هردو سلاح یکیه وزیر هردو کپ نوشته اکار خواستی بخری اکار بگیری بهتره موید باشی/یاحق/Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - royal - 2013-11-18 05:39 PM

اکار 9500000 !!!! چه خبره اقا مگه چی هستش که اینقد گرون میدن من نهایتش تا 8 میلیون قیمت داشتم 1 ماه پیش واقعا بعضی تفنگ ها رو یا خودمون اینقد بالا نشون میدیم یا فروشنده ها خیلی بی انصاف شدن

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - baracuda - 2013-11-23 05:22 PM

امروز از يكى از اسلحه فروشهاى اينجا قيمت آكارو پرسيدم گفت 7200تا7500 قيمتش متغيره قيمت شاهينم گفت 500 از آكار ارزونتره

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2013-11-23 08:57 PM

سلام باراکودای عزیز شما بچه کجایید?

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - baracuda - 2013-11-23 10:29 PM

من بچه اراكم دوست گرامى امرى بود در خدمتم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2013-11-28 08:10 PM

سلام /بعضی وقتا لول بالا شلیک نمیکنه سوزن عمل میکنه اما گودی کمی روی چاشنی ایجاد میشه /کمک

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - 300WSM - 2013-11-28 09:15 PM

یا سوزن کوتاهه یا فنر ضعیف شده که به احتمال قوی فنر ضعیف شده که اونم تعویض کار سختی نیست.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - کوهنورد - 2013-11-29 01:01 AM

با سلام :
کاربر عزیز اقای اسمان ، یکی از چیز هایی که فنر را ضعیف میکند مسلح بودن به مدت طولانی است ضمن خطر ناک بودن سلاح حین مسلح بودن ( منظور گشت زنی نیست ، خیلی ها از وقتی از ماشین پیاده میشوند سلاح را پر کرده یه گوشه میگذارند تا اماده شوند و ........ ) همونطور که دوستمون گفتن تعویض ان زیاد سخت نیست و هزینه چندانی هم ندارد . چکاننده اکار تقریبا متقارن است ولی در گذشته سلاحهایی رو دیدم که چخماق لول پایین بدلیل اینکه قوس کوتاه تری را طی میکرد فنرش بیشتر در فشار و معرض خرابی بود .اینهم از مزایای طراحی های جدید .فنر سلاحهای جدید از نوع لوله ای است ولی سلاحهای قدیمی از نوع تسمه ای ،که اسیب پذیر تر هم هست .بدبختانه فنر نخجیر 2هم تسمه ای است و جنس بسیار خشکی دارد

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2013-11-30 08:48 AM

سلام به همگی پیش از هرچیز خدارو شکر میکنم که با اساتید وعزیزان گلی چون شماها اشنا شدم خدمتتون عارضم که ته قنداف دوتا پیچ هست که باشل کردنشون لاستیک ته قنداق برداشته میشه بعد از اون درعمق 20 سانتی قنداق یه پیچ هست که با الن 5mmباز میشه با جوش کردن یه مفتول 25 سانتی به یه الن /چون الن کوتاه بود/وشل کردن پیج ته فنداق و بعد جدا شدن کپ از قنداق حالا باید لول سلاح رو به کپ وصل کنید وبعد بچه قندااق مثل حالت عادی وبا شکوندن لول سلاح مسلح میشه واون دوتا چکش که توسط فنر ها تحت فشارن به عقب کشیده شده وشما میتونید سوزن هارو به وضوح ببینید واما دوتا پیچ توخالی /لوله مانند/که پایه ی سوزنهارو به بدنه کپ وصل میکنند مال سلاح بنده توسط کارخانه شل بسته بودن که با 2 دور سفت کردن پایه ی سوزن به بدنه کپ چسبید /مثل سوزن پایین وخدارو شکر مشکل حل شد وحالا هردو لول شلیک میکنه وبعد با یه کم گریس کاری اجزا کپ سلاحو مونتاز کردم/ ازهمدلیتون کمال تشکر رو دارم /یاحق/Khansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - کوهنورد - 2013-11-30 11:43 PM

با سلام :
اسمان جان خوشحالم که مشکلت حل شد با توجه به اینکه اسلحت نو هست حیفه دستکاری بشه .البته شما خودت توجه لازم رو داری ولی حواست بود که زیادی سفت نشه ؟ من اگه جای شما بودم به اندازه لازم ، طوری که سوزن نه شل باشه نه کیپ ، رگلاژمیکردم بعد روی پیچش لاک میزدم دیگه تکون نخوره . انشالله واست بخوبی کار کنه . امسال چیزی باهاش دشت کردی ؟