شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) (/showthread.php?tid=818)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - SAMANGH - 2012-02-16 08:15 PM

کلا من نفهمیدم این تفنگه جزوه کدومش هست
چون رویه کارتنش نوشته نخجیر و برنگ مشکی با راه راهه سفید بود.

الان بایکال دولتی گیر میاد؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - aghajoon - 2012-02-16 08:31 PM

(2012-02-16 08:15 PM)SAMANGH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلا من نفهمیدم این تفنگه جزوه کدومش هست
چون رویه کارتنش نوشته نخجیر و برنگ مشکی با راه راهه سفید بود.

الان بایکال دولتی گیر میاد؟

شما خودت گفتی که شیراز پیدا کردی !!!!!!!!!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - superboy - 2012-02-17 08:34 AM

ﺳﻼﻡ ﺑﻪ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ
ﻣﻦ ﺍﯾﻦ ﺗﻔﻨﮓ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺁﺳﻢ ﺁﮐﺎﺭ ﺗﺮﮎ ﺧﺮﯾﺪﻡ ۰۰۳۲ ، ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﻣﯿﮕﻪ ﭼﻮﻥ ﺑﻪ ﺳﻔﺎﺭﺵ ﻧﺨﺠﯿﺮﻩ ﺭﻭﺵ ﺍﯾﻨﻄﻮﺭﯼ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﺩﺭﺿﻤﻦ ﻫﯿﭻ ﺟﺎﺵ ﻫﻢ ﺷﺎﻫﯿﻦ ﻧﻨﻮﺷﺘﻪ (ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﻗﯿﻤﺖ ﺷﺎﻫﯿﻦ ﺭﺍ ۲ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ ﺍﻋﻼﻡ ﻣﯿﮑﻨﻪ )Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - aghajoon - 2012-02-17 09:19 AM

فروشنده درست گفته.

آکارهای دولتی روش نوشته نخجیر.

ولی اینهایی که محصول مشترک ایران و ترکیه هستند روش نوشته شاهین

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - parviz - 2012-02-17 11:20 AM

سلام لطفا راهنمایی بفرمایید تفنگ شاهین -اکار با نخجیر -اکار چه فرقی با هم دارندمن اطلاعاتی در مورد نخجیر -اکار می خوام

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - sadra9496 - 2012-02-17 11:34 AM

دوست عزیز نخجیر آکار همون آکار ترک هست به سفارش نخجیر

ولی شاهین آکار محصول مشترک.همون آکار هست فقط لولش رو ایران میزنه

حدود 300 تومن هم اختلاف قیمت دارن

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - parviz - 2012-02-17 11:44 AM

دست تون درد نکنه از بابت پاسخ ،تفنگی که من از فروشگاه مجاز خریدم روی کوپش هک شده به انگلیسی نخجیر ، قیمت ان هم حدود دومیلیون بود ایا این همان اکار ترک هست ،ممنون میشم از پاسخ تون .

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - sadra9496 - 2012-02-17 11:48 AM

اگه دو میلیون داده شاهین آکار هست.آکار اصل 2300 هست

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - NEMESIS - 2012-02-21 05:11 PM

مال من که میدونم شاهین هست......اما روش ننوشته شاهین
Khansariha (226)فقط دو طرف کوپش نوشته نخجیر و زیر کوپش هم نوشته آکار...

راستی جریان این ماشه طلایی هاش چیه دیگه؟Khansariha (290)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - SAMANGH - 2012-02-21 05:54 PM

دوستان من پدرم 2.5 داده برا آکار

تازه وجه رو ریخته حساب

بنظرتون گرونش داده؟