شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) (/showthread.php?tid=818)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - aghajoon - 2013-01-14 09:09 AM

(2013-01-14 04:04 AM)HOSSEINDM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان
من دیروز یه آکار ثبت نام کردم و پولشو دادم و در مورد همین لول تفنگ با فروشنده صحبت کردم و بهش گفتم آکار جدید روش زده نخجیر و مارک سلاح .... رو داره گفت آره حالا اگه قرار باشه این جدیدا روی لولش هیچی نزده باشن که خیلی تابلو هست پس چه فرقی با شاهین میکنه . دوست عزیز آقاجون شما مطمئن هستی خودت تفنگو دیدی؟ چون من پرسیدم گفت نوشته نخجیر و بقیه .... موارد رو داره .

من تفنگ آکار یکی از دوستان را دیدم که چیزی روی لول ننوشته بود . حالا از ایشون میخام تا چندتا عکس برام بفرسته

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2013-01-14 10:31 AM

سلام حسین جان چقدر پول دادید درضمن پیشاپیش مبارکتون باشه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - HOSSEINDM - 2013-01-15 10:53 PM

(2013-01-14 10:31 AM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام حسین جان چقدر پول دادید درضمن پیشاپیش مبارکتون باشه
سلام
3860 که پول دولتیش + 140 شیرینی زور = 4/000/000 تومان
بازم ازم دوستان در خواست دارم هر کسی که آکار سهمیه جدیدو دید در مورد لولش مارو بیخبر نذاره . تشکر

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2013-01-16 09:31 PM

سلام به همه دوستان به خصوص جناب هانتر بنده میخوام شاهینمو که ازاد 4900گرفتم بفروشم واکار ازاد بخرم میشه یانه .هم قطاریهای عزیزلطفا راهنماییم کنیدKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - hosseinm - 2013-01-16 10:43 PM

(2013-01-16 10:27 PM)HOSSEINDM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-01-16 09:31 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان به خصوص جناب هانتر بنده میخوام شاهینمو که ازاد 4900گرفتم بفروشم واکار ازاد بخرم میشه یانه .هم قطاریهای عزیزلطفا راهنماییم کنیدKhansariha (8)
سلام
دوست عزیز چون آزاد خریدی هیچ محدودیتی نداری و میتونی اونو بفروشی و هر تفنگ ساچمه زنی ( تک لول - 2 لول - پنج تیر ) بگیری فقط باید اولی رو بفروشی.
من به شما پیشنهاد میکنم سریع تفنگتونو بفروشید ( بدید به من (( شوخی کردم )) و بجای اینکه برید اکار آزاد بخرید و حدود 3 میلیون بیشتر بدید برید یه آکار دولتی بگیرید که دنبالش باشی با 200 -300 شیرینی راحت گیر میاری و اون چند میلیون اضافه رو ندید فقط یه مشکلی هست که تا 3 سال تفنگ دولتیرو نمیتونید بفروشید و حدود 3تا 5 سال بعدشم نمیتونید دولتی ثبت نام کنید
خیلی عذرمیخوام ولی قانون اصلی اینه :
هر شخصی که سلاح خریداری میکنه اگر بار اولش باشه تا سه سال حق فروش نداره ( سلاح آزاد ) بعد از سه سال میتونه درخواست تبدیل به احسنت بده و بفروشه ( یعنی اگه تک لول داشته باشه دولول بخره . اگه دولول داشته باشه 5تیر )
اگر هم بفروشه و تبدیل به احسنت نکنه تا سه سال حق خرید سلاح نداره .
و هر شخص یک بار میتونه از سهمیه سلاح دولتی سلاح بخره .

