شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) (/showthread.php?tid=818)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - Amiraliv - 2013-11-05 04:26 PM

(2013-11-05 02:51 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی قابل توجه اون دسته از عزیزانی که 3سال ازجوازشون گذشته ومیخوان اسلحه بهتر بخرن دیروز رفتم یکی از اسلحه فروشی های سنندج اسلحه فروش با یه بنده خدایی داشت صحبت میکردکه اگه میخوای سلاحتو بفروشی ویکی دیگه بخری اگه قبلش به اداره اسلحه ومهمات نامه ندی که میخوام این کارو بکنم و اونام اتقال جواز بدن تا سه سال نمیتونی سلاح بخری پس باید اول درخواست تبدیل به احسن بدی بعدکه اجازه دادن اون سلاحو میفروشی وظرف یه ماه یکی دیگه جایگزین کنیدKhansariha (8)

دوست عزيزم چون من اين پروسه رو ٣ ماه پيش گذروندم جهت تكميل فرمايشتون عرض مي كنم ،
اول بايد برين اداره اسلحه و مهمات محل سكونتتون و يك نامه همراه با توضيحات ، مثلا تفنگ من قديميه يا مثلا ازش راضي نيستم بهشون ارائه كنين ، حدود ١-٢ ماه طول مي كشه تا جواب نامه از تهران ( براي امثال من كه ساكن تهران نيستن ) بياد ، كه البته من كاري برام پيش اومد و رفتم تهران و بعد از ٥ روز ناممو گرفتم ...
بعد از اينكه تاييديه اومد شما ٢ ماه فرصت دارين تا اسلحه مناسبتون رو تهيه كنين ( اگه توي ٢ ماه نتونستين اسلحه اي كه مي خواين رو پيدا كنين و تفنگتون رو هم نفروخته باشين ميتونين درخواست تمديد بدين كه ٩٩٪ موافقت ميشه ) ...
بعد از اينكه اسلحه جديد رو پيدا كردين اگه از اسلحه فروش بخواين بخرين ، خود اسلحه فروش تفنگ قديميتون رو بر ميداره و شما مابقي مبلغو بهش ميدين ، تا موقعي كه اسلحه قديمي رو نفروشين ، نميتونين اسلحه جديد رو به نام خودتون ثبت كنين ، بقيه مراحل هم مانند مراحل تشكيل پروندست با اين تفاوت كه اگه جواز تفنگ قبليتون هنوز اعتبار داشته باشه به شما جواز موقت براي نگه داري ميدن و تفنگ رو بعد از خريد و تشكيل پرونده مستقيم ميبرين خونتون

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - baracuda - 2013-11-05 04:44 PM

اين كار براى. اسلحه هايي كه آزاد خريدارى شدن و 3سالش نگذشته هم ميشه استفاده كرد هرچند جاى سوالم اينجا نبود شرمنده

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - Amiraliv - 2013-11-05 04:50 PM

(2013-11-05 04:44 PM)baracuda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اين كار براى. اسلحه هايي كه آزاد خريدارى شدن و 3سالش نگذشته هم ميشه استفاده كرد هرچند جاى سوالم اينجا نبود شرمنده

تا جايي كه من ميدونم از زمان صدور جواز هر تفنگي بايد ٣ سال بگذره تا بتونين درخواست تبديل به احسن بدين

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - azimia - 2013-11-05 07:01 PM

سلام به دوستان
جناب عظیمی لطفا اگه میخواهید این بحث ادامه پیدا کنه یکم اطلاعاتتونو بیشتر کنید چون دوستان زحمت میکشنو وقت میزارن جواب سئوالای شمارو میدن ولی شما اطلاعاتتون در جواب های بعدی ضد و نقیض بیشتری داره.
در پست هایی که در یکی دو صفحه قبل تر شما گذاشتید گفتید تفنگ روسه - 2لول بغل همه - بعد چند پست عکس روی هم خانواده آکارو میزاری ؟ بهتر بود شما میومدی میگفتی من خودم یا یکی از آشنایانم داخل سپاه یا فلان ارگان هستن و با توجه به سهمیه و لطف ویژه ای که به این دوستان دارن قیمت تفنگ .....اینقدر میدن .
از من هم خرده به دل نگیر چون با گذاشتن این مطالب در تایپیک شاهین نقض قوانیین این تایپیک است و به جز اسپم چیز دیگه ای نیست لطفا ادمه این موضوع رو در قسمت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادامه بدید بیشتر به موضوع تایپیکش میخوره .

