شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) (/showthread.php?tid=818)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - younes - 2013-02-18 09:36 PM

سلام امروز رفتم بگیرم یکلام میگفت جفتی 260 ولی جنسش خیلی ذپرتی بود اصلا چنگی بدل نمیزد راستی اینم بگم روی اینا به حروف انگلیسی نوشته بود اکار تراپ.Khansariha (256)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - tirdad - 2013-02-19 01:42 AM

(2013-02-18 09:36 PM)younes نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام امروز رفتم بگیرم یکلام میگفت جفتی 260 ولی جنسش خیلی ذپرتی بود اصلا چنگی بدل نمیزد راستی اینم بگم روی اینا به حروف انگلیسی نوشته بود اکار تراپ.Khansariha (256)

عزیز نمی ارزه این همه پولشو بدی تازه اما و اگر هم توش باشه. ست چوک رو که میدونم غیر اصل تو بازار فراوون بود روی اونام نوشته بود آکار اما با کیفیت ضعیف تر. آکار لوازم جانبی اسلحه هاشو هم تو کیف های کوچیک میده که جنسش دقیقا مثل فایبر گلاس همو چمدونیه که با تفنگای آکار سری اول میدادن.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - rezajf - 2013-02-22 12:29 AM

با عرض سلام و پوزش بنده نميتونم وارد صفحه اصلي سايت بشم و از طريق گوگل وارد تاپيك ها شدم و تاپيك مطرح نمودن مشكلات رو نتونستم پيدا كنم و هنگام ورود به صفحه اصلي با اين پيام مواجه مي شم:
Forbidden
You don't have permission to access /forum/index.php?checked=rnd107sec on this server.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - BAHMANRAHIMI - 2013-02-25 07:13 PM

با سلام خدمت دوستان گرامی ، میخواستم مقایسه ایی بین تفنگ آکار با سهمیه های جدید شاهین ( سهمیه 91)داشته باشیم لطفا دوستانی که اخیرا سهمیه شاهین گرفتند عکسی از قسمتهای مختلف بخصوص سر لوله تفنگ بذارند.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - BAHMANRAHIMI - 2013-03-01 06:44 PM

(2013-02-25 07:13 PM)BAHMANRAHIMI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان گرامی ، میخواستم مقایسه ایی بین تفنگ آکار با سهمیه های جدید شاهین ( سهمیه 91)داشته باشیم لطفا دوستانی که اخیرا سهمیه شاهین گرفتند عکسی از قسمتهای مختلف بخصوص سر لوله تفنگ بذارند.

اگر کسی از دوستان سهمیه جدید شاهین تحویل گرفته این تایپیک رو هم تحویل بگیره .

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - davoodrostami - 2013-03-16 02:15 AM

دوستان عزیز من الان 6 ماهی است که شاهین دارم البتههیچ کجای تفنگم نزده شاهین یا اکار فقط ارم نخجیر داره تفتگ خوش ساخت و خوش دستیه البته در قبال 2025000 تومانی که دادم .دیروز دریک تفنگ فروشی یک اکار فابریک و یک شاهین را مورد بررسی قرار دادیم
اول لوله هایشان را با هم عوض کردیم راحتی هردو به هم خوردن آنهآ را وزن کردیم هیچ فرقی نداشتند. فقط لوله اکار کمی سیاه تر بود. داخل لوله رنگ و شفافیت کروم ها هیچ فرقی با هم نداشتند. تراش و رنگ فلز قسمت خزانه و قفل ها مثل هم بود. رنگ قنداق و بچه قنداقو چوب انها درست عین هم بود. تفنگ فروش که وسواس مارا دید گفت عزیزم اینها هیچ فرقی با هم ندارند اکار قطعات این تفنگ را به سفارش ایران زده و ایران فقط با لیزر ارم نخجیر را رویش انداخته اینها حتی دستگاه شماره زن درست و حسابی ندارند که روی لول ان شماره بزنند
جالبه لول تفنگ من شماره سریال نداره . اقایان هم قطارها بجای این وسواسهای بی جهت از تفنگ تون لذت ببرید و فکر تان را خراب نکنید
من ظرف 20 دقیقه 50 تیر پشت سر هم شلیک کردم آخ هم نگفت فقط اواخر کمی سفت باز میشد دقیق و زهر دار شلیک میکرد. اگر کل
این تفنگ ساخت ایران باشه من دست و پای سازندهاش را میبوسم که
یک شبه ره صد ساله رفتند شما جوش و قفل بست نخجیر را ببینید اصلا
با شاهین قابل مقایسه نیست من واقعا از اینکه شاهین ساخت ایران نیست نارحتم مگه اینه تفنگ چیه که ایرانی نتونه اگه به بخش خصوصی واقعی فرصت میدادن عمرا اگه وضع اسلحه سازی ما این بود

