شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) (/showthread.php?tid=818)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - peymanL - 2013-01-26 12:00 AM

سلام دوستان
سوالی داشتم
اسلحه آکار دارای قابلیت تنظیم لول را دارد؟
و دیگر اینکه بعد از بستن به صورت اتومات روی ضامن می رود؟
با تشکر

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - novincar - 2013-01-26 03:36 PM

تفاوت قیمت بین شاهین و اکار ترک چقدره؟
تا چه مبلغی این تفاوت توجیه داره؟
و ایا به اندازه ای که پول بیشتر بدی به همون اندازه هم کیفیت بیشتر میشه؟
من امروز با معرفی یکی از دوستان رفتم یک اسلحه فروشی . بنده خدا شاهین رو میگفت 4 ملیون و اکار رو 4700 (قیمت سهمیه ای + پول شکلات)
پیشنهاد خودش شاهین بود ! و میگفت که هیچ فرقی با هم نداره!!!!!
قرار شده یکی دو روزه بهش خبر بدم لطفا راهنمایی کنید
راستی نخجیر یک و دو هم داشت 1600 و 1900

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - حسین - 2013-01-26 03:51 PM

(2013-01-26 03:36 PM)novincar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من امروز با معرفی یکی از دوستان رفتم یک اسلحه فروشی . بنده خدا شاهین رو میگفت 4 ملیون و اکار رو 4700 (قیمت سهمیه ای + پول شکلات)

عجب آدمهایی پیدا میشن............
اخوی شاهین 3500 و آکار 3850
نخجیر 1 از 950 و نخجیر 2 از 1620 به بالا هستش
که آکار و شاهین همون تک قیمته!
نخجیر 1 و2 هم با توجه به مدل s.t.p قیمتش متغیره منظورم همون طرح هایی هست که روی قنداق و گپ و ..... انجام میشه!
اونوقت برای آکار از شما حدود850 بیشتر میخواد اینقدر پول شکلاتتتتتتتتتت
بهش بگو اینقدر پول شکلات میگیره یه وقت مرض قند میگیره ها.........

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - novincar - 2013-01-26 04:35 PM

(2013-01-26 03:51 PM)HoseinHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-01-26 03:36 PM)novincar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجب آدمهایی پیدا میشن............
اخوی شاهین 3500 و آکار 3850
نخجیر 1 از 950 و نخجیر 2 از 1620 به بالا هستش
که آکار و شاهین همون تک قیمته!
نخجیر 1 و2 هم با توجه به مدل s.t.p قیمتش متغیره منظورم همون طرح هایی هست که روی قنداق و گپ و ..... انجام میشه!
اونوقت برای آکار از شما حدود850 بیشتر میخواد اینقدر پول شکلاتتتتتتتتتت
بهش بگو اینقدر پول شکلات میگیره یه وقت مرض قند میگیره ها.........
جالب تر اینه که منت رفاقت و اشنایی هم میذارن!
ولی به هر حال من نتونستم کمتر پیدا کنمKhansariha (172)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2013-01-26 08:51 PM

سلام به همگی .پیمان جان دوست عزیز بعد ازشکستن لول ضامن به عقب رفته وبعداز فشنگ گذاری وبستن لول تاضامنو در امتداد یکی از حروفu یاo که همان انتخاب لول است به جلو نبرید ماشه عمل نخواهد کرد وشلیکی صورت نخواهد گرفت /یک هشدار دوستان هیچ وقت اصلا وابدا به هیچ سلاحی اعتماد نکنید وهمیشه به چشم یک مار به سلاحتان نگاه کنید/Khansariha (8) یاحق :
دوست خوبم نوین جان 1حتما اکار اصل رو بردار فورا2 100در100ارزش اضافه پرداخت رو داره3از نخجیر 1 یا 2 حرف نزن که دلمون خونه4اکار ازاد الان 7-5/7هستش خودم قیمت گرفتم پس زیاد ناشکری نکن/یاحق/Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - novincar - 2013-01-26 10:05 PM

الان دوباره رفتم مغازه طرف هر دو تا تفنگ رو گذاشتم کنار هم
حقیقتا زیاد تفاوتی متوجه نشدم فقط زیر اکار مارک شرکت اکار بود و شاهین اونو نداشت
بسته بندی هم فرق داشت و خداییش کارتن اکار با کارتن شاهین از زمین تا اسمون توفیر داشت
دو طرف هر دو هم نخجیر حک شده بود

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - novincar - 2013-01-27 03:34 PM

سلام
امروز با کلی چک و چونه با پرداخت مبلغ 4200 (شاهین رو اخرش گفت 3800 و اکار رو 4200) یک قبضه تفنگ نخجیر اکار خریدم
هنوز هم نفهمیدم چرا 400 تومن بیشتر دادم برای فقط لوگو شرکت اکار که زیر کوپ اسلحه حک شده بود و کارتنی که اسلحه توش بود!
از همه دوستانی که راهنمایی کردن و نکردن هم ممنونKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - Hormozjanahi - 2013-01-27 08:41 PM

سلام به دوستان اگه کسی اسلحه تازه گرفته عکس کارتن واسلحش بذاره ممنون

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2013-01-28 12:29 PM

سلام دوست خوبم نوین جان انشا الله که مبارکتون باشه میشه بفرمایید رولو سلاحتون عبارت اکار سلاح صنایع و ts 870 bdn12/76هست یا نه ممنون از خوابتونKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - kiumars - 2013-01-28 03:10 PM

سلام به دوستان عزیز
توی مدت یک ماهی که عضو سایت شدم از نظریات آنها خیلی استفاده کردم.
دیروز بعد از 20 روز رفت آمد 4 میلیون تومان نقد از ما گرفتن + مدارک (شناسنامه، کارت ملی، عکس....) و گفتن 1 ماه دیگه بیا برای اسلحه(آکار).