[/quote]
با سلام
معمولا این سایتهای چهت بالا بردن سطح اگاهی مردم ساخته میشوند هر کس که از مادرش به دنیا میاد همه چور اطلاعاتو نداره یکی از به دست اوردن اطلاعات همین مباحث تو این محیطها ست بعدم من گفتم کارمند فرمانداریم طی توافقی با صنایع دفاع قراره به محصولاتشونو به ما هم بدن بعدم برادر من بعد 20 سال خدمت حالا یه فرچه قراره به ما بدن اینم دیگه قرارنیست از چیب کسی بزنن به ما بدن شما ناراحت نباش ارزش این 20 سال خدمت و این حقوقا که به ما میدن بهش نمیشه لطف ویژه گذاشت
بعدم تو این سایتها هر کس مزاحم باشه امتیازشو مسئول سایت لغو میکنه که دیگه وارد نشه حالا شما میتونی چواب ما رو ندی هر کی که دوس داشت بده که میدن از منم ناراحت نشو بیا دوس باشیم باهم خخخخخخخخخخخ

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - HOSSEINDM - 2013-11-05 11:20 PM

(2013-11-05 07:01 PM)azimia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان
جناب عظیمی لطفا اگه میخواهید این بحث ادامه پیدا کنه یکم اطلاعاتتونو بیشتر کنید چون دوستان زحمت میکشنو وقت میزارن جواب سئوالای شمارو میدن ولی شما اطلاعاتتون در جواب های بعدی ضد و نقیض بیشتری داره.
در پست هایی که در یکی دو صفحه قبل تر شما گذاشتید گفتید تفنگ روسه - 2لول بغل همه - بعد چند پست عکس روی هم خانواده آکارو میزاری ؟ بهتر بود شما میومدی میگفتی من خودم یا یکی از آشنایانم داخل سپاه یا فلان ارگان هستن و با توجه به سهمیه و لطف ویژه ای که به این دوستان دارن قیمت تفنگ .....اینقدر میدن .
از من هم خرده به دل نگیر چون با گذاشتن این مطالب در تایپیک شاهین نقض قوانیین این تایپیک است و به جز اسپم چیز دیگه ای نیست لطفا ادمه این موضوع رو در قسمت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادامه بدید بیشتر به موضوع تایپیکش میخوره .
با سلام
معمولا این سایتهای چهت بالا بردن سطح اگاهی مردم ساخته میشوند هر کس که از مادرش به دنیا میاد همه چور اطلاعاتو نداره یکی از به دست اوردن اطلاعات همین مباحث تو این محیطها ست بعدم من گفتم کارمند فرمانداریم طی توافقی با صنایع دفاع قراره به محصولاتشونو به ما هم بدن بعدم برادر من بعد 20 سال خدمت حالا یه فرچه قراره به ما بدن اینم دیگه قرارنیست از چیب کسی بزنن به ما بدن شما ناراحت نباش ارزش این 20 سال خدمت و این حقوقا که به ما میدن بهش نمیشه لطف ویژه گذاشت
بعدم تو این سایتها هر کس مزاحم باشه امتیازشو مسئول سایت لغو میکنه که دیگه وارد نشه حالا شما میتونی چواب ما رو ندی هر کی که دوس داشت بده که میدن از منم ناراحت نشو بیا دوس باشیم باهم خخخخخخخخخخخ
[/quote]
عزیز شما لطف داری و من در پست قبلی خودم گفتم قصد بی احترامی به کسی رو ندارم ولی با این روشی که داره پیش میره این تایپیک از عنوان اصلی خودش که مسائل مربط به شاهین اکار است داره دور میشه و برای همین من اون لینکو گذاشتم تا ادامه بحث در اون تایپیک دنبال بشه که امکان داره اونجا خیلی بهتر دوستان راهنمایی کنن که یکیش خودم که خیلی خیلی کم به بقیه تایپکهای ساچمه زنی سر میزنم و بیشتر شاهین و اکار و گاهی سری نخجیر رو دنبال میکنم و بقیه دوستان هم شاید چنیین باشن ولی تعداد بیشتری از کاربران به تاپیک مشاوره سلاح ساچمه زنی میان و نظر میدن . موفق باشید