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - beygmohammadi - 2013-03-17 12:02 PM

باسلام خدمت تمامی دوستان عزیز،من تازه به جمع صمیمی شما پیوستم ،اگه اجازه بفرمایید منم نظرمو اعلام کنم،متاسفانه ما قبل اینکه بفهمیم که اسلحه رو برای چه کاری میخواهیم استفاده کنیم پیش داوری میکنیم فقط عیب وایرادها رو میبینیم ، بیایم خوشبین تر باشیم مزایارا هم درنظر بگیریم،ببینیم اسلحه را برای کاربرد شکاری میخواهیم یاورزشی؟آکار اسلحه ایست که بیشتر کاربرد ورزشی دارد واز آن برای شلیک های بالا میتوان استفاده کرد ،منظور ازشلیک بالا اینست که درمسابقات ورزشی تراپ احتمال بالاتراز100شلیک وجوددارد واسلحه ای که قابلیت ورزشی دارد بااطمینان باید گفت که آزمایش تست لوله وکپ روی آن انجام شده ، کپ اسلحه ورزشی از آلومینیوم ساخته می شود به خاطر اینکه در شلیک های بالا داغ نشود درضمن ازاسلحه ی ورزشی جهت شکارنیز میشود استفاده کرد فقط بااحتیاط((انتخاب نمره فشنگ ازشماره 3ریزتر )(ازتیرهای دست ساز وچهارپاره هرگزاستفاده نشود)).
اما اگرهدف ما فقط شکار است واستفاده ازتیرهای درشت وچهارپاره مدنظراست بایدازاسلحه ای شکاری استفاده کرد همچون بایکال روس./
اسلحه ی آکار درنوع خودبینظیرمیباشد چون هم خوشدست ،شکیل وهدف زنی آن عالی میباشد ،البته هیچوقت نباید بی تجربگی خودرا به اسلحه ربط داد که دوراز انصاف است.
انشا الله که مورد توجه دوستان واقع شده باشد . khansariha (270

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - imanovic - 2013-03-17 01:45 PM

عالی بود
اگه میشه عکس هم بزارید

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - beygmohammadi - 2013-03-17 07:13 PM

(2013-03-17 01:45 PM)imanovic نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عالی بود
اگه میشه عکس هم بزارید

دوست عزیز تمام این نمونه ها در همین سایت موجود میباشد،اگه به صفحه ی دولول رویهم بایکال مراجعه بفرمایید این نوع اسلحه باکپ فولاد وبه رنگ مشکی و با توضیحات کاملتر نمایش داده شده./

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - imanovic - 2013-03-17 07:45 PM

(2013-03-17 07:13 PM)beygmohammadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-03-17 01:45 PM)imanovic نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عالی بود
اگه میشه عکس هم بزارید

دوست عزیز تمام این نمونه ها در همین سایت موجود میباشد،اگه به صفحه ی دولول رویهم بایکال مراجعه بفرمایید این نوع اسلحه باکپ فولاد وبه رنگ مشکی و با توضیحات کاملتر نمایش داده شده./

با تشکر