شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) (/showthread.php?tid=818)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - dach - 2013-04-18 07:43 AM

دوستان عزیز کسی از قیمت های امسال اسلحه ها خبری نداره ؟ حتما باید صبرکنیم اسلحه هاتوزیع بشن تا قیمت ها معلوم بشن؟ و اینکه تاریخ دقیقتر توزیع کی هست ؟
با تشکر

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2013-05-04 05:24 PM

سلام به همگی کسی ازقیمت ازاد شاهین خبری نداره لطفا کمک کنیدKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - talonss - 2013-05-04 05:29 PM

(2013-05-04 05:24 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی کسی ازقیمت ازاد شاهین خبری نداره لطفا کمک کنیدKhansariha (8)
قیمت شاهین آزادحدود 6.5 به بالاKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - mortezabadboy - 2013-05-15 12:22 AM

[font=Arial[size=medium]
سلام دوستان اگه اسلحه سهميه اي شاهين بود بگيرين چون من يكي دارم كيفيت خوبي داره چون هميشه باهاش شكار ميرم [/font] و تيرندازي خيلي زيادي باهاش داشتم. ولي اينم بگم كه كيفيت شاهين يا آكار نسبت به اسلحه اورپايي كم هست (نسبت به اسلحه بابام و داداشم كه ديدم ميگم) ولي در كل اسلحه خوبي هستن اينم بگم كه تا دم اسلحه فروش نبيني از اسلحه سهميه خبري نيست Khansariha (226) وقيمت آزاد شاهين 6.5 تا 7 تومن هستشKhansariha (48)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - mortezabadboy - 2013-05-17 09:50 PM

تاريخ توزيع سلاح سهميه دولتي بين برج 3و 4 هستش اگه ميتونين يه آشنا پيدا كني ميتوني اسلحه شكاري ثبت نام كني هر چي بود بگير كه غنيمتهKhansariha (256)Khansariha (219)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2013-05-21 11:36 AM

سلام به همگی خلاصه بعداز 6ماه انتظاربکی از دفاتر خدماتیها ی شهرمون دیروز زنگ زدوجواز 5ساله شاهین ماهم امروز دستمون دادن البته با یه اشکال تو جواز نوشته تک لول گلوله زنی اما مشخصات خودم وشماره سریال تفنگ مشکلی نداره چند روز دیگه میبرم اسلحه ومهمات ببینم چی واسه گفتن دارن یاحقKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - mortezasm - 2013-05-23 12:46 AM

داداش اين چيزا خيلي عادي هست مال من يه رقم زياد داشت به جاي .... شماره ///// بود Khansariha (367) چند روز هم در بدر دورست كردن جواز بوديمKhansariha (290)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2013-05-23 08:23 AM

سلام به همگی دیروز رفتم اسلحه ومهمات شهرمون جواز با دفترچه مهمات واسلحه رو نشونشون دادم گفتن این شماره به اشتباه به نام گلوله زن ثبت شده جوازو دفترچه رو ازم گرفتن یه جواز موقت دیگه واسم صادر کردن گفتن بروبسلامت یه بنده خدایی رو هم دیدم یه نخجیر دولول بغل خریده بود توجواز نوشته بودن تک لول ساخت ترکیه خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخKhansariha (94)
دیروز فشنگ ازاد خرید وفروش شد بین مردم دونه 2000 تومن جهت اطلاع

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - davoodrostami - 2013-05-23 12:18 PM

مفته تونستی برای خودت بگیر.تو مازندران ۲۵۰۰ نرخ میدند

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - lockal - 2013-05-25 12:40 PM

سلام
دوستان یکی از آشناها داره برام اسلحه سهمیه ای دولول سوار آکار میگیره
سلاح خوبی هست ؟
میشه با اون چهر پاره زد؟ یعنی لولش مقاوم هست نسبت به نخجیر؟؟؟؟؟
این سلاح که دولت سهمیه ای میده همشون میدین وطنه هنوز؟