شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) (/showthread.php?tid=818)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - azimia - 2013-10-28 10:51 PM

سلام تمام تفنگ های مدل شاهین سوار هستن یا نه؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - Amiraliv - 2013-10-28 11:31 PM

عزيز من پاسختون رو در تاپيك مشاوره تفنگ ساچمه زني دادم ، اسلحه شاهين دقيقا آكار هست ولي مي گن منتاژ ايرانه ...
يعني فقط ٢ لول سوار تك ماشه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - azimia - 2013-10-29 10:29 PM

سلام من برچ 4 یه تفنگ شاهین مدل l ثبت نام کردم که دو لول بغل 650/2 پول ریختم میشه از حضور دوستان باتچربه کمک بگیرم اگه از این تفنگ عکسی دارن نشون بدن جون هنوز نگرفتمش متشکرم
لازم به ذکر است دو مدل l و p داشت اون یکی 350/2 بود که من اون 650/2 رو ثبت نام کردم در ضمن با تشکر از توضیح امیر خان

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2013-10-31 10:04 PM

سلام دوست عزيزazimia ورودتون رو خوشامد ميگم اكار دولول سوار هست وتك ماشه محصول تركيه شاهين كه خودم دارم كليه قطعاتش اكاره فقط توايران مونتاز شده اما سلاحي كه شما خريديد دولول بغل يا همون نخجير دو هستش كه ايرانيه واز نظر كيفيت به باي ترك نميرسه وبايد بيشتر ملاحضش كنيد انشا الله مباركه درضمن مباحث مربوط به تمام سلاح هارو مطالعه كنيد كه خداييش دوستان واساتيد گلمون گل كاشتن موفق باشيد ياحقKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - azimia - 2013-11-01 01:16 PM

با سلام خدمت تمامی اساتید محترم من تقریبا روی سایت شما مطالعه داشتم در ضمن با مطالعه روی قسمتهای نخچیر و شاهین این مطلب را مطرح کردم و من فرمی که پر کردم و فیشی که واریز کردم نوشته بود نوع سلاح شاهین دو لول از تحویل گیرنده فیش پرسیدم دو لول بغل یا رو هم گفت بغل ولی چدیده تمام قسمتاشم وارداتیهKhansariha (256)
لازم به ذکر است من برای ثبت نام به مغازه اسلحه فروشی نرفتم ، بعد نخچیر میخواستم بگیرم تموم شده بود گفتن این مدل هست گرونتره ولی خوبه من هم این مدلی گرفتم ولی هنوز ندیدمش قراره اخر ماه بیارنش اگر اوردن یه عکس میگیرم ازش میزارم تو تاپیک Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - HOSSEINDM - 2013-11-01 09:56 PM

دوست عزیز من پست شمارو دیدم و لازم دونستم یه توضیحی بدم اگه طرف گفته اسم اسلحه شاهین هست و 2 لول کنار هم هست به نظر من درست نیست چون الان 2 لول شاهین توی بازار موجوده و اگه اسلحه جدید وارد بشه حتما یه اسم دیگه ای روش میزارن . شما هم برای اینکه زودتر به نتیجه برسی و فردا به مشکل بر نخوری حتما توی همین چند روز اخیر یه سری به اسلحه مهمات شهرتون بزن و ازشون سئوال کن چون اونا اگه اسلحه جدیدی وارد بشه خبر دارن و حتی میدونن چه موقع اسلحه قراره توضیح بشه و تا جایی که من و بقیه دوستان خبر داریم شاهین همون اکاره و این سری روی هم هستن و این چیزی که شما میگی این تفنگ 2 لول بقل همه و میاد توی ایران منتاژ میشه به نظر من محاله ( که یا شما اشتباه متوجه شدی یا طرف آدم ..... و میخواد نخجیر 2 لول رو به قیمت آزاد به شما بفروشه البته اگه از اون مدل هایی که طرح داره به هیچ وجه من تایید نمیکنم که اونا تولید خارج باشن و داخل منتاژ بشن ) بعد شما مبلغ واریزیتو چقدر بوده ؟ اطلاعات بیشتری با دوستان و مدیران مطرح کن تا خدای نکرده بعدا به مشکل برنخوری .

بعد با مشخصاتی که شما در بالا دادی به نظر من این طرح تفنگ گفته شده به شما است که یکی از دوستان در قسمت نخجیر گذاشته و برای اطلاع بیشتر به اون تایپیک مراجعه کن.

[تصویر: 13553299763.jpg]

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - azimia - 2013-11-02 05:23 PM

با سلام با تشکر از توضیحات شما من مبلغ 2650 به طور مستقیم واریز نمودم قبلا گفتم از مغازه نخریدم مستقیم از اداره به خود اداره مهمات در تهران از خود اونا هم سئوال کردم گفتن اسم تفنگ شاهینه دو لوله اخر این ماهم میاد اداره ما

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - baracuda - 2013-11-02 07:07 PM

اگه دولول رويهم شاهين باشه به اين مبلغ واقعأ عالى خريدى اگرم نخجير سفارشى باشه بازم قشنگه در هر صورت مباركتون باشه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - azimia - 2013-11-02 08:49 PM

امروز دوباره زنگ زدم بابنت اسلحه پرسیدم اتفاقا رابط اداره با مهمات گفت تا حالا این محصول و ما به بازار نداده بودیم این اولین باره از این به بعد تنوع محصولات بیشتر خواهد شد گفت این محصول یه ورژن از صیاد بالاتر است و از خانواده روس میباشد

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - Amiraliv - 2013-11-02 08:55 PM

داداش صياد ٥ تيره و تفنگي كه شما خريداري كردين ٢ لول !!
انشالله هر چي كه هست واستون باعث خير بشه و حتما عكس هاشو برامون بذارين ...