شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) (/showthread.php?tid=818)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - younes - 2013-07-12 07:48 PM

سلام ما امسال دوتا اکار نخجیر تو فامیل گرفتیم ولی این دو تا دقت اسلحه ای رو که دوسال پیش خودم گرفتم نداره چندین بار توی تمرینات تراپ امتحانشون میکنیم اون قدیمیه که شاید از نظر کیفت ظاهریم پایینتر باشه خیلی بهتر اهداف پروازیو میزنه Khansariha (256)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - mozilla - 2013-07-16 12:24 PM

دوستان فروشنده اگر امکان داره وقتی اسلحه سهمیه ای اومد یه خبری بدین تا بچه ها اطلاع پیدا کنن

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - younes - 2013-07-19 08:45 PM

سلام به همه دوستان خوبم امروز جمعه رفتم تیراندازی تراپ تفنگ شاهینمم بردم گفتم ی دو سه ماهی استراحت کرد ی حالی بهش بدم جاتون خالی نباشه خیلی خوب زدم ولی حدود سیتای فشنگ که زدم تفنگم ...زد از سر لول محل اتصال ما بین دولول خیلی خوشکل تفنگ ازهم باز شد این اخر شاهین البته اولا خیلی خوب بود خیلیم ازش راضی بودم ولی خوب دیگه یکسالی برام کار کرد البته نه چهارپار باهش زدم نه تک گلوله باهش زدم 80درصد فشنگهایم که باهش زدم 24گرمی بوده حالا مقایسه میکنم با تفنگ موسبرگم که چه بلاهای که بسرش نیاوردم چفدر تک گلوله های عجیب وغریب باهاش زدم بعضی اوقات پشت سرهم شاید بالای 30تک گلوله زدم ایم نگفت حالا به امید خدا اینو که ردیفش کردم تبدیل به احسنتش میکنم Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - 300WSM - 2013-07-19 09:22 PM

یه عکسی ازش بذار ببینیم قضیه چیه آخه!!Khansariha (290)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - rezajf - 2013-07-19 11:35 PM

(2013-07-12 07:48 PM)younes نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ما امسال دوتا اکار نخجیر تو فامیل گرفتیم ولی این دو تا دقت اسلحه ای رو که دوسال پیش خودم گرفتم نداره چندین بار توی تمرینات تراپ امتحانشون میکنیم اون قدیمیه که شاید از نظر کیفت ظاهریم پایینتر باشه خیلی بهتر اهداف پروازیو میزنه Khansariha (256)

آقا يونس بهتره براي ارزيابي سلاح پترن گيري كني تا هم موازي بوندن يا همرس بودن امتداد دو لول بالا و پايين مشخص بشه و هم چپ و راست و بالا پايين زدن سلاح معلوم ميشه من هم به اميد خدا در آينده اي نزديك از فشنگ هاي موجود بازار و چند سلاح متداول پترن گيري مي كنم تا يه ارزيابي نسبتا علمي بدست بياد

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2013-07-20 11:12 AM

سلام به همگی ///اغا یونس اگه امکانش هست از شاهینتون عکس بذارید و درمورد جدا شدن دوتا لول از هم بیشتر توضیح بدید اکه این جوری باشه که دیگه نباید به این جور سلاحها سلاح گفت باید بگی اسباب بازی یه بار مصرف سلاح باید حداقل یه نسل کار کنه نه یه سال واقعا مایه تاسفه موفق باشید یاحق Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - younes - 2013-07-20 01:35 PM

باسلام خدمت دوست عزيزم اسمان محل جوش دولول بهم ازسر لول اون فلز ي كه مابين دوتا لولو از سربه هم وصل كرده كاملا كنده شده وتخليه شد Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - shay - 2013-07-20 02:18 PM

(2013-07-20 01:35 PM)younes نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام خدمت دوست عزيزم اسمان محل جوش دولول بهم ازسر لول اون فلز ي كه مابين دوتا لولو از سربه هم وصل كرده كاملا كنده شده وتخليه شد Khansariha (256)Khansariha (256)

سلام
با اجازه اساتيدKhansariha (8)
اگه فقط اون لايه نرم سربي رنگ (ضخامتش 2-3 ميليمتر بيشتر نيست ) كنده شده ولي از بغل كه به دوتا لول نگاه كني بهم وصل باشن ،فكر نكنم مسئله مهمي باشه اون سرب بيشتر واسه بالانس لوله ها و زيباييه نه استحكام
اگه عكس از روبرو و بغل لوله ها بگيري بهتر ميشه قضاوت كرد.
بازم عذر ميخام، اگه اشتباه كردم ايشالا اساتيد حرف منو اصلاح كننKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - baracuda - 2013-07-20 03:16 PM

اگه منظورت اون تیکه سرب کوچیکه که سرلوله هست و جای خالی وسط لوله هارو پر کرده همونطور که دوستمون ‏shayعزیز فرمودن نگران نباش تفنگ آکار بنده هم درحین شکار اون قطعه افتاد هیچ مشکلی واسش پیش نیومده تا حالا

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - royall - 2013-07-22 07:24 PM

سلام.
لطفا قیمت اکار رو بگید ؟
دولتی و ازاد ؟
Khansariha (8)