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - zahak - 2013-11-17 04:51 AM

سلام دوستان

منو دعوا نکنین، ولی باور کنین از ساعت 12 تمام این 37 صفحه رو خوندم، و الان که ساعت نزدیک 5 صبحه هنوز نفهمیدم اگه من یک دولول آکار روهم دیدم، از کجا بفهمم که این آکار ترک هست یا شاهین؟!
Khansariha (226)

راستی کسی آخرین قیمت دولتی و آزاد شاهین رو داره؟!
Khansariha (214)

ممنون
Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - zahak - 2013-11-17 06:49 PM

مرسی دوست عزیز! به خدا خوب خوندم! ولی نه عکسی از فرق این دو دیدم و نه نوشته کسی که جفتشون رو داشته باشه!
Khansariha (226)

کسی از دوستان قیمت شاهین نداره؟!!
Khansariha (399)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - کوهنورد - 2013-11-17 09:00 PM

با سلام :
دوست عزیز اگر دنبال فرق های نمایان و فاحشی هستید ، باید بگویم که واقعا فرق زیادی ندارند . فرق هایی بسیار جزیی که معمولا ادم های موشکاف شاید انها را ببینند . در اینکه انتظار دارید کسی هر دو مدل را داشته باشد و مقایسه کند کمی بی انصاف هستید اخر ما در ایران زندگی میکنیم نه امریکا !!! همین یک قبضه ساچمه زنی هم که میتوانیم داشته باشیم ( البته از نظر قانونی ) با کلی سختی و بیا برو امکان پذیر شده کلا قانون ایران اجازه داشتن دو تفنگ ساچمه در یک زمان را با هم ، نمیدهد . تاپیک خرید تفنگ شکاری میتواند به دانستن جزییات کمک کند . ولی از همه اینها گذشته شما اول مشخص کنید در اکار چه چیزی را جستجو میکنید تا دوستان بتوانند بگویند ایا در شاهین هم هست یا خیر . موفق باشید

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - hosseinm - 2013-11-17 11:34 PM

(2013-11-17 06:13 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شاهین رو نمیدونم.ولی آکار ترک تو اصفهان دولتی 3800 و آزاد هم از 8تومن تا 11تومن.که تا 11.5 هم اصفهان خرید و فروش شد.بیش از این قیمت ها هم خرید و فروش شده ولی دلیلی نداره بگم(دوستان فکر میکنن مثلامن دارم لاف میزنم)فرق بین آکار و شاهین هم توی تاپیک کاملا مشخص شده.1:طریقه جوش بین لول ها و قرار گرفتن زه روی لول:که در آکاKhansariha (8)ر ترک جوش بین لول ها و قرار گرفتن زه(ریب)روی لول ظریف تر و بسیار قشنگتر انجام شده2:حک شدن کلمه akkarزیر کپ آکار های ترک.3:اگه سلاح آکار ترک رو سه تکه کنید زیر خزانه نوشته made in turkey.شما هم با دقت تر تاپیک رو مرور کن.Khansariha (8)

جناب میر لوحی سلام و عرض ادب
آکار 11500 ؟؟؟ شما برای آکار من 11.5 نه 10.5 مشتری بیار من 1 تومن به شما شیرینی میدم .
کاملاٌ جدی عرض کردم .Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - azimia - 2013-11-18 04:34 PM

سلام خدمت دوستان
خواستم عکس بزارم رفتم اپلود سنتر عضو شدم عکس رو انتخاب کردم اون گذینه قبول دارم هم تیک زدم ولی گذینه اپلود فعال نمیشه میتونید کمک کنید متشکرم البته تو تاپیک خودشم این مطلب و ارسال کردم ولی کسی اونچا انگار نمیره که چواب ما رو بده با تشکر فراوان