شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) (/showthread.php?tid=818)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - BAHMANRAHIMI - 2013-03-17 10:56 PM

(2013-03-17 07:13 PM)beygmohammadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-03-17 01:45 PM)imanovic نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عالی بود
اگه میشه عکس هم بزارید

دوست عزیز تمام این نمونه ها در همین سایت موجود میباشد،اگه به صفحه ی دولول رویهم بایکال مراجعه بفرمایید این نوع اسلحه باکپ فولاد وبه رنگ مشکی و با توضیحات کاملتر نمایش داده شده./
[/quo
این جا محل بحث درباره تفنگ شاهینه ، عکسهای شاهین چه ربطی داره به عکسهای بایکال؟! لطفا دوستان آدرس اشتباهی ندن، اگر دوستان عزیزی که تفنگ شاهین سهمیه جدید (نیمه دوم سال 91) گرفتند عکس از جاهای مختلف تفنگ شاهین مخصوصا لولش قرار بدن ممنون میشیم.
عالی بود
اگه میشه عکس هم بزارید

دوست عزیز تمام این نمونه ها در همین سایت موجود میباشد،اگه به صفحه ی دولول رویهم بایکال مراجعه بفرمایید این نوع اسلحه باکپ فولاد وبه رنگ مشکی و با توضیحات کاملتر نمایش داده شده./
[/quo
این جا محل بحث درباره تفنگ شاهینه ، عکسهای شاهین چه ربطی داره به عکسهای بایکال؟! لطفا دوستان آدرس اشتباهی ندن، اگر دوستان عزیزی که تفنگ شاهین سهمیه جدید (نیمه دوم سال 91) گرفتند عکس از جاهای مختلف تفنگ شاهین مخصوصا لولش قرار بدن ممنون میشیم.
[/quote]

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - imanovic - 2013-03-17 11:15 PM

منم منظورم همین بود
و گرنه عکس تو سایتها خیلی هست

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - HOSSEINDM - 2013-03-18 11:00 AM

(2013-03-17 10:56 PM)BAHMANRAHIMI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-03-17 07:13 PM)beygmohammadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-03-17 01:45 PM)imanovic نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عالی بود
اگه میشه عکس هم بزارید

[/quo
عالی بود
اگه میشه عکس هم بزارید

[/quo

[/quote]
سلام به دوستان
دوست عزیز با این روشی دولت در پیش گرفته کم کم باید تایپیک آکار و شاهین با هم دیگه ادغام بشه چون این تفنگ هم داره مثل نزاد بعضی حیوانات دورگه میشه شما هم زیاد حساسیت به خرج نده ولی در مورد بایکال با شما موافق هستم اون تایپیک خاص خودشو داره .
تفنگ های سهمیه ای امسال هم حدودا از اواخر فرودین 92 جواز موقتشون صادر میشه و دوستان کم کم عکسارو میزارن .

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - davoodrostami - 2013-03-23 12:34 AM

من15عکس خوب از شاهین تو اپلود سنتر سایت اپلود کردم نمیدونم کجا رفت اگر مدیران محترم به عکسها دسترسی دارند لطفا در این صفحه قرار دهند. متشکرم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - davoodrostami - 2013-03-31 12:02 PM

دوستان ترکیب یک روز تعطیل و ادم بیکار و یک دوربین خوب شد عکسهای زیر که برای دوستان آپلود کردم (در ضمن آپلود کردن را هم یاد گرفتم) در این انجمن دوستان به عکسهای شاهین نیاز داشتند که از تفنگ خودم از هر جاییکه می شد عکس گرفت گرفتم. امیوارم بدرد دوستان بخورد. یا حق
[تصویر: 13647145941.jpg]
[تصویر: 13647145942.jpg]
[تصویر: 13647145963.jpg]
[تصویر: 13647145974.jpg]
[تصویر: 13647145985.jpg]

[تصویر: 13647156343.jpg]
[تصویر: 13647156354.jpg]
[تصویر: 13647156365.jpg]
[تصویر: 13647166381.jpg]
[تصویر: 13647166392.jpg]
[تصویر: 13647166423.jpg]
[تصویر: 13647166434.jpg]
[تصویر: 13647166445.jpg]
[تصویر: 13647170271.jpg]
[تصویر: 13647170292.jpg]
[تصویر: 13647170313.jpg]
[تصویر: 13647170334.jpg][تصویر: 13647170345.jpg][تصویر: 13647173661.jpg]

[تصویر: 13647173703.jpg]

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - BAHMANRAHIMI - 2013-03-31 12:16 PM

با تشکر از زحمات دوست گرامی آقای رستمی ، همونطور که تو عکسها مشخصه لوله شاهین های جدید هیچ فرقی با لوله آکار نداره و همچنین کپ اسلحه با آکار فرق زیادی نداره ، و مطمئنا کیفیت جوش لوله این اسلحه نسبت به عکسهایی که از قبل از شاهین دیده بودیم بهتره ، حالا در مورد دیگر ویژگیهاش و نقطه قوت یا ضعف های اون خود داوود خان نظر بدن.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - davoodrostami - 2013-03-31 04:56 PM

امیدوارم دوستان از عکسها خوششون امده باشند اگر از قسمت خاصی عکس میخواهید دستور بدید اپلود کنم تازه راه افتادم.
سعی کردم نور و کیفیت عکسها تا حدی قابل قبول باشه البته عکسهای اصلی به صورت raw بوده و تا ۹ مگابایت حجم داشتند که
به jpg تبدیل و با فشرده کردن شده ۴۰۰ کیلوبایت .امیدوارم مقبول باشد.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2013-04-01 11:48 AM

سلام به همگی وتبریک سال نو امیدوارم بهترین سلاحی روکه دوسش دارید امسال به دست بیارید انشا الله وضمن خوش امد گویی به ان دسته از عزیزان وعاشقان سلاح که تازه به انجمن ملحق شدن به خصوص اقای رستمی بخاطر گذاشتن عکسها دوستان بنده تعداد زیادی اکار وشاهین از نزدیک دیدم وبررسی کردم/ خودم شاهین دارم/ وبه یقین این جمله رو میگم که سلاح اقای رستمی اکار اصل هستش فقط به خاطر مغایرت نداشتن اینکه توی جواز ساخت ایران میزنن کلمه اکار وجمله اکار سلاح صنایع وts870vرو از روسلاح پاک کردن درضمن کیفیت جوش بین دوتا لول وتسمه رابط بهتر شده سلاح بنده این کیفیت جوش رو نداره فقط اکارهای سری قبل محافض ماشه وضامن سلاح نقره ای بود که در این سلاح مشکی هستش که در کیفیت سلاح تاثیر نداره داوود جان اکه امکانش هست یه عکس از نوک .سر .لول سلاح بذارید ممنون میشم یاحقKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - rezajf - 2013-04-01 01:44 PM

مثل اينكه اين بحث آكار و شاهين داغ شده
بنده نه آكار دارم و نه شاهين تفنگ شكار و تفنگ شكاري بنده نخجير 1 هست خخخخخخ
ولي تا اونجايي كه بنده از بحث هاي دوستان متوجه شدم كيفيت اصلي و ايمني هر دو سلاح يكي هست و منطقي هم هست چرا كه شاهين و يا آكار توسط دولت توزيع مي شه و اگه استاندارد هاي لازم رو نداشته باشه هرگز به اون مجوز فروش و توزيع و توليد داده نمي شه
مي مونه يه موضوع ديگه اون هم برخي فاكتور هايي مثل زيبايي و آپشن هاي سلاح كه بعضي وقتها جهت ارزان سازي از اونا صرف نظر مي شه مثل جعبه يا كيف سلاح، رنگ كپ و حافظ ماشه و ... كه فاكتورهاي مهمي در تعيين قيمت سلاح دارند ولي در كيفيت تيراندازي و ايمني سلاح تاثير گذار نيستند حتي درج كلمه AKKAR و غيره هم ميتونه روي قيمت سلاح تاثير بذاره چرا كه شركت اصلي سازنده بابت استفاده از نشان تجاري بخواد پولي طلب كنه
پس شاهين دارهاي عزيز زياد ذهن خودتونو درگير اين مسايل نكنيد
از فشنگ مطمئن و فابريك استفاده كنيد
بي جهت اصرار به شليك چار پاره و تك گلوله نداشته باشيد
به نظافت و روغنكاري سلاح پس از هر جلسه استفاده اهميت بديد
موارد ايمني رو رعايت كنيد
از تفنگتون لذت ببريد

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - davoodrostami - 2013-04-01 02:53 PM

دوست عزیز اسمان جان
خوشحالم که از عکسها خوشت امده.
منظور شما را از سر لوله یا نوک لوله نگرفتم ولی فکر کنم انچه شما میخواهید عکسهای شماره 13 /و14 دقیقا از روبروی لوله و از زاویه بغل ان گرفته شده.
اگر انی نبود که منظور شماست دقیق تر ادرس بده به چشم اپلود میکنم