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - HOSSEINDM - 2013-01-17 01:28 AM

(2013-01-16 10:43 PM)hosseinm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-01-16 10:27 PM)HOSSEINDM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-01-16 09:31 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوست عزیز چون آزاد خریدی هیچ محدودیتی نداری و میتونی اونو بفروشی و هر تفنگ ساچمه زنی ( تک لول - 2 لول - پنج تیر ) بگیری فقط باید اولی رو بفروشی.
من به شما پیشنهاد میکنم سریع تفنگتونو بفروشید ( بدید به من (( شوخی کردم )) و بجای اینکه برید اکار آزاد بخرید و حدود 3 میلیون بیشتر بدید برید یه آکار دولتی بگیرید که دنبالش باشی با 200 -300 شیرینی راحت گیر میاری و اون چند میلیون اضافه رو ندید فقط یه مشکلی هست که تا 3 سال تفنگ دولتیرو نمیتونید بفروشید و حدود 3تا 5 سال بعدشم نمیتونید دولتی ثبت نام کنید
خیلی عذرمیخوام ولی قانون اصلی اینه :
هر شخصی که سلاح خریداری میکنه اگر بار اولش باشه تا سه سال حق فروش نداره ( سلاح آزاد ) بعد از سه سال میتونه درخواست تبدیل به احسنت بده و بفروشه ( یعنی اگه تک لول داشته باشه دولول بخره . اگه دولول داشته باشه 5تیر )
اگر هم بفروشه و تبدیل به احسنت نکنه تا سه سال حق خرید سلاح نداره .
و هر شخص یک بار میتونه از سهمیه سلاح دولتی سلاح بخره .

سلام
آقا من پستمو حذف کردم تا در صورت صحت حرف های شما بقیه دوستان برداشت اشتباه نکنن.
دوست عزیز یعنی هر کس برای بار اول سلاح آزاد هم بخره حق فروششو تا 3 سال نداره؟ مطمئنی ؟
من نمیدونستم برای سلاح آزاد هم همچین قانونی هست دوستان لطفا راهنمایی کنید چون من میخواستم یه گلوله زنی از یکی از آشناهام بگیرم بعد یه مدت کم در حدود 3ماه بفروشم پس با این قانون نمیتونم اینکارو انجام بدم درسته؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - dieselpower - 2013-01-17 01:34 AM

منم تا جایی که یادم هست کلا بعد از خرید اسلحه تا 3 سال نمیشه فروخت اما اونایی که آزاد میخرند قبل از 3 سال فقط میتونن تبدیل به احسنت کنند البته فکر کنم آزاد ها رو میشه قبل از 3 سال فروخت اما تا 3 سال دیگه نمیتونین اسلحه بخرید اما در مورد کاری که شما قصد انجامش رو دارید بهترین کار سوال مستقیم و حضوری از خود اداره اسلحه و مهمات هستش

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2013-01-17 09:24 AM

سپاس ازهمه دوستان یه سر به اسلحه ومهمات میزنم وجوابشو خدمتتون عرض میکنم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - rezajf - 2013-01-17 09:36 AM

قوانين خريد و فروش سلاح كه به تازگي از مسول اسلحه مهمات پرسيدم:
1- هركس يك بار ميتونه سلاح دولتي بخره
2- فروش و يا تبديل به احسن سلاح اعم از دولتي و آزاد 3 سال پس از تاريخ صدور جواز حمل ممكنه
3- قبل از فروش يا تعويض سلاح بايد تقاضاي كتبي به معونت اسلحه مهمات منطقه داده بشه و پس از صدور مجوز اقدام به فروش بشه
4- در صورت فروش سلاح 3ماه مهلت دارين تا سلاح بعدي رو بخريد
5- در صورت عدم خريد سلاح تا 3 سال ديگه حق خريد سلاح رو نداريد
6 - خريد سلاح منوط به عدم داشتن سابقه كيفري و محروميت قضايي مي باشد

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - younes - 2013-01-17 05:30 PM

سلام اسمان نکن تفنگتو نفروش مگه پولت زیادی کرده .دوتاشون یکن هیچ تفاوتی با هم ندارن .برو استفاده کن لذتشو ببرKhansariha (256)