شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) (/showthread.php?tid=818)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - younes - 2013-01-08 01:16 PM

سلام اسمان؛زير كپ تفنگ زده اكار روي لولم با حروف چاپي نوشت نخجير ولي هيچ تفاوتي ار نظر لول بين اين دوتا تفنگ نيست منخيلي دقت كردم ،اون موردم من امتحان كردم اصلا كاغذ رد نشد.شما ي زحمت بكش من كرمانشاه هستم شما سنندج فاصله هم نزديكه يروز تشريف بيار كرمانشاه من اينجا تفنگارو دقيقا نشونتون ميدم تامتوجه مشابهتا و تفاوتها بشيم.من توي پيام خصوصي براتون شماره ميذارم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2013-01-08 04:05 PM

یونس جان سلام ممنون از همکاریتون اگه قسمت بشه خدمت میرسیم انشا اللهKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - arashne - 2013-01-09 03:11 PM

دوستان عكسي از سيستم چكاننده آكار قرار مي دهند؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - shahpour - 2013-01-09 07:10 PM

میبخشید یه سوال این دولول سوار شاهین اکار پوکه پران هم هست.یعنی با باز کردن لول پوکه بیرون میپره یا باید با دست بیرون کشید؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - younes - 2013-01-09 09:48 PM

سلام دوست عزیز اره پوکه پران ولی اگه شما ازدوشلیکتون یکیرو انجام بدین این مزیتم داره که بعد از شکستن تفنگ پوکه شلیک شده رو پرت می زنه وفشنگ شلیک نشده رو به حالت نیم کش بیرون میدهKhansariha (256)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - NEMESIS - 2013-01-11 09:01 PM

درود
از آنجایی که این سلاح تاز وارد بازار شده و خیلیها تصورات متفاوتی از این سلاح دارن و باز هم به دلیل حرف و حدیثهای مربوط به این سلاح فکر کردم که مالکان این سلاح با گذاشتن عکس از تفنگشون به هم کمک کنن تا بیشتر این سلاح شناخته بشه تا بفهمیم که واقعا طبق حرفها و حدیثه تا چه حد این سلاح با نمونه های مشابه خودش فرق میکنه (هم از نظر کیفیت و هم ظاهر)و متعلقات

از کارتون و بسته بندی شروع میکنیم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سمت راست کارتون کارت گارانتی تفنگ هست

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توی این کارتون یک اسلحه سه تیکه شده بود.فقط. یه سنجاق اضافی هم دیگه توش نبود
اسلحه دقیقا همون آکار هست

فقط لول اسلحه فاقد اون طرح و نوشته روی خزانه هست

کپ اسلحه هم که معرف حضور همه هست

مال من همین ۲ تا چوک روی لوله بود فقط .....البته من جاشونو روی لول عوض کردم

سیستم پرون این سلاح هم باز دقیقا مثل آکار هست

در کل شاهین همون آکار هست که بنا بر شنیده ها لول اون داخل کشور فقط منتاژ شده.
دوستان اگه براشون مقدور هست عکس از تفنگشون آپلود کنن و اینجا قرار بدن
با سپاس
ببخشید اشتباهی ویرایش شد پست قبلی..... متاسفانه دیر فهمیدم و دیگه نشد درستش کنم
این یکی رو جایگزین کنین توی پست قبلی

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2013-01-12 04:34 PM

سلام جناب نمسیس از انجایی که هر شخصی وقتی پای یه نوشته ای روامضا میکنه به منظله تاییداون نوشته هست ویا کارخونه ای ارم خودشو رو محصولاتش حک میکنه یعنی این محصول ساخت ماست کپ سلاح شاهین ارم اکارو داره یعنی ساخت اکاره اما لول این سلاح فاقد هر ارم یا نوشته ای هستش پس این لول یا موادش مال اوناست واینجا ریخته گری میشه واگرهم تولیداونا باشه چون مونتاز دوتا لول یه هم ونصب چمبر وغیره تو ایران انجام میشه وخیلی بد هم انجام شده این مونتازمورد تاییدش نیست ارم یانوشته ا ی هم روش نذاشته هرچند لول این سلاح واکار اصل رو وزن کردم تفاوتی نداشت وزن اکاراول 1461 وزن اکار دوم 1477 وزن شاهین خودم1460درپایان بایدعرض کنم که با استفاده از فشنگ کارخونه ای از شماره 1تا6برای هردو اسلحه بعد یه مدت مثلا یکی دوساله نتیجه گیری دقیق ومطما تری بدست خواهد امد که دوام لول شاهین بالول اکار در یه حده یانه / یاحقKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - aghajoon - 2013-01-12 05:53 PM

(2013-01-12 04:34 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام جناب نمسیس از انجایی که هر شخصی وقتی پای یه نوشته ای روامضا میکنه به منظله تاییداون نوشته هست ویا کارخونه ای ارم خودشو رو محصولاتش حک میکنه یعنی این محصول ساخت ماست کپ سلاح شاهین ارم اکارو داره یعنی ساخت اکاره اما لول این سلاح فاقد هر ارم یا نوشته ای هستش پس این لول یا موادش مال اوناست واینجا ریخته گری میشه واگرهم تولیداونا باشه چون مونتاز دوتا لول یه هم ونصب چمبر وغیره تو ایران انجام میشه وخیلی بد هم انجام شده این مونتازمورد تاییدش نیست ارم یانوشته ا ی هم روش نذاشته هرچند لول این سلاح واکار اصل رو وزن کردم تفاوتی نداشت وزن اکاراول 1461 وزن اکار دوم 1477 وزن شاهین خودم1460درپایان بایدعرض کنم که با استفاده از فشنگ کارخونه ای از شماره 1تا6برای هردو اسلحه بعد یه مدت مثلا یکی دوساله نتیجه گیری دقیق ومطما تری بدست خواهد امد که دوام لول شاهین بالول اکار در یه حده یانه / یاحقKhansariha (8)

تفنگهای آکار سهمیه 91 که امسال داره توزیع میشه هیچ نوشته ای روی لوله نداره ، دقیقا مثل لوله شاهین.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2013-01-13 08:18 PM

سلام اغاجون شاهینو به اسم اکار میفروشن/ نظر شخصی/هر چنداونایی که اکار اصلو دیدن بادیدن این سلاح که شما فرمودید فوراا متوجه اصالت یاعدم ان میشونددرصورت امکان یه تصویرواضح ازنوک لول قرار بدیدکافیه فورامیگم که لول اکاره یاشاهین ممنون ازهمکاریتون/ یا حق/
سلام اسنایپر جان اگه امکانش هست ازنوک لول سلاح مدنظرتون عکس بزارید تا بگم چی به چیه /یاحق/

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - HOSSEINDM - 2013-01-14 04:04 AM

سلام به دوستان
من دیروز یه آکار ثبت نام کردم و پولشو دادم و در مورد همین لول تفنگ با فروشنده صحبت کردم و بهش گفتم آکار جدید روش زده نخجیر و مارک سلاح .... رو داره گفت آره حالا اگه قرار باشه این جدیدا روی لولش هیچی نزده باشن که خیلی تابلو هست پس چه فرقی با شاهین میکنه . دوست عزیز آقاجون شما مطمئن هستی خودت تفنگو دیدی؟ چون من پرسیدم گفت نوشته نخجیر و بقیه .... موارد رو داره .