شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) (/showthread.php?tid=818)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - dieselpower - 2013-06-05 11:48 PM

قرن 21 هستیم لازم نیست بیام اهر شما عکس بگذار تا معلوم بشه و ما هم ترک اصل رو ببینیم عکسهای مال بنده هم عرض کردم کجا هست.
یه چیزی دیگه راجع به اسلحه که فرمودید .منطورم با شما نیست ولی کلی عرض میکنم اعتقاد شخصی من اینه که تمام اسلحه فروشها اندازه یکی از بچه های کاربلد این سایت (غیر از خود من البته )راجع به اسلحه و مهمات چیز بلد نیستند حداقل 10 تاشونو خود من دیدم در باره این اسلحه هم که فرمودید اشکال این اسلحه از کپ هست و زدن 4پاره واسه لول مشکل ایجاد میکنه و نه واسه کپ و این اشکال مربوط به ساخت و کیفیت اسلحه است و ربطی به چهار پاره نداره چه بسا با یک فشنگ عادی هم این مشکل پیش میومد چون لگد چهارپاره و فشنگ معمولی تفاوت چندانی نداره در حد هیچی

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - rezajf - 2013-06-06 12:37 AM

در خصوص چوك و لول ملاك كيفي مربوط به كشور سازنده نمي شود چرا كه در تركيه تعداد زيادي كارخانه اسلحه سازي موجود است و حتي ممكن است يك مدل سلاح از يك كارخانه يا به صورت آپشنال و يا سياست هاي اقتصادي شركت داراي كيفيت هاي متفوت باشد و براي نمونه شركت برونينگ مدل 525 را (اگر اشتباه نكرده باشم) از گريد يك تا پنج توليد مي كند بدون اينكه تفاوتي در ظاهر داشته باشند و داراي قيمت هايي از رنج 800 الي 2200 دلار مي باشند وهمچنين در كشور تركيه مدل هاي مختلف آكوس و هوگلو شايد از دولول هاي وينچستر آمريكايي گران تر باشند
در لينك زير كه مربوط به شركت چياپا آرمز (ايتاليايي - آمريكايي) مي باشد اگر تصوير سه لول كمر شكن را زوم كنيد كلمه آكار را خواهيد ديد كه من يك بار تصوير اين سلاح را به عنوان محصول جديد آكاربه نام ماموت معرفي كردم و بنا به گفته يك فرد موثق بسياري از برند هاي آمريكايي و اروپايي در تركيه توليد مي شوند
[تصویر: 05_13137046670385121.jpg]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در خصوص چوك خريداري شده به جاي اينكه ايراني بودن و يا ترك بودن ملاك قرار گيرد بهتر است كيفيت ساخت و متريال آن توسط اهل فن تاييد گردد.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - aghajoon - 2013-06-06 08:07 AM

من با حرف آقا رضا موافقم . چه بسا که جنس ایرانی کیفیت بهتر از جنس ترک داشته باشه و البته من چوک های اکسترنال و اضافه لوله تفنگ آقا کیوان را دیدم و بسیار با کیفیت بود و اگه ایرانی هم باشه واقعا جنس خوبی بود .
البته من مطمئن هستم که چوک اکسترنال و اضافه لوله 10 و 5 سانتی اصل آکار هم وجود داره چون توی کاتالوگ 2012تفنگهای آکار در صفحه 28 و در قسمتAccessories این تصویر را میبینید.
[تصویر: 13704918651.png]

از این لینک میتونید کاتالوگ را دانلود کنید . صفحه 28 را ببینید .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این هم لینک از سایت شرکت akkar که چوک اکسترنال فابریک بین چوک هاش موجوده

و لینک از سایت akkar که اضافه لوله 10 و 5 سانتیمتر داره

و این هم لینک تفنگ 3 لول ساچمه زنی ماموت ساخت آکار ترکیه که آقا رضا در موردش توضیح دادند.

در کل بحث اینجا بود که یکی از دوستان گفته بود شرکت توصیه کرده فقط از چوک اینترنال استفاده بشه و از اکسترنال و اضافه لوله استفاده نکنید که من در این مورد چیزی پیدا نکردم و به نظر من استفاده از اینها اشکالی به وجود نمیاره

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - gorgan - 2013-06-06 12:52 PM

با سلام
در مورد پست قبل حق با آقاي aghajoon هست اين مورد در کاتالوگ آکار نيامده من از دوستان پوزش ميطلبم Khansariha (226)
لطفا اين رو بزارين بحساب پيرمغزي و مطالعه بيش از حد کاتالوگهاي برندهاي مختلف ترک (که البته مربوط ميشه به قبل از خريد تفنگ خودم )Khansariha (226)
از دوستان انجمن خواهش ميکنم که پست رو حذف کننKhansariha (172)
از اين به بعد با رفرنس دقيق پست ميزارم .
با تشکر

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - dieselpower - 2013-06-06 01:10 PM

البته علی جون من با کیفیت جنس ایرانی مشکل ندارم همینطور که خودم خریدم و استفاده میکنم و راضی هم هستم مشکل من با فروختن جنس ایرانی به جای جنس ترک و حساب کردن قیمت اون با لیر 2200 تومن هست

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - lockal - 2013-06-08 12:23 PM

دوستان اسلحه رفتم دیدم آکار ترکیه ای هست نه شاهین

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2013-06-09 01:45 PM

سلام به همگی ببخشید دوستان میشه بفرمایید من که میخوام بعضی از پیامهای دریافتی وارسالیمو حذف کنم چیکار ی باید انجام بدم ممنون میشم که راهنمایی بفرمایید:Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - baracuda - 2013-06-09 03:37 PM

دوست عزیز بار دوم هست که در این مورد ارسال گذاشتید در تاپیک بحث و تبادل در مورد آکار هم این سوال رو ارسال کردید که جای سوالتون توی هیچکدوم از موضوع ها نیست لطفأ دقت کنید بهتر بود توی تاپیک سوالات تازه واردها مطرح میکردید شرمنده ولی هر پیام خصوصی که میخونی یا واردش میشی زیر لینک و موضوع نوشته شده حذف که اگه کلیک کنی پیام حذف میشود

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - Armintak - 2013-06-10 01:16 PM

سلام کی میدونه قیمت اسلحه شاهین مشترک ایران و ترکیه با مجوز الان چقده و از کجا میشه تهیه ش کرد.
Khansariha (226)اگه کسی اطلاعات دقیق تری داره. ممنون میشم اگه به اشتراک بزارهKhansariha (219)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2013-06-11 11:42 AM

سلام به همگی ارمینتاک جان از اسلحه فروشی های شهرتون بپرس اگه شد یه دولتیشو بگیر حدود 4تومنه اگه نه ازادس 6تا 8 تومن البته اگه تونستی حدود 500 تومن بیشتر هزینه کن ویه اکار اصل بگیر هرچند همه دوستان واساتید این دواسلحه را یکی میدونن به خصوص شاهین های امسال که کیفیتشون خیلی خوب شده که نزدیک به اکاره وشایدم همون اکار باشه مباحث مربوط به اکار وشاهینو که همه دوستان واساتید گرامی باحوصله ودلسوزی نوشتن مطالعه کن که بنده افتخار شاگردی همه دوستان رو دارم واز این عزیزان مطالب زیادی یاد گرفتم واز اینکه عضو کوچکی از این انجمن هستم خوشحالم موفق باشید یا حقKhansariha (8)