شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) (/showthread.php?tid=818)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - azimia - 2013-11-02 10:22 PM

فکر کنم یکی از اینا باشهhttp://www.iran-airrifle.com/uploadcenter/uploads/13834178341.jpg

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - rezajf - 2013-11-02 10:34 PM

اين عكسي كه شما گذاشتيد يه مقدار كوچيكه و من پير مرد هم كه ديگه ، اي چشمام ضعيف شده ولي فكر مي كنم همون نابل يا نسخه ورزشي شده آكار باشه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - حسین - 2013-11-02 10:36 PM

(2013-11-02 10:22 PM)azimia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر کنم یکی از اینا باشهhttp://www.iran-airrifle.com/uploadcenter/uploads/13834178341.jpg

اخوی این نابل هستش و تفنگ ورزشی! و ترکیه ای هستش!
شما گفته بودی تفنگ ثبت نامی روس!
ضمنا همین تفنگ بالای 3.5 پولشه!
حدود 4 تومن بود !
اونوقت شما رفتی تفنگ ورزشی خریدی؟ میگی شکاری خریدم!
تا عکس نزاری حرف و حدیث زیاده مخصوصا این که خودتم نمیدونی چی خریدی!

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - azimia - 2013-11-02 10:52 PM

من نگفتم که ایناس گفتم شاید اینا باشه یه طرفه قاضی نرو که جون اینا چدیدن گفتم شما ببینید نظر بدین ok
بله اینها نابل هستند ولی ارش که سلاح شکاریه پایین گذاشته شده متاسفانه عکس کوجیکه اونم که ÷ایینه درس دیده نمیشه البته شما استادی
بعدم اینا ترک نیستن داخل منتاژ میشه پس ساخت داخلن مثل شاهین

بعدم من دولتی خریدم اونم مستقیم از خود صنایع نه از واسته بعدم اول قشنگ وشته رو بخون بعد منو اعدام کن گفتم فکر کنم نگفتم همینو خریدم اخوییییییییی

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - حسین - 2013-11-02 11:15 PM

(2013-11-02 10:52 PM)azimia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من نگفتم که ایناس گفتم شاید اینا باشه یه طرفه قاضی نرو که جون اینا چدیدن گفتم شما ببینید نظر بدین ok
بله اینها نابل هستند ولی ارش که سلاح شکاریه پایین گذاشته شده متاسفانه عکس کوجیکه اونم که ÷ایینه درس دیده نمیشه البته شما استادی
بعدم اینا ترک نیستن داخل منتاژ میشه پس ساخت داخلن مثل شاهین
دوست عزیز بنده یه طرفه به قاضی نمیرم!
شما از طرفی میگی روس!
بعدا میای عکس نابل میزاری؟ ضمنا آرش یه سلاح داغون هستش! و البته تک لول! اونم ایرانی!
اون 2 تا عکس هم هردو نابل که همون آکار ورزشی هستش! یکی برای تراپ و اون یکی برای اسکیت!
ضمنا من استاد نیستم و کوچیک همه رفقا هستم.......
ما اینجا خدایی نکرده با کسی خصومت نداریم که!
شما یه جا میگی ورژن بالاتر صیاد! برادر عزیز آخه 5 تیر چه ربطی به 2 لول داره؟
و اینو بدون نابل یا همون آکار ورزشی 100 % ترک هستش!
برادر من پارسال یکی از این ها خرید و من خودم خیلی باهاش تیرانداختم!
اگر اون حرف اولت که گفتی از خانواده روس هستش باشه خیلی عالیه نشدم بازم اتفاقی نیفتاده
شما صبر کن هروقت گرفتیش عکس بزار دوستان راهنماییت میکنن!

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - azimia - 2013-11-03 10:28 PM

با تشکر فراوان از دوستان بخصوص دوست خوبم حسین اقا شما دزس میگی وقتی اومد عکسشو میندازم از دوستان خوبم مثل شما کمک میگیرم
من جیزایی که بهم میگم گفتم راستش خودم اشنایی حتی ناقصی هم ندارم ولی این سه نوع سلاح را که عکسشونو اتداختم مال نمایشگاه هفته دفاع سال پیش بود که قراره امسال به خط تولید برن اینو اطلاع دقیق دارم حدودا سالی 5000 قبضه هم به بازار میدن حالا دادن یا نه رو نمیدونم به گفته وزیر سابق دفاع از استاندارهای چهانی برخورداره چهت اطلاع دوستان
حسین اقا شک نکن مغز ایرانی اگر چهت پیدا کنه این محصولات که جیزی نیست اپلو هوا میکنه مثل این که انچام داد جشم خیلیا رو تو دونیا کور کرد ما تو صنایع مهمات از ترکا خیلی چلو تر بودیم میتونیم بهتر باشیم ولی بعضی دستا به خاطر نفع خودشون نمیزارن که ایشا ... زیر تبر بره

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - Kalashnikov - 2013-11-03 11:55 PM

اين عكسي كه شما گذاشتيد يه مقدار كوچيكه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - azimia - 2013-11-04 03:51 PM

دیگه همین بود تازه این عکسو تو یه عکس دیگه در اوردم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - HOSSEINDM - 2013-11-04 07:52 PM

(2013-11-04 03:51 PM)azimia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیگه همین بود تازه این عکسو تو یه عکس دیگه در اوردم

سلام به دوستان
جناب عظیمی لطفا اگه میخواهید این بحث ادامه پیدا کنه یکم اطلاعاتتونو بیشتر کنید چون دوستان زحمت میکشنو وقت میزارن جواب سئوالای شمارو میدن ولی شما اطلاعاتتون در جواب های بعدی ضد و نقیض بیشتری داره.
در پست هایی که در یکی دو صفحه قبل تر شما گذاشتید گفتید تفنگ روسه - 2لول بغل همه - بعد چند پست عکس روی هم خانواده آکارو میزاری ؟ بهتر بود شما میومدی میگفتی من خودم یا یکی از آشنایانم داخل سپاه یا فلان ارگان هستن و با توجه به سهمیه و لطف ویژه ای که به این دوستان دارن قیمت تفنگ .....اینقدر میدن .
از من هم خرده به دل نگیر چون با گذاشتن این مطالب در تایپیک شاهین نقض قوانیین این تایپیک است و به جز اسپم چیز دیگه ای نیست لطفا ادمه این موضوع رو در قسمت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادامه بدید بیشتر به موضوع تایپیکش میخوره .

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2013-11-05 02:51 PM

سلام به همگی قابل توجه اون دسته از عزیزانی که 3سال ازجوازشون گذشته ومیخوان اسلحه بهتر بخرن دیروز رفتم یکی از اسلحه فروشی های سنندج اسلحه فروش با یه بنده خدایی داشت صحبت میکردکه اگه میخوای سلاحتو بفروشی ویکی دیگه بخری اگه قبلش به اداره اسلحه ومهمات نامه ندی که میخوام این کارو بکنم و اونام اتقال جواز بدن تا سه سال نمیتونی سلاح بخری پس باید اول درخواست تبدیل به احسن بدی بعدکه اجازه دادن اون سلاحو میفروشی وظرف یه ماه یکی دیگه جایگزین کنیدKhansariha